przerwa w związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: przerwa w związku

Witam potrzebuję pomocy

mam 27 lat rok temu poznałem wspaniałą kobietę, piękną, mądrą , inteligentna, zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia pisaliśmy do siebie codziennie mówiliśmy sobie jak bardzo się kochamy robiłem dla niej wszystko zawsze ją pocieszałem kupywałem kwiaty gdy się widzieliśmy różne prezenty zawsze starałem się pomóc byliśmy najszczęśliwszą parą na świecie dwa miesiące temu zaczeły się jej problemy na studiach przestała mówić że mnie kocha nie ma wogule dla mnie czasu, nie pozwala sobie pomóc nie wiem co jest grane miesiąc temu przyjechała do mnie i powiedziała że potrzebuje przerwy w zwiąku 3 miesięczna albo sie rozchodzimy zapytałem się czym to jest spowodowane to stwierdziła że musi sobie wszystko przemyśleć stwierdziła że tez muszę przemyśleć swoje postępowanie bo podobno ją za bardzo osaczam i że wieszam się za bardzo po niej a ona tego nie lubi, dziwne  to trochę, oczywiście przystałem na to przerwę najgorsze jest to że nie możemy się ani widzieć ze sobą ani tym bardziej kontaktować mineło już 1,5 miesiąca bardzo za nią tęsknię, barzo ją kocham, życie straciło dla mnie sens co robić pomóżcie dodam jeszcze że rozmawiałem nawet z jej mamą i powiedziała że nie potrafi się skupić na dwóch rzeczach jednocześnie tzn na mnie i na nauce co mam zrobić? czy ona mnie wogule jeszcze kocha czy poprostu przestraszyła się że dzieli nas 6 lat co możecie mi poradzić czekam na wasze wpisy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przerwa w związku

Pewnie ma już kogoś innego, a Ty wierzysz, że ona jeszcze wróci.

3

Odp: przerwa w związku

Czekaj i tyle. Za 1,5 mies się dowiesz co i jak. I naprawdę kobiety nie lubią nadopiekuńczych facetów, którzy zawsze kręcą się w pobliżu.

4

Odp: przerwa w związku

Może i za bardzo ją osaczałeś, ale to nie powód do tak "drastycznego" posunięcia, jak przerwa i brak jakiegokolwiek kontaktu przez 3 miesiące.
Gdy się kogoś kocha, tęskni się, szuka kontaktu, chce się być z tą osobą, nawet, jeśli byłeś nieco namolny, to powinna Ci o tym powiedzieć, a nie zakazać kontaktu.
Obawiam się, że to przygrywka do rozstania, bo argument, że ona nie potrafi skupić się na dwóch rzeczach jednocześnie, jest nieco naciągany.
Chyba nie wierzysz, że  ona uczy się od rana do świtu i z nikim nie kontaktuje, czy nie spotyka ze znajomymi.
Myślę, że jej uczucie do Ciebie wypaliło się i zabrakło jej odwagi, żeby porozmawiać i rozstać się z Tobą uczciwie.
Za 1.5 miesiąca prawdopodobnie usłyszysz, że to jednak koniec.

5

Odp: przerwa w związku

W związku nie ma przerw smile
Albo ludzie sa ze sobą na dobre i na złe albo zrywaja i nie ma związku.

6

Odp: przerwa w związku

Zamiast mówić Ci, że będzie dobrze  i robić Ci złudną nadzieję to lepiej jak Ci powiem na czym stoisz...;/

Wydaje mi się, że ona już nie chce być z Tobą tylko nie umie Ci tego powiedzieć i dlatego dała tą propozycję przerwy na 3 miesiące, licząc na to, że w tym okresie np Tobie się coś odwidzi i Ty z nią zerwiesz, a ona będzie miała problem z głowy.

Tak jak ktoś wcześniej napisał, jeśli się kogoś kocha to się szuka kontaktu z tą osobą, a nie planuje 3 miesięczne rozłąki...

Z tego co zrozumiałem poznaliście się gdy ona jeszcze była w liceum, bo napisałeś, że sytuacja zmieniła się gdy poszła na studia... Tak więc gdy zaczynaliście to ona była jeszcze dzieckiem. W jej  życiu byłeś tylko Ty, rodzina, znajomi ze szkoły itp.. zamknięte środowisko. Idąc na studia poznała nieco inne życie, nowi znajomi, nowe możliwości spędzania czasu... Poczuła, że dla niej życie może być ciekawsze niż to, które miała przed studiami.

Smutna prawda, ale....

7 Ostatnio edytowany przez maniek_z_maniek (2015-05-25 09:16:59)

Odp: przerwa w związku
niesia631 napisał/a:

W związku nie ma przerw smile
Albo ludzie sa ze sobą na dobre i na złe albo zrywaja i nie ma związku.

Tak wlasnie jest. Glupota jest zgadzanie sie na cos takiego. Lepiej bylo "wybrac" rozstanie. Istota zwiazku jest bowiem utrzymywanie wiezi poprzez kontakt wzajemny. Zgadzaja sie na cos tak falszywego to jakby abstynent pijac drinka powiedzial ze to przeciez nie jest wodka. Ludzie gdzie wy macie oczy, zyjac w jakis karykaturalnych matriksach nazywacie to rzeczywistoscia.

8

Odp: przerwa w związku

Ale przecież zawsze mówiła że mnie kocha czy przez dwa tygodnie mogło się aż tak zmienić że przestała mnie kochać? codziennie się nie widzieliśmy tylko raz na tydzień ze względu na studia więc aż taki natręt to nie byłem, bardzo ją kocham i nie wiem co zrobić, zawsze powtarzała że nie ma czasu się częśćiej ze mna spotykać niż raz w tygodniu

9

Odp: przerwa w związku

zastanawiam się czy problem tej przerwy jest spowodowany moim zachowaniem, ale przecież jestem w porządku co do mojej kobiety nigdy nie ukrywałem uczuć do niej zawsze miała ma i będzie miała we mnie oparcie nigdy się nie kłuciliśmy bardzo często rozmawialiśmy na wszystkie tematy jak coś nam nie pasowało to też o tym rozmawialiśmy, wszystko było cudownie a tu niespodziewanie na spacerze oznajmiła mi że potrzebujemy przerwy z 3 miesiące że musi sobie wszystko poukładać i że ma dużo nauki na studiach więc i tak by nie miała dla mnie czasu jeśli mi nie pasuje ta przerwa to powiedziała że będziemy musieli się roztać więc wybrałem opcję z tą przerwą ale każdy dzień te przerwy jest dla mnie katorgą co zrobić?

10

Odp: przerwa w związku

Nic nie zrobisz. Pojawił się ktoś trzeci. Sprawdź z kim się "uczy" na tych studiach.

11

Odp: przerwa w związku

Jestes manipulowany i nic sie tu nie da wyjasnic. Po twojej stronie nie ma zadnej winy. Nie zrozumiesz takich kobiet i prawdy od nich sie tez nie dowiesz. Beda manipulowac. Radze Ci dojrzec. Im wczesniej tym lepiej dla Ciebie.

12

Odp: przerwa w związku

na pewno nikogo nie ma bo mieszka z koleżanką z którą studiuje i z którą mam bardzo dobry kontakt przyjacielski i na pewno by mi o tym powiedziała jeśli by kogoś miała a większość dni faktycznie się uczy ma spore zaległości na studiach już dwie poprawki i cały czas siedzi przy książkach nawet niema czasu odwiedzić swoich rodziców, za 3 dni są moje urodziny i ma wpaść do mnie na imprezę ma zrobić wyjątek, jak mam się zachowywać o czym mam z nią wogule rozmawiać poradźcie coś

13

Odp: przerwa w związku

Dales jej za duzo od siebie na starcie.Za duzo od razu.

14

Odp: przerwa w związku

Przerwa w związku? NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ.
Albo jest się w związku, albo nie.
Albo się kogoś kocha i jest się z nim zawsze, albo nie.

15

Odp: przerwa w związku

Przykro to mówić, ale zgadzam się z poprzednimi wpisami. Weź się w garść i to ty musisz od niej odejść. Spotkaj się i powiedz, że odchodzisz. Lub zachowaj się jak ona i odejdź od niej po angielsku, nie mówiąc nic. Ja byłam w zawieszeniu trzy tygodnie i uwierz mi, że to gorsze niż zerwanie. To oznacza tylko, że życie szykuje dla ciebie coś wspaniałego, a teraz daje ci tylko nową szansę, byś to zauważył i poszedł na poszukiwanie szczęścia. smile głowa do góry smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024