Sucha Bela - Słowacki Raj - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Sucha Bela - Słowacki Raj

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Sucha Bela - Słowacki Raj

Witam. W te wakacje wybieramy sie z chlopakiem w Tatry. Slyszelismy ze na Slowacji jest fajne warte zobaczenia miejsce - Slowacki Raj a dokladniej szlak Sucha Bela. Moje pytanie jest takie : jak daleko jest do Slowackiego Raju z Zakopanego ? Mam lekki lek wysokosci ( nie boje sie wysokosci stojac na szczycie lub wchodzac na szczyt ale stojac na balkonie u babci na 9 pietrze ....jest jak jest wink mokre raczki ze tak powiem.. ?
Jak wrocic gdy zaparkuje samochod przed wejsciem na szlak suchej beli jak wrocic na ten sam parking skoro na szlaku jest droga jednokierunkowa ? Prosze o rady i podzielenie sie ze mna ciekawostkami.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sucha Bela - Słowacki Raj

Ha, ha, ja też mam lęk wysokości, i to porządny, ale wspinaczki po Słowackim Raju jakoś przeżyłam. Z Zakopanego do Raju jest ok. 90km. Co do parkingu i kierunkow, nie doradzę, bo nie pamiętam. A z ciekawostek, warto się zabezpieczyć na wypadek "klątwy faraona", czyli problemów żołądkowo-jelitowych, jakimś dziwnym trafem, w tamtym rejonie przechodzi ją 90% turystów. Nawet picie wody butelkowanej nie chroni. Na szczęście taka niedyspozycja trwa zwykle dobę lub dwie.

3

Cleopatra napisał/a:

Ha, ha, ja też mam lęk wysokości, i to porządny, ale wspinaczki po Słowackim Raju jakoś przeżyłam. Z Zakopanego do Raju jest ok. 90km. Co do parkingu i kierunkow, nie doradzę, bo nie pamiętam. A z ciekawostek, warto się zabezpieczyć na wypadek "klątwy faraona", czyli problemów żołądkowo-jelitowych, jakimś dziwnym trafem, w tamtym rejonie przechodzi ją 90% turystów. Nawet picie wody butelkowanej nie chroni. Na szczęście taka niedyspozycja trwa zwykle dobę lub dwie.

Pierwszy raz o tym słyszę a jeżdżę do Słowacji dwa razy w roku.Ja zazwyczaj mieszkam w Dedinkach.Chodzimy z córką,pierwszy raz była jako trzylatka na szlaku,dała radę przejść po takich metalowych stopniach, które zawieszone były nad rzeką.W takich miejscach rzeczywiście można się bać:)

''Wiem, że dla ciebie to forum, to terapia na nieudane życie emocjonalne, więc pisz sobie i fantazjuj o mnie lub o sobie" smile
autor-mój psychofan Iryd smile
Reklama

4

Ja na Słowacje jade tylko na jeden dzien bez noclegu wiec piciu tez wezme Polskie swoje big_smile hehe jedziemy z partnerem glownie w Polskie Tatry a Slowacja przy okazji ..zal by bylo nie zobaczyc moze w moim przypadku bedzie to zastrzyk adrenaliny i energii na reszte roku big_smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Sucha Bela - Słowacki Raj

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016