praca w tesco - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: praca w tesco

hej smile

W moim miasteczku budują nowe Tesco, więc będą nowe stanowiska pracy smile Już się zaczęłam tym interesować i poszukałam w necie kogo poszukują na etaty tongue Złożyłam swoje CV przez internet na stanowisko- sprzedawca kasjer, tyle, że na zmianę nocną od 22:00 do 6:00 :]
Czy któraś z was pracowała już na nocki? Może w sklepie? Nie było ciężko i czy wynagrodzenie za nocki jest wyższe?

Trochę się obawiam jak to będzie z tą nocną zmianą... Nigdy to nie wiadomo kogo się spotka, obawiam się, że klienci o tej porze to głównie podchmieleni mężczyźni kupujący alkohol... Boję się, że może dojść do jakichś nieprzyjemnych sytuacji i nie będę wiedziała jak się zachować. Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca w tesco

dzięki za tak wyczerpujące odpowiedzi.

3

Odp: praca w tesco

Ja pracowałam kiedyś w sklepie i jednocześnie studiowałam. Taki mini-market. Muszę powiedzieć, że była to najlepsza praca na jaką do tej pory trafiłam pod względem kontaktu z ludźmi. Byli stali klienci- mężczyźni, którzy zawsze zagadali gdy nie było kolejki i czas szybko mijał.Niestety zdarzało się chamstwo. Ale ogólnie było ok nie pracowałam długo tylko 4 miesiące. Teraz pozostały znajomości, które trwają do dzisiaj:)

4

Odp: praca w tesco

Pracowałam również w jednym z marketów, i było w miare ciekawie jeśli chodzi o kontakt z ludźmi i pracownikami,chociaż wiadomo były również te nie miłe przypadki, też pracowałam krótko bo 3 miesiące i to przez agencje pracy.Nie była to praca codzienna tylko taka dorywcza ponieważ wtedy się uczyłam i najczęsciej było to w wekendy,praca troszkę inna od tej, bo była to praca na hali przy rozkładaniu towarów,troszkę wyczerpująca ale czas przynajmniej szybko leciał smile W każdym razie w miare miło wspominam ten okres;) choć płacę już troszkę mniej:P

5

Odp: praca w tesco

Mam do Was pytanko, czy ktoś pracował kiedyś w Tesko na stanowisku "radiowiec"? jutro mam rozmowe kwalifikacyjna, ogolnie chcialam wykladac towar na polkach, ale taka mi zaproponowali dzisiaj jak dzwonili. Mozecie mi cos o tym opowiedziec? Boje sie ze wykorzystaja mnie mowiac " to dzisiaj pani sprobuje" a potem "do widzenia" i znajda kolejna ofiare.. i ogolnie jak to wszystko wyglada? czy latwo sie dostac tam?

6

Odp: praca w tesco

Moja koleżanka pracowała w jakimś supermarkecie na kasie na nocną zmianę. Dużo zależy od tego czy potrafisz się dostosować do takich warunków życia- tzn. być aktywną w nocy i spać w ciągu dnia. Moja koleżanka długo nie wytrzymała i zrezygnowała z tej pracy, choć z tego co pamiętam nocna zmiana zarabiała nieco więcej od dziennej. Samą pracę wspomina jako przyjemną- nie było wielkiego ruchu, nie zdarzyły jej się także żadne nieprzyjemne sytuacje. Problem był właśnie z tym, że czuła się kompletnie rozbita takim trybem życia.
Opowiedz nam Tithiel90 jak było na Twojej rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy jako radiowiec? Przyjęli Cię? Na czym polega ta praca?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024