Trudna sytuacja z koleżanką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Trudna sytuacja z koleżanką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Trudna sytuacja z koleżanką

Z góry mówię że jestem chłopakiem. Sytuacja z moją koleżanką jest już tak porypana że ostro jedzie w bani dlatego przed przeczytaniem proszę się nie zabić.
Więc w takim skrócie bo nawet nie wiem jak zacząć , ale od dłuższego czasu pomagam jej w pogodzeniu się z moim kolegą z klasy z którym się pokłóciła robię dla niej wszystko , gdyż no jest moją koleżanką i go kocha i jej zależy na nim.
Zaczeliśmy się spotykać , rozmawiać o wszystkim , o życiu , w tym czasie od kiedy z nim nie gada miała 2 chłopaków z którymi zerwała bo nie był tym Dastinem bo tak ma na imię tego co go tak kocha. Toczy się to już od ferii zimowych ok. msc luty. Niedawno spotkałem się z nią we forum i robiliśmy sobie takie żarty z mojego drugiego kolegi Patryka z którym się znała za czasów kiedy gadała z tym Dastinem on jest takim typowo lowelaskiem i każdy w szkole o tym wie. No i robiliśmy żarty z niego z mojego tel że mu tam pisaliśmy nagle napisał jej żeby podała swój nr a nie pisze z Michała telefonu czyli mojego. Podała mu ten nr i się zaczęło. Zaczęło się to że zaczął ją podrywać w sensie pisał takie smsy które wskazywały na to , a on aktualnie nie ma dziewczyny bo on tylko ma dziewczyne żeby ją poruchać. Mówiła mi że ona ma w dupie te jego bajerki i że to lowelas i go nie interesuje. Zbliżało się zakończenie roku szkolnego. Julka napisała do mnie(bo tak ma na imię ta koleżanka) dzień wcześniej przed zakończeniem i napisała że zrobimy sobie zdjęcie po zakończeniu że ubierz garniaka żeby na bogato było i elegancko ja już taki podjarany bo jest ładną dziewczyną i miało to być nasze pierwsze zdjęcie bo nigdy sb wcześniej nie robiliśmy. W tym dniu jeszcze poradziłem jej żeby po zakończeniu podeszła do tego Dastina żeby mu wyznała że go kocha bo to jest ostatni dzień zmotywowałem ją po prostu bo widzę jak jej zależy na nim , płacze za nim a on ją ma w dupie a ona boi się z nim pogadać. Więc miała się w końcu przeciwstawić się wszystkiemu i mu powiedzieć że go kocha i może coś zrozumie. Następnego dnia był to piątek czyli dzień zakończenia - najgorszy mój dzień już mówię czemu. Bo zauważyłem że jest coś nie tak , gdyż zobaczyłem jak Julka daje buziaka w policzek mojemu koledze temu Patrykowi na przywitanie po prostu zgięło mnie bo tak o nim gadała jaki z niego lovelasek i wgl , ze mną nigdy tak się nie witała tylko podawaliśmy sb rękę a tyle nas łączyło w sensie że wszystko mi mówiła każdy twierdził jak nas widział że jesteśmy przyjaciółmi otóż nie dla niej jestem tylko kolegą. Widziałem że gada z tym dastinem że mu wszystko powiedziała i pewnie mi zaraz napisze jak poszło , ale to co zobaczyłem to po prostu nie mogłem w to uwierzyć zamiast zrobić ze mną zdjęcie zrobiła sb z moim kolegą lowelaskiem. Po prostu mnie okłamała i już wtedy coś we mnie pękło.Że mnie cięgle okłamuje gdyż nie dawno napisał do mnie Patryk ten lovelas i mi zaczął dziękować że ich zeswatałem pokazał mi screeny rozmów jak ona z nim pisze jak ona go traktuje. Doszło wtedy do mnie że jestem dla niej powietrzem , tyle dla niej zrobiłem pomagając jej a ona po tym wszystkim(...). Po prostu czuję się jak wykorzystany frajer , jak śmieć. W końcu wczoraj nie wytrzymałem postawiłem wszystko na jedną kartę mówie jej że czemu ciągle okłamuje , i czemu mnie tak traktuje. W czasie rozmowy z nią pisała  że on jej się podoba , że jest przystojny i nawet by się z nim chciała całować i że on jej pomógł bezinteresownie z Dastinem.I że jeżeli nie może być z dastinem to chce zacząć z kimś od nowa. Po tym zrozumiałem że jestem brzydki , że jej się nie podobam i już nic się nie zmieni w sensie tym jak mnie traktuje. Mam po prostu siebie dosyć , nienawidzę siebie , swojego wyglądu. Z innymi koleżankami czy przyjaciółkami to same albo mnie obejmują, albo dają buziaka w policzek na przywitanie chodź nic dla nich nie zrobiłem jak w przypadku tej julki. Nie jestem o tego Patryka zazdrosny po prostu zobaczyłem jak ona pisze z innymi jak innych traktuje i porównałem z sobą.Temu dastinowi wyznaje miłość a obok zaczyna kręcić z innym po prostu żałosne. Nie chce z nią pisać , widzieć się z nią , ale nie umiem przestać o niej myśleć. Mam ochotę wszystko pokazać temu dastinowi żeby nigdy nigdy jej nie wybaczył. Jestem teraz w takim stanie że ktoś cos do mnie powie i mogę go zwyzywać żeby się wyżyć na kimś

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trudna sytuacja z koleżanką

Skomplikowałeś sobie życie, mój drogi!

3

Odp: Trudna sytuacja z koleżanką

Dastin?
Jego rodzice chyba bardzo lubili "Absolwenta" albo "Tootsie".

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Trudna sytuacja z koleżanką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024