Jaka herbata? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Jaka herbata?

Jaką herbatę pijecie podczas diety? Ja od niedawna eksperymentuję  z różnymi zielonymi. Bardzo smakuje mi zielona jaśminowa. A jaki jest Wasz typ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka herbata?

Gyokuro Asahi i Uchiyama.

3

Odp: Jaka herbata?

a ja lubię zieloną z prażonym ryżem - także od Irvinga. Pyszna, smakowo prosto z barów sushi, a mogę ją przygotować w domu. Już dawno jej nie piłam a teraz kiedy mowa o herbatach przypomniałam sobie o niej

4 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-13 21:21:42)

Odp: Jaka herbata?

Piję  teraz Pu erh Slim, jest to czerwona herbata połączona z zieloną yerba mate. Bardzo fajnie smakuje i pomaga organizmowi w trawienie. Zazwyczaj kupuje u siebie w małej herbaciarni ale tez widziałam taką w [spam]

5

Odp: Jaka herbata?

Ja dietę mam od lat, tzn. po prostu zdrowo się odżywiam smile. Czarnej herbaty nie piję w ogóle, wolę wszelkie mieszanki owocowe z maliną w składzie (mogłabym takie pić hektolitrami) albo ziołowe typu "Starosłowiańska". Ostatnio odkryłam, niestety nie w PL, herbatę rooibos z kwiatami czarnego bzu, imbirem, miętą i liściem jeżyny, jest boska smile, muszę sobie ją samodzielnie skomponować. No i oczywiście do śniadania codziennie piję kubek zielonej, w tej chwili to mieszanka Madame Butterfly, ale mam też zieloną z dodatkiem opuncji lub pomarańczy. Żadnej z tych herbat nie słodzę, nawet miodem.

6

Odp: Jaka herbata?

Yerba mate - choć budzi trochę kontrowersji, jeżeli chodzi o jej, wciąż nie do końca przebadany, wpływ na organizm - niesie sporo korzyści, jak można się dowiedzieć z tego artykułu     http://mangopress.pl/czy-yerba-mate-jest-zdrowa/, może więc warto spróbować?

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-17 19:51:49)

Odp: Jaka herbata?
nanka66 napisał/a:

Jaką herbatę pijecie podczas diety? Ja od niedawna eksperymentuję  z różnymi zielonymi. Bardzo smakuje mi zielona jaśminowa. A jaki jest Wasz typ?

Ziele dziurawca smile Pobudza konkretnie trawienie. Można w dobrej cenie kupić ją np. tutaj: wstawianie linków na forum jest zabronione

8

Odp: Jaka herbata?
nanka66 napisał/a:

Jaką herbatę pijecie podczas diety? Ja od niedawna eksperymentuję  z różnymi zielonymi. Bardzo smakuje mi zielona jaśminowa. A jaki jest Wasz typ?

Ja zazwyczaj kupuje herbate z pigwy, chociaz ostatnio postanowilam wypróbować czegos innego i kupilam Rooibos z Ekogramu. Śmialo mozna polecic bo jest dobra

9

Odp: Jaka herbata?

zazwyczaj zwykla zielona smile

10

Odp: Jaka herbata?

Zielona z pigwą lub z opuncją.

11

Odp: Jaka herbata?

zielona, różne smaki

12

Odp: Jaka herbata?

Ja piję herbatę owocową albo różne zioła. Żurawinowa jest zdrowa dla pęcherza. Przy praktycznie zerowym spożywaniu kofeiny i czarnej herbaty, efekty są świetne - przestałam chorować w ogóle na tę przypadłość. Zastanowiłabym się więc, co ci doskwiera i poszukałabym czegoś pod to.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024