Rozwód a więzienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Rozwód a więzienie

Witajcie

Piszę w imieniu mojej znajomej, która przebywa w więzieniu a jej mąż chce się rozwieść. Co dalej z dziećmi się dzieje, mieszkają i mieszkały z nią u jej rodziców?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozwód a więzienie

jesli jej mąż ma pełne prawa rodzicielskie może je zabrać do siebie
jesli mąż ma coś na sumieniu dzieci mogą zostać pod opieką dziadków ale o tym tylko sąd może zadecydować

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

3

Jej mąż ma pełne prawa rodzicielskie ale z tego co wiem nie zabierze ich do siebie bo dawno założył już drugą rodzinę i z tego związku też ma dziecko

Reklama

4

ale ma takie prawo, jesli Twoja kolezanka nie chce aby dzieci przebywały z ojcem musi założyć sprawę o opiekę nad nimi, sąd może wtedy przyznać prawa do dzieci rodzicom Twojej koleżanki.
Nie znam się za bardzo na tym, prawo prawem a zycie życiem....
najlepiej jak Twoja kolezanka skontaktuje się z jakimś specjalistą on wtedy najlepiej doradzi i powie co i jak.

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

5

Niestety moja koleżanka chce zostawić wszystko swojemu biegowi, mówi że jakoś to będzie a ja się boję że na końcu dzieci skończą w jakimś domu opiekuńczym albo domu dziecka.

Reklama

6

Jeśli ona o to nie zadba to może dojść do sytuacji, ze dzieci się znajdą w domu dziecka czy pogotowiu opiekuńczym. A dlaczego ojciec nie chce zaopiekować się własnymi dziećmi?

7

Ojciec zalożył drugą rodzinę, nie ma włanego domu wprowadził się do matki z dzieckiem i ma z nią teraz malutkie dziecko.

8

OK rozumiem, ze założył wlasną rodzinę, ale to też są jego dzieci i ciężko mi zrozumieć fakt, ze nie chce się nimi zapopiekować. Ale skoro nie chce to niech chociaz załatwi ze swoją byłą żoną opiekę nad dziećmi dziadkom. Bo po co dzieci mają się tułać po domach dziecka.

9

Jako koleżanka i osoba bezstronna patrzę na to w dwojaki sposób, ok ojciec powinien zaopiekować się swoimi dziećmi ale w tej sytuacji to nie na niego spadnie opieka nad dziećmi tylko na jego kobiete, która ma swoje dzieci i 2-miesięczne dziecko w domu czyli siłą rzeczy nie pracuje

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018