Oczekujące II kreseczek- w gronie staraczek raźniej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Oczekujące II kreseczek- w gronie staraczek raźniej

Strony 1 2 3 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 2,414 ]

Temat: Oczekujące II kreseczek- w gronie staraczek raźniej

Witam, jestem tutaj nowa ale postanowiłam założyć wątek dla wszystkich starających się o dziecko. Widziałam, że jest już wątek o tej tematyce ale większość to już mamy a miło by było pogadać w gronie staraczek, wymieniać się wiedzą, oczekiwać razem na wizyty oraz upragnione dwie kreseczki. Czy są tutaj jeszcze staraczki? Jeśli tak to zapraszam smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oczekujące II kreseczek- w gronie staraczek raźniej

Hej big_smile mam do Was, przyszle mamy, pytanie. Otóż jak to jest z ciążą? Nie wiem czy czuję się na siłach, żeby być matką, szczerze mówiąc nie za bardzo lubie dzieci, nie mam instynktu macieżyńskiego, ale rodzina bardzo nalega hmm z jednej strony też chciałabym mieć bobaska, szczególnie kiedy widzę  cuda w sklepach dla dzieci big_smile a z drugiej bardzo się boję :<

3

Witajcie big_smile ja bym bardzo chciała zostać mamą ale narazie nie mogę sad

Reklama

4

Witajcie staraczki, razem bedzie nam latwiej:)) pozdrawiam was:)

5

Witam. Ja do staraczek dołączę ale w sierpniu. Narazie biorę leki i nie wskazana jest teraz ciąża .

Zdrowapolka- nie martw się, ja też nie czułam instynktu do 30 ki , dzieci inne  tez mnie drażnily .  Teraz mam 32 lata i Od 2 lat doprowadzam organizm no normy  abym  mogła być w ciąży. Wiec trzymam kciuki za  ?? kreseczki! Początek sierpnia ja zaczynam wink

Ciesze się że powstał bliźniaczy wątek . Pozdrawiam!

23.Xl. (27dc) test +
25.Xl. (29dc) beta 786,5  Progesteron 25,1
27.Xl. (31dc) beta 1995   Progesteron 22,94
30.Xl. (34dc) beta 6642   Progesteron 24,61
Reklama

6

Oby nas moderatorki nie usunely ze podobny temat;) ten jest inny:)

7

Witajcie Dziewczyny!Postanowiłam dołączyć do was bo w grupie raźniej!Ja trzeci miesiąc czekam na dwie kreski i mam nadzieje,że tym razem się uda.Ciężko pracowaliśmy a na efekt muszę poczekać jeszcze z 10 dni.Staram się nie nakręcać choć to trudne i czym bliżej terminu miesiączki to gorzej.Taka młoda nie jestem ale nie tracę wiary i Wam życzę tego samego.Mam nadzieję,że wątek będzie się rozwijał.

8

Mam nadzieje ze nie zlikwiduja wątku.  Tamten wątek niestety już niestety z nadziejkami mało co ma wspólnego, raczej same mamy się udzielają . Więc cieszę się że powstał nowy i mam nadzieje ze się rozkręci. Miłego dnia życzę. wink

23.Xl. (27dc) test +

9 Ostatnio edytowany przez niki12345678 (2015-06-17 12:28:31)

Nie powinny zlikwidować. Ja tutajj chyba najmłodsza jestem big_smile
A autorka gdzie się podziała?

10

Autorka założyła i uciekła hehehe.  Dziewczyny hop hop ,odzywamy się wink

23.Xl. (27dc) test +

11

Dokładnie, albo jest podczas intensywnych starań big_smile
Nikt nie chce z nami pisać kurcze.. Nikt się nie stara? smile

12

Hej,

My z mężem staramy się o maluszka już 6 cykli. I nadal nic. Doradzają mi oczywiście wyłączyć się, nie nastawiać się na dziecko i myśleć o czymś innym.. Ale tak się nie daje.  To wcale nie jest takie proste, zwłaszcza, że 30 na karku. Byłam oczywiście już u lekarza, na razie jest za wcześnie, żeby robić badania. Pani doktor stwierdziła, że dopiero po ok. 1,5 roku starania się dopiero trzeba działać. (tak się zastanawiam, czy aby na pewno tak długo).  I na razie doradziła mi aby od 9 dc działać co 2 dni.  Teraz nie wiem, czy jest sens robić jakieś badania. A tak to nie wiem jakie? Dodam, że kwas foliowy to już od początku starań regularnie stosuje.

Cieszę się, że powstał nowy wątek odnośnie staraczek. smile Bardzo, fajnie, że będziemy mogły razem się powspierać. Co prawda myślałam o dołączeniu do nadziejek no ale tam już praktycznie same mamy. Choć czytam sobie ich wcześniejsze posty, co by dowiedzieć się jakichś nowych rzeczy. smile

13

Moje drogie mam nadzieje ze i my za jakis czas zmienimy grupe ze staraczek w mamy:) ja mam za soba polowe badan, wyniki sa dobre zobaczymy jak reszte badan zrobie a pozniej to pora by maz sie przebadal ale glowa do gory:)

14

Piokowa, moja sąsiadka też starała się pół roku i przeżywała to jak nie wiem ale kiedy stwierdziła, że nie będzie o tym myśleć to zaszła w ciąże w 7 cyklu smile więc coś w tym prawdy jest ale rozumiem Cię, że nie da się o tym nie myśleć bo sama tak mam, że jak nawet jeden dzień mi się okres spóźnia to zaraz myśl "A może to ciąża?" podziwiam kobiety, które dopiero po czasie się zorientowały, że coś jest nie tak bo okresu nie ma..

Nie chcę wam się wcinać tutaj bo my z facetem nie staramy się jeszcze o dziecko tak oficialnie ale ja bym bardzo chciała pomimo, że jestem młodziutka smile Chcę się z wami cieszyć jeśli któraś zajdzie w ciążę lub poprostu wspierać smile
Ja narazie nie mogę bo biorę leki i wogóle.. Ale nie zabezpieczamy się więc wszystko się może zdarzyć smile

15

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego lekarze nie kierują szybciej na badania jeżeli jest problem z zajściem tylko każą czekać ponad rok.Jeszcze rozumiem że na NFZ mogą być pewne ograniczenia ale prywatnie nie powinno być problemu.Takie badania wiele mogły by wyjaśnić.

16

Ja zaczęłam miesiąc temu. Ale będzie trudnooo bo ukochany pracuje za granicą

17

Zahir napisał/a:

Moj tez:// co jaki czas twoj partner/maz wraca?

18

Hej! Jestem z nadziejek, co prawda jestem obecnie w 34 tyg. Ale postanowiłam się u was odezwać;)

Życzę wam owocnych starań a co do właśnie badań to ja też starałam się koło roku, gdy przestałam o tym myślec z powodu pracy udało się. Co prawda nie robiłam wcześniej żadnych badań itp ale na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże moja gin powiedziała, że to normalne, że starania mogą trwać koło roku i jest to całkowicie normalne. Bo nie w każdym cyklu jest owulacja itp itd także nie martwcie się i do dzieła!

19

Kasia 2303 Jakie badania robiłaś? I ile czasu się starasz? U mnie zdiagnozowano niedoczynność tarczycy, biorę Letrox 75 (już od roku). Boję się, że może mieć to wpływ na trudności z zajściem w ciążę.

Niki12345678 Generalnie o tym nie mówię, z moim mężulkiem nie rozmawiamy o tym. Jest zdania, że jak ma być to będzie w odpowiednim czasie i już. On się nie nakręca. Ja staram się też  nie, nie mierzę temp.,  nie płaczę jak jest negatywny wynik testu.  Choć przy ostatnim cyklu liczyłam bardzo na dwie kreski, bo okres mam co 28-30 dni. I w 29 dniu nie wtrzymałam i zrobiłam, a następnego dnia okres. Teraz sobie obiecałam, że żadnych testów nie zrobię póki okres mi się nie będzie spóźniał ze 3 dni.  Jedynie co to obserwuję śluz, co by mniej więcej stwierdzić kiedy są dni płodne.
To trzymam w takim razie kciuki za kontrolowaną wpadkę smile

Irena B. Mam z pracy pakiet Lux Medowski, generalnie dawno bym z niego już zrezygnowała, gdyby  nie to, że muszę do endokrynologa chodzić. Z opieki medycznej do końca tam nie jestem zadowolona m.in. dlatego, że trzeba niestety wypraszać skierowania na jakiekolwiek badania . A ginekologa, u której byłam (bo to Pani), właśnie stwierdziła, że po ok. 1,5 roku trzeba zacząć badania nad stwierdzeniem co jest nie tak, ale znając mnie to i tak tyle nie wytrzymam i pójdę do mojej ginekolożki, do której chodzę od lat (oczywiście prywatnie) i będziemy coś działać. Ale na pół roku jeszcze się wstrzymam. Na razie z lux medu w sierpniu (dopiero był wolny termin tak, żeby wstrzelić się w dni płodne) ? idę na usg dopchwowe. Może się los do mnie uśmiechnie i wtedy Pan doktor przekaże mi dobrą wiadomość. smile

Ilo 27. Podczytuje nadziejki, co by się trochę więcej dowiedzieć, ale dopiero jestem na 300 stronie (ambitnie podeszłam do przeczytania wątku i zaczęłam od początku smile) jakiś 2013r. Ciebie tam jeszcze chyba nie było, co najmniej nie kojarzę. Trzymam kciuki za szybciutkie rozwiązanie, bo to już soon.

20

My juz dwa lata sie staramy:/ sporo badan krwi lekarz mi zadal, moj maz pracuje za granica ale przyjezdza co 10 dni  a wtedy pracujemy nad dzidziusiem.

21

piokowa też mam niedoczynność tarczycy. A jakie masz teraz TSH? unormowali Ci coś smile Bo mi endokrynolog powiedziała, że jeśli nie zbijemy do 1,5 TSH to moge mieć trudności z zajściem w ciążę lub wogóle mogę nie zajść trochę mnie to zasmuciło ale ostatni wynik mi wyszedł 2.60 więc jestem na dobrej drodze smile Chociaż TSH nie miałam aż tak wysokiego bo 8 z czymś ale na USG mi wyszło, że mam bardzo małą tarczycę i oo muszę się leczyć już od 9 miesięcy to też prawie od roku ale pilnuję tabletek więc będzie dobrze. Co za zbieg okoliczności smile

Faceci zazwyczaj podchodzą do starań na luzie tylko my kobiety tak przeżywamy smile O prosze dalej mamy podobnie bo ja w ostatnim cyklu też robiłam test bo cykle mam tak 27-29 dniowe a test zrobiłam w 30 a okres dostałam na drugi dzień czyli w 31dc smile
I takie podejście jakie masz jest najlepsze bo po co robić testy co chwilę i wydawać kasę jak można kilka dni poczekać smile
A czytałam gdzieś, żeby śluzem się nie kierować bo może się zmieniać np podczas choroby. Ja teraz w 9 dc miałam śluz takie jak białko kurze ale tak szybko owulacja by była? od 7-8 dc do 11dc mnie jajniki bolały a teraz przestały co teraz powinny mnie zaczynać boleć bo mam 12dc a cykle 27-29 dniowe tak jak pisałam smile seks był z finałem w środku 7dc więc jak koło 9dc by była owulka to szansa jest duża no, ale zobaczymy smile

Też podczytywałam nadziejki bo fajnie się je czyta. Mam nadzieję, że u nas też się tak temat rozwinie i wszystkie dziewczyny będą się wspierać. Takie forumowe przyjaciółki smile

Też trzymam kciuki za wasze starania smile

22

kasia2303 napisał/a:

My juz dwa lata sie staramy:/ sporo badan krwi lekarz mi zadal, moj maz pracuje za granica ale przyjezdza co 10 dni  a wtedy pracujemy nad dzidziusiem.

I co wyszło z tych badań? wszystko wporządku?
Szkoda, że Twój mąż pracuje za granicą bo jeśli przyjeżdża na te 10 dni to możecie na owulke nie trafić i takie błędne koło.
Ale życzę owocnych starań! Trzymaj się smile

23

Z badan wyszlo wszystko ok.  Choc moze u mnie zajscie potrwac troszke dluzej bo mam padaczke, tak mi przynajmniej neurolog powiedzial, narazie zbieram sie w sobie zeby umowic sie do gina. Moze uda nam sie jak maz bedzie mial urlop. Zastanawiam sie nad zakupem tego urzadzenia do mierzenia dni plodnych, uzywa tego ktoras z was?

24

kasia2303 napisał/a:

Z badan wyszlo wszystko ok.  Choc moze u mnie zajscie potrwac troszke dluzej bo mam padaczke, tak mi przynajmniej neurolog powiedzial, narazie zbieram sie w sobie zeby umowic sie do gina. Moze uda nam sie jak maz bedzie mial urlop. Zastanawiam sie nad zakupem tego urzadzenia do mierzenia dni plodnych, uzywa tego ktoras z was?

Hmm a co to za urządzenie? Chyba pierwszy raz słyszę o tym smile

niki12345678 Faktycznie, zbiegi okoliczności smile
No właśnie z TSH to teraz ma mam jakoś dziwnie,  od dłuższego czasu utrzymywał mi się na poziomie 1,5, a ostatnio jak robiłam badania to wyszedł mi wynik 2,7. Mam we wtorek wolne to powtórzę badanie i zobaczę jeszcze raz. Mój endokrynolog nie straszył mnie jakoś trudnościami zajściem w ciąże, tylko tak na forum mi się wyczytało, więc teraz tym bardziej mnie wystraszyłaś. smile  Nawet pamiętam, jak mówiła mi, że przychodzą do niej pacjentki w ciąży i wtedy na gwałt regulują tarczycę. W lipcu mam wizytę, zapytam się, zobaczymy co mi powie. Generalnie ja nie mam jednego płata tarczycy i jak zaczęłam się leczyć, to TSH miałam na poziomie 4,8, więc niezbyt wysokie. W zeszłym roku byłam na konsultacji u innego endokrynologa i ona stwierdziła, że przy takim wyniku nie podawałby mi hormonu tarczycy, ale, że skoro będę chciała zajść w ciąże, to żebym kontynuowała.
Biorę pod uwagę to, że jak jest się chorym, dużo stresu, to wszystko się może poprzesuwać, no ale tak mniej więcej, żeby się wstrzelić. tongue:P:P Dlatego też właśnie nie chcę za bardzo liczyć dni płodnych, my tak co 2-3 dni się przytulamy, chyba, że się pokłócimy to wtedy nie. smile

Też liczę na to, że to forum się rozwinie, bardzo! smile

25

No to widzisz Kasiu Ty masz padaczke a my problemy z tarczycą czyli każda z nas coś ma ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli smile
Ja nie używałam nigdy czegoś takiego chociaż teraz miałam ochote kupić i sprawdzić czy miałam dni płodne czy dopiero będą, ale postanowiłam nie mieszać sobie, ale Ty jak najbardziej kup sobie to będziesz wiedziała na czym stoisz smile

piokowa a pilnujesz tabletek? w sumie to TSH lubi skakać z tego co mi wiadomo.
Nie no myślę, że TSH nie utrudni nam jakoś bardzo zajścia w ciążę.
Fakt faktem lepiej się nie nakręcać i liczyć na to, że będzie co ma być. Ale po roku starań już bym się wystraszyła, że coś nie gra.
Rozwinie sie co by nie smile

26

niki12345678 napisał/a:

No to widzisz Kasiu Ty masz padaczke a my problemy z tarczycą czyli każda z nas coś ma ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli smile
Ja nie używałam nigdy czegoś takiego chociaż teraz miałam ochote kupić i sprawdzić czy miałam dni płodne czy dopiero będą, ale postanowiłam nie mieszać sobie, ale Ty jak najbardziej kup sobie to będziesz wiedziała na czym stoisz smile

piokowa a pilnujesz tabletek? w sumie to TSH lubi skakać z tego co mi wiadomo.
Nie no myślę, że TSH nie utrudni nam jakoś bardzo zajścia w ciążę.
Fakt faktem lepiej się nie nakręcać i liczyć na to, że będzie co ma być. Ale po roku starań już bym się wystraszyła, że coś nie gra.
Rozwinie sie co by nie smile

Słuchajcie, musi być po naszej myśli, nie ma co. Bądźmy dobrej myśli i niedługo któraś z nas oznajmi , iż ma te dwie upragnione kreseczki. smile Tabletek pilnuje, w tygodniu o tej samej porze, w weekendy różnie, ale na czczo rano na pewno. Przy łóżku na szafce nocnej woda + proszki i przed wstaniem biorę, inaczej ? zapomniałabym na pewno smile

O jakim urządzeniu piszecie? Jedyne co na owulację to kupiłam sobie testy, ale robiłam chyba z 10 pod rząd, wtedy kiedy powinnam, ale wyszły mi negatywnie i stwierdziłam, że nie ma co wydawać pieniędzy..

Kasia 2303, 2 lata dość długo. Mąż się badał?

27

Piokowa jeszcze sie nie badal na plodnosc, przyjezdza czesto ale na krotko i nigdy nie ma czasu, nawet miesiac temu byl na badaniu krwi i jeszcze nie byl z wynikami u lekarza. A to urzadzenie to taki komputerek sa takie ktore wyczytuja z moczu czy ma sie dni plodne a sa takie ktore mierza temperature i wiedza kiedy masz dni plodne a kiedy nie ale ponoc sa drogie tylko nie wiem jak bardzo

28 Ostatnio edytowany przez niki12345678 (2015-06-18 18:37:58)

Co wy na to dziewczyny, żeby ten wątek był taki jak na nadziejkach? bo jeszcze nie widziałam takiego tematu, żeby dziewczyny się tak wspierały i ogólnie interesowały się sobą. A czasem takie wsparcie i doradzenie jest potrzebne, albo ponarzekanie na faceta big_smile 

piokowa a to dobrze, że pilnujesz tabletek , ja tak samo mam wodę i tabletki koło łóżka bo inaczej to by się napewno nie pamiętało. Ja dopiero wróciłam od endokrynologa i dalej mi zwiększyła dawkę chociaż mam TSH 2,66 no ale cóż jak trzeba to trzeba smile

Dziewczyny, ale co nas tak mało!? smile

29

niki12345678 napisał/a:

Co wy na to dziewczyny, żeby ten wątek był taki jak na nadziejkach? bo jeszcze nie widziałam takiego tematu, żeby dziewczyny się tak wspierały i ogólnie interesowały się sobą. A czasem takie wsparcie i doradzenie jest potrzebne, albo ponarzekanie na faceta big_smile 

piokowa a to dobrze, że pilnujesz tabletek , ja tak samo mam wodę i tabletki koło łóżka bo inaczej to by się napewno nie pamiętało. Ja dopiero wróciłam od endokrynologa i dalej mi zwiększyła dawkę chociaż mam TSH 2,66 no ale cóż jak trzeba to trzeba smile

Dziewczyny, ale co nas tak mało!? smile

Jestem jak najbardziej za smile Właśnie teraz dowiedziałam się, że będę sama w pracy - koleżanka poszła na zwolnienie do końca przyszłego tygodnia i z tej radości aż postanowiłam napić się piwa. Tak się cieszę z nawału obowiązków smile

Niki a jaką teraz masz dawkę?

Lulu83 - czekamy na Ciebie w sierpniu - to już niedługo. smile

Kasia 2303 hmmm nie wiedziałam o istnieniu takiego urządzenia, aż z ciekawości zerknę w necie. smile

30

Piokowa na zdrowie a ja pozniej zrobie sobie drinka;)

31

kasia2303 napisał/a:

Piokowa na zdrowie a ja pozniej zrobie sobie drinka;)

Hehe dzięki:) I nawzajem.

32 Ostatnio edytowany przez kasia2303 (2015-06-18 20:38:35)

Jeszcze jakis fajny film do tego i dobra kolacja:)) a skad jestescie kobitki?:)

33

piokowa uu to będzie zapierdziel a co to za piwo sączysz? big_smile
Teraz mam 50 i 75 na przemian smile chciała mi dać od razu 75 ale stwierdziła, że to na następnej wizycie i oo smile

Właśnie Lulu83 gdzie jesteś ? nie starasz się narazie, ale zawsze możemy się wszystkie poznać smile

To wy sobie drinkujecie a ja muszę placka robić, ejj to nie fer big_smile

Ja jestem z okolic Rzeszowa smile

34

Tylko jak maz zrobi kolacje, zawsze smakuje lepiej wink jestem z okolic W-wy. A ja pije zubra, jakos dzis byla na niego kolej wink Ale Niki spokojnie ja juz skonczylam i pod prysznic zmykam, odswiezyc sie i spac. Niestety pobudka 5.30 ; ( Niki a jakiego Ty placka robisz?
Niestety będzie zapierdziel, juz mi sie nie chce, no coz, co nie zabije to wzmocni... wink Ja mam dawke 75 no i to na razie TSH mi reguluje.

35

Niki to tez zrob sobie drinka:)) ja mieszkam pod Opolem:)

36

pikowa zawsze tak jest, że jak ktoś zrobi coś do jedzenia to jest lepsze niż jak same zrobimy smile Ee to porozwalało nas po świecie big_smile
Też lubię żubra akurat mam w biurku 3 ale jakoś nie mam smaka smile Oj to nie pośpisz.
Można go znaleźć pod nazwą " sernik i truskawki w kakaowym biszkopcie przekładane kremem" jak chcesz to w google wpisz to Ci wyskoczy smile pierwszy raz go dzisiaj robię więc nie wiem co to wyjdzie bo pisze, żeby sernik zrobić dzień wcześniej więc jutro dokończyć muszę smile Ale znalazłam na stronie przyślij przepis więc stwierdziłam, że muszę coś nowego wypróbować, a że sezon na truskawki to akurat.
Dokładnie jak trzeba to trzeba dasz radę smile a z tą tarczycą to masakra. Ale jak by wszystkie choroby się tak leczyło jak niedoczynność to by było fajnie smile

kasiu jakoś nie lubię sama pić smile a z czym tego drinka sobie zrobiłaś? z sokiem czy jakoś bardziej pokombinowany? smile
o to też daleko smile

37

Orzechowka z soplicy z cola:)  musze to ciasto tez zrobic bo brzmi smakowicie:))

38

kasia2303 napisał/a:
Zahir napisał/a:

Moj tez:// co jaki czas twoj partner/maz wraca?

Na parę dni co 3-4 jest tylko

Posty [ 1 do 38 z 2,414 ]

Strony 1 2 3 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Oczekujące II kreseczek- w gronie staraczek raźniej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016