ustalenie ojcostwa a alimenty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ustalenie ojcostwa a alimenty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: ustalenie ojcostwa a alimenty

witam mam takie pytanie odnośnie mojego znjomego był on z kobietą która nie wiedziała czy to z nim ma syna czy tez nie... ostatnio wniosła sprawe do sądu o ustalenie ojcostwa chłopczyk skończył 3 latka ... czy ta kobieta gdy okaze sie ze to mój znajomy jest ojcem dostanie alimenty? chłopczyk na  akcie urodzenia ma  jej nazwisko oni  nie byli małżeństwem...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ustalenie ojcostwa a alimenty

jezeli po badaniach dna okaze sie ze facet jest ojcem tego dziecka to nie ma zmiluj sie sama tego dziecka sobie nie zrobila cud byl tylko raz bedzie musiala zalozyc mu sprawe o alimenty zapewne je dostanie jak facet bedzie sie wyginal dostanie alimenty z funduszu alim wyplacane przez mops a pan dlug bedzie musial w zebach oddac komornikowi bo zapomnialam wspomniec ze jesli pan nie placi to sklada sie wniosek do komornika i albo komornik siada na pensje a gdy pan jest bez pracy sprawe przejmuje komornik jak sie nie odwrocisz i tak dupa z tylu oczywiscie dla tego pana tu nie trzeba byc malzenstwem wystarczy sie pechowo bzyknac

3

Odp: ustalenie ojcostwa a alimenty

obowiazkiem ojca jest utrzymanie dziecka . i jak udowodni mu ze jest ojcem to nie ma zmiłuj  płaci . to jego zakichany i zesrany obowiazek .
to po co sie bzyka  jak niechce placic

4

Odp: ustalenie ojcostwa a alimenty
elzbieta47 napisał/a:

obowiazkiem ojca jest utrzymanie dziecka . i jak udowodni mu ze jest ojcem to nie ma zmiłuj  płaci . to jego zakichany i zesrany obowiazek .
to po co sie bzyka  jak niechce placic

Matka nie jest taka święta, skoro sama nie wie ktory ja zapylil, pewnie dawala na L i P, przez trzy lata sie zastanawiała na kogo postawić.... musiała byc niezła impreza

5

Odp: ustalenie ojcostwa a alimenty

Witam . Chciałam się dowiedzieć czy mogę pozbawić ojca dziecka praw rodzicielskich. Córka ma rok czasu i ojciec nie dał jej nazwiska nie kozy na n ia i nie interesuje się nią.  Zaczoł mi grozić słownie ze nie zabiorę mu dziecka . Oszukuje mnie na każdym kroku na pierwsze dziecko płaci zabiera do siebie moje nawet nie może zabrać do siebie bo rodzice córki nie akceptują. Co mam robić proszę o podpowiedź

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ustalenie ojcostwa a alimenty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024