Jaka herbata? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jaka herbata?

Jaką herbatę pijecie podczas diety? Ja od niedawna eksperymentuję  z różnymi zielonymi. Bardzo smakuje mi zielona jaśminowa. A jaki jest Wasz typ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka herbata?

Gyokuro Asahi i Uchiyama.

3

a ja lubię zieloną z prażonym ryżem - także od Irvinga. Pyszna, smakowo prosto z barów sushi, a mogę ją przygotować w domu. Już dawno jej nie piłam a teraz kiedy mowa o herbatach przypomniałam sobie o niej

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-13 22:21:42)

Piję  teraz Pu erh Slim, jest to czerwona herbata połączona z zieloną yerba mate. Bardzo fajnie smakuje i pomaga organizmowi w trawienie. Zazwyczaj kupuje u siebie w małej herbaciarni ale tez widziałam taką w [spam]

5

Ja dietę mam od lat, tzn. po prostu zdrowo się odżywiam smile. Czarnej herbaty nie piję w ogóle, wolę wszelkie mieszanki owocowe z maliną w składzie (mogłabym takie pić hektolitrami) albo ziołowe typu "Starosłowiańska". Ostatnio odkryłam, niestety nie w PL, herbatę rooibos z kwiatami czarnego bzu, imbirem, miętą i liściem jeżyny, jest boska smile, muszę sobie ją samodzielnie skomponować. No i oczywiście do śniadania codziennie piję kubek zielonej, w tej chwili to mieszanka Madame Butterfly, ale mam też zieloną z dodatkiem opuncji lub pomarańczy. Żadnej z tych herbat nie słodzę, nawet miodem.

Reklama

6

Yerba mate - choć budzi trochę kontrowersji, jeżeli chodzi o jej, wciąż nie do końca przebadany, wpływ na organizm - niesie sporo korzyści, jak można się dowiedzieć z tego artykułu     http://mangopress.pl/czy-yerba-mate-jest-zdrowa/, może więc warto spróbować?

7

nanka66 napisał/a:

Jaką herbatę pijecie podczas diety? Ja od niedawna eksperymentuję  z różnymi zielonymi. Bardzo smakuje mi zielona jaśminowa. A jaki jest Wasz typ?

Ziele dziurawca smile Pobudza konkretnie trawienie. Można w dobrej cenie kupić ją np. tutaj: sklep.labofarm.pl/index.php?p64,ziele-dziurawca

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016