Bóle żołądka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bóle żołądka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Bóle żołądka

Witam
Jestem w 6 tyg ciazy.
Od paru dni towarzysza mi bole zoladka. Nie wymiotuje tylko mnie naciaga ale nic pozatym. Czy to normalne? I jak dlugo trwa oraz czy znacie na to jakies lekarstwo ktore nie zaszkodzi malenstwu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bóle żołądka

Jesteś pewna, że to żołądek?

3

Odp: Bóle żołądka
Cynicznahipo napisał/a:

Jesteś pewna, że to żołądek?

Tak

4

Odp: Bóle żołądka

Pij siemię lniane. 6 tydzien to akurat ten czas, kiedy żołądek może fiksować. Jeżeli ból będzie się nasilał i rzeczywiście będzie to ból, a nie pobolewanie i nudności to idź do lekarza.

5

Odp: Bóle żołądka

To jest takie uczucie jak zaraz bym miala zwymiotowac tyle ze nie wymiotuje tylko mi mdlo

6

Odp: Bóle żołądka

Słyszałaś o mdłościach w ciąży? To jest n o r m a l n y objaw wczesnej ciąży.

Zamroź sobie kostki lodu i ssij. Możesz użyć soku owocowego albo po prostu pokrojone i zamrożone kawałki owoców.
Kup mielone siemię lniane, zalej łyżkę gotowaną wodą i pij te "gluty" po trochu.
Rano, po przebudzeniu wypij pół szklanki wody z szczyptą soli, najlepiej przygotuj ją wieczorem i wypij zanim wstaniesz z łózka.

7

Odp: Bóle żołądka

Mdłości w ciąży są normalne tongue Nie dotyczą każdej kobiety, ale akurat Ty masz i musisz to przetrwać wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bóle żołądka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024