Szukam kontaktu z drugą osobą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kontaktu z drugą osobą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Szukam kontaktu z drugą osobą

mam trochę dziwnych przejść w życiu, ogólnie staram się "wyprostować". jednak jestem upośledzony towarzysko, mam problemy z nawiązywaniem rozmów, kontaktów. oprócz pewnego rodzaju b. nielicznej grupy znajomych, z którymi się widuję b. rzadko i z którymi jestem tylko na "cześć", nie mam w zasadzie osób, z którymi mógłbym od tak pokorespondować. w sumie mam dwójkę osób, ale z pewnych, wcześniej już na tym forum poruszanych względów, nie staram się z nimi zacieśniać więzi. wręcz na odwrót.
w sumie czuję się nieswojo, bo to tak jakbym pisał anons towarzyski. i jest to dość dziwne, że w czasie kiedy są mocno rozwinięte środki komunikacji, to ja nie mam do kogo się odezwać.

nie pragnę niczego po za jakimkolwiek okresowym kontaktem (mailowym? - jedyny jaki chyba jest dostępny na forum) z osobą ludzką, aby nie zdziwaczeć

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam kontaktu z drugą osobą

do mnie możesz pisać na maila, wyżalić się, ja mam paru takich znajomych co prawda rzadko piszemy ale to pomaga.

3

znikam napisał/a:

do mnie możesz pisać na maila, wyżalić się, ja mam paru takich znajomych co prawda rzadko piszemy ale to pomaga.

znikam, klikając na Twój email dostaję info:

Użytkownik do którego próbujesz wysłać email zablokował opcje wysyłania.

Reklama

4

ok to pisz na kobiecaintuicja98x@gmail.com

5

do mnie też możesz napisać

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kontaktu z drugą osobą