Córka zobaczyła mnie jak się masturbuję - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-11-21 22:26:45

finka37
Niewinne początki

Córka zobaczyła mnie jak się masturbuję

Cześć Dziewczyny

Piszę bo mam taki dziwny problem.
Otóż mieszkam ostatnio sama z córką 14-letnią, i pewnego dnia jak wrócilam po pracy do domu....
myśląc że jej nie ma zaczęlam się masturbować....
miałam ciężki dzień w pracy.... bolała mnie głowa.... zbliżał mi się okres....same wiecie jak to jest czasami.
W domu było cicho wiec myślalam że jej nie ma. Szybko się rozebrałam i zaczęłam to robić u siebie w pokoju.
Nagle gdy poczułam że zbliża się orgazm, uslyszalam jak ktoś wchodzi do pokoju. Była to moja córka, która zapytała mnie:
"mamo co ci się dzieje"? Zdążyłam tylko odwrócić głowę... ale już było za późno żeby przestać. Ona wtedy wyszła z pokoju.
Od tamtej pory udajemy obydwie że tego nie było.... ale jest już jakoś inczej między nami.
Powiedzcie powinnam znią porozmawiać o tym? ....i w jaki sposób ewentualne? BARDZO MI WSTD PRZED NIĄ!

Ostatnio edytowany przez finka37 (2009-11-21 22:34:04)

#2 2009-11-21 23:09:24

Greta
Przyjaciółka Forum

Re: Córka zobaczyła mnie jak się masturbuję

kurcze ale trudna sprawa sama nie wiem co ci poradzić.udawać że się nic nie stało to nie będziesz wiedziała co ona o tym myśli.Porozmawiać???Jakich słów użyć żeby dobrze zrozumiała ze tak naprawdę nic złego nie zrobiłaś.Ja nie lubię niejasnych spraw i wolałabym to wyjaśnić w delikatny sposób.Po prostu wytłumacz jej przecież nie jest małym dzieckiem i nawet może nie zdajesz sobie sprawy że ona dużo już wie na ten temat .A że to ty robiłaś?(bo dzieciom wydaje się że rodzice to nie powinni już tego robić)powiedz jej że sama nie wiesz jak to się stało że czułaś się zagubiona ,zmęczona i tak jakoś poczułaś że dzięki tamu się odprężysz.Nie wiem czy ci dobrze radzę sama to oceń bo też nie wiem jakie masz relacje z córką i jak jesteście otwarte na takie rozmowy.

#3 2009-11-22 01:36:23

youngwind
100% Netkobieta

Jestem za Gretą.

Dziewczyna ma 14 lat, myślę, że sama doskonale wie, co robiłaś (wiele dziewcząt w tym wieku już same próbowało masturbacji, choć się do tego nie przyznają, zatem z pewnością nie stanowi ona dla Twojej córki jakiejś abstrakcji). Wystarczy, jeśli powiesz jej, że mama czasami też musi poczuć się lepiej, a że miałaś ciężki dzień i orgazm zazwyczaj łagodzi Twoje dolegliwości, poczułaś potrzebę. Ona to zrozumie. 14- latki w dzisiejszych czasach to już nie głupie dziewuchy, które wiedzę seksualną zdobywają dopiero pod 20stkę. One wszystko wiedzą o wiele wcześniej, niż się spodziewasz wink Do dzieła. Nie wstydź się. To w końcu Twoja córka.

Pozdrawiam smile

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

#4 2009-11-25 12:13:53

Thula
Wkręcam się coraz bardziej

trudna sprawa... nie wiem czy bym się zdobyła na rozmowę z dzieckiem. Proponuję to zostawić, bo już jakiś czas minął i powracanie do tego może być dla Ciebie i córki trudne. Daj sobie prawo do własnej prywatności. Dlaczego masz się tłumaczyć? Lepiej będzie sprowokować rozmowę  na temat kobiecości. Zwyczajnie omówić temat, nie podając siebie za przykład.  Tobie wstyd? a jak córka się musiała zawstydzić...
Oby nie myślała, że to coś nienormalnego, dlatego należy jej to wytłumaczyć.
pozdrawiam smile
ODWAGI

"Zanim cokolwiek zrobimy, każde działanie trzeba zacząć od hartowania ducha"
C.P.Estes, Biegnąca z wilkami

#5 2009-11-25 12:33:34

Sarenka
Przyjaciółka Forum

Powinnaś porozmawiać z córką. Wytłumacz jej, że to normalne chociaż większość się tego wstydzi i do tego się przyznaje. Dziewczynki w jej naprawdę dużo wiedzą.

A teraz taki kawał co do tego tematu:
Przychodzi ojciec do pokoju syna, siada obok niego i mówi:
- Synku, masz już 11 lat powinniśmy porozmawiać o seksie.
- Dobrze tatuś, co chcesz wiedzieć? wink

Never, never give up wink

#6 2009-11-25 12:53:56

niki
100% Netkobieta

ja też uważam, że powinnaś porozmawiać z córką na ten temat
ona pewnie także o tym myśli, pomimo tego, że minęło juz trochę czasu
lepiej wszystko wyjaśnić niz przy każdym kontakcie z córką mysleć o tej sprawie

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#7 2009-11-30 12:49:56

monia0045
Dobry Duszek Forum

oj trudna sprawa, ale myślę,że powinnaś porozmawiac o tym z córką

#8 2009-12-02 10:29:48

mantis
Do zakochania jeden krok

Nie możesz tego zbagatelizować, nie możesz przejść obok. Mam doświadczenia tej drugiej strony, strony nastolatki. W podobnym wieku jak Twoja córka "nakryłam" mamę w czasie masturbacji. Byłam już świadoma przynajmniej swojego ciała, wiedziałam, że rodzice uprawiają seks, zdawałam sobie sprawę z seksualności każdego człowieka a jednak stanowiło to dla mnie spore zaskoczenie. To, co powiem, tylko z pozoru wydaje się dziwne, otóż masturbację, taki sposób rozładowania napięcia traktowałam jako swój wynalazek i zaskoczona byłam nie tyle sytuacją co tym, że mama robi to podobnie, "moim" sposobem. Gwoli wyjaśnienia seks z całą otoczką doznań jeszcze dla mnie nie odkryty "zaszufladkowałam" zupełnie gdzie indziej niż masturbację. Reakcja mamy była niemalże natychmiastowa - szczera rozmowa. Było to dla mnie bardzo ważne, mama przestała traktować mnie jak dziecko (to dla 13-14 letniej osóbki znaczy bardzo dużo). Zyskałam w Niej przyjaciółkę, powierniczkę, tak jest do dziś. Sam temat masturbacji niejako zszedł na dalszy plan - usłyszałam w zasadzie to czego się spodziewałam, co chciałam usłyszeć. Ta rozmowa była zdecydowanie bardziej potrzebna mi, jako element edukacji (nie tylko seksualnej) wprost z życia wziętej, niż mojej mamie jako tłumaczenie jej postępowania. I coś jeszcze: ta rozmowa a raczej jej skutki, wiele następnych równie szczerych pozwoliło nam (matce i córce) przetrwać wszelkie okresy nastoletniego buntu, lepsze czy gorsze chwile w bardzo dobrych relacjach. Czy tak by było bez tego wypadku? Nie wiem, chyba nie. Potrafię z mamą dyskutować na absolutnie każdy temat. Oto przykład: od kilku lat żyję w związku nieformalnym (chociaż, nie istnieją żadne przeszkody natury prawnej, religijnej itd.) z 10 lat starszym mężczyzną. Mama zaakceptowała mój wybór tylko po rzeczowej, naszej argumentacji, tata chociaż z nim mam równie dobre relacje jeszcze próbuje nakłonić nas do uklęknięcia przed ołtarzem. Dlaczego tak się dzieje: z prostej przyczyny mama widzi we mnie dorosłą, odpowiedzialną kobietę, tata dalej córunię, którą należy ochraniać przed jej własnymi błędami. Sama widzisz jak taka wpadka przerodziła się w bardzo ważne wydarzenie w życiu. Jestem matką kilkunastomiesięcznej córki i nie wiem czy życie da nam szanse budowania takich relacji. Z pewnością dołożę wszelkich starań, żaden temat nigdy nie będzie Tabu.
Zatem podejmij temat rozmawiaj, rozmawiaj. Szczerze życzę powodzenia.
Jeszcze jedna uwaga zrodzona na podstawie wcześniejszych komentarzy: nie przeceniaj uświadomienia nastolatek bo nawet lektura tego forum przedstawia zupełnie inny obraz nieco starszych dziewcząt, nie staraj się budować nowych teorii dostosowanych do sytuacji, konsekwencje przemilczenia problemu mogą być zdecydowanie gorsze, szczerze, bez owijania w bawełnę, daj córce kredyt zaufania i potraktuj ją jak osobę dorosłą, bez wstydu na prawdę nie ma się czego wstydzić. Niestety, nie jesteś w sytuacji komfortowej ale pomyśl, być może Ona potrzebuje bardziej niż Ty. Szczera rozmowa jest Twoim obowiązkiem!

Ostatnio edytowany przez mantis (2009-12-02 11:04:55)

#9 2009-12-05 14:04:47

finka37
Niewinne początki

Drogie Dziewczyny

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie posty... szczególnie za te bardzo obszerne. To naprawdę bardzo mile że mogę na Was liczyć w trudnej sytuacji. Szczególnie dziękuję Mantis (ostatni post) bo dzięki niej zdobyłam się na odwagę, wyczułam odpowiedni moment i porozmawiałam z córką. Zapytałam córkę czy pamięta tamten dzień... i zapytałam czy wie co ja wtedy robiłam? odpowiedziała że tak... i "przy okazji" wyznała mi że ona też to robi czasami.... i powiedziała mi jeszcze że już dawno chciala ze mną porozmawiać o tym... bo już parę razy słyszła mnie jak to robię w nocy... Przeszedl mi cały wstyd! Teraz jest o wiele lepiej bo obie się już z tym nie kryjemy. Jeszcze raz Dziękuję.

#10 2009-12-07 18:06:56

niki
100% Netkobieta

no to gratuluję, bo nie dość, że udało się przełamać wstyd, to dodatkowo złamałaś ta barirę rozmowy z dzieckiem na intymne kontakty
dwa w jednym i teraz łatwiej będzie wam rozmawiać na różne tematy, nawet o antykoncepcji i seksie
problem bardzo drażliwy ale warto było sie przyznać

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#11 2009-12-07 18:14:03

Nadis
100% Netkobieta

Wyobrażam sobie jak musiałaś się czuć jak córka Cię zobaczyła, ale dzięki temu nauczyłaś się rozmawiać z córką na trudne tematy smile Gratuluję odwagi smile

A MY WCIĄŻ STARAMY SIĘ...

#12 2009-12-08 00:33:04

mantis
Do zakochania jeden krok

finka37 Gratuluję Tobie otwartej i szczerej córki, Zaś Twojej córce gratuluję wspaniałej, mądrej mamy.
Podziękowania powinny być skierowane do każdej matki, która chce rozmawiać ze swoją córką na ważne tematy.

#13 2010-01-15 00:08:27

finka37
Niewinne początki

Witajcie ponownie dziewczyny

Dawno mnie nie było na forum, bo myślałam ze sprawa jest już "uregulowana', ale problem pojawił się znów. Otóż odkąd porozmawiałyśmy z córką o masurbacji przez jakiś czas był spokój, ale ostatno zaczęło się dziać coś dziwnego. Zauwazyłam (usłyszałam) że córka robi to w sposób "ostentacyjny" ... słyszałam w nocy głośne jęki... tak jakby miała silne orgazmy... pod jej nieobecność przeszukałam jej pokój, i znalazłam w jej szufladzie wibrator. Nie wiem kiedy go kupiła, ale już wiem dlaczego ma takie silne doznania. Ja nigdy nie używałam takich przedmiotów... i trochę się wystraszyłam. Nie wiem teraz jak na to zareagować. Czy mam to nadal traktować jak coś normalnego? Jestem znów mocno skonfudowana, bo ona mi nie powiedziała, ze czegoś takiego używa. Nie wiem czy ona mnie nieprowokuje w ten sposób. Poradźcie.... co mam zrobić?

#14 2010-01-15 00:25:12

finka37
Niewinne początki

...ja się z "tym" zawsze kryłam przed rodzicami... a ona robi to tak ostentacyjnie..... czy to normalne?

#15 2010-01-15 00:43:37

09121986
Wkręcam się coraz bardziej

jednak pewnie to na nią wpłynęło, przecież jest zbyt młoda by świadomie przeżywać seksualność... wiesz ale jednak zawsze to lepiej niż żeby z chłopakiem w tym wieku... dziewczynki wstydzą się dziewictwa może postanowiła pozbyć się go mechanicznie? są takie przypadki
a ty wrzuć na luz, wejdz jej do pokoju- i tak już nie ma tabu- i poproś o cisze, niech się speszy jak ty, i poczuje inne smaki związane z seksem nie tylko pełną satysfakcję, myślę że to ostudzi jej zapał
i kup na wszelki wypadek antykoncepcyjne, wiem co piszę- sama wcześnie urodziłam
więcej luzu i będzie ok

#16 2010-07-09 18:29:59

bea_1516
O krok od uzależnienia

finka37 napisał:

...ja się z "tym" zawsze kryłam przed rodzicami... a ona robi to tak ostentacyjnie..... czy to normalne?

Witam, czy ten wątek jeszcze żyje? Mam troche swoich doświadczeń i przemyśleń ale nie wiem czy odswieżać, bo wątek był dawno.

#17 2010-07-09 21:29:11

Abra
Woman In Red

Myślę że wątek żyję;) Przyznam że ja osobiście porozmawiałabym z córką by jednak nie używała w tak młodym wieku wibratora.Dlatego że pewnie jest jeszcze dziewicą i powiedziałabym jej że powinna zaczekać do swojego pierwszego razu-oczywiście nie w wieku 14 lat.

#18 2010-07-22 11:49:24

bea_1516
O krok od uzależnienia

Moje doswiadczenia były podobne jak u mantis. Zobaczyłam kiedyś mamę w łazience z prysznicem. Nie słyszała mnie jak wróciłam wieczorem do domu, tak była sobą pochlonięta. Pamiętam, ze było to dla  mnie szokiem, bo chociaż o masturbacji slyszałam, to nie miałam nigdy z tym tak realnego kontaktu, no i wtedy tego jeszcze nie praktykowalam. Na pewno, to co zobaczyłam było impulsem do własnych prób poznawania swojej seksualności.
Później chyba też to robiła, bo czesto w lazience się dlugo lała woda, ale więcej nie była tego świadkiem. Jakiś rok później mama nakryła z kolei mnie. Byłam bardzo tym zażenowana i wściekła na siebie. Rozmawiałyśmy potem długo na ten temat, mama mnie uspokajała, ze to normalne w moim wieku, nieszkodliwe, itd, bardzo rozsądne tak mi się teraz zdaje podejscie. Przyznała nawet, ze jak była w moim wieku to też to robila. Wtedy nie wytrzymałam i wypaliłam, że przeciez robi to w dlaszym ciagu, więc po co mi takie bajki wstawia. Mama zakończyła szybko po tym rozmowę, do tematu więcej juz nie wracałyśmy.
Tu zaczyna się dalsza częsć mojej historii, bo nie wiem jak sobie z tym poradzić. Oczywiście obie w dalszym ciągu robimy to samo. Ja staram sie bardzo aby więcej nie miec wpadki, natomiast mama przestala sie kryć ze swoimi orgazmami. Często ją słyszę w nocy, czasami jak wracam wieczorem to drzwi do łazienki czy jej pokoju są uchylone, jakby chciała, abym ją zobaczyła. Troche mnie to krępuje ale i jednoczesnie troche nakręca. Czasami ta ostentacja mnie wkurza, ale ponieważ ogólnie mam z nią dobre układy i rozumiemy się nie wiem czy poruszac ten temat.
Co o tym sądzicie?

#19 2010-07-22 17:05:28

eMarilyn
Powoli się zadomawiam

Musisz z nią o tym porozmawiac... wink

#20 2010-07-26 09:53:30

katarina
Netbabeczka

Bea, dostałaś radę w poprzednim poście, aby z nią porozmawiać.
Myślę, że zanim zdecydujesz się na ten krok powinnaś sobie przygotować scenariusz rozmowy i zastanowić się co chcesz osiągnąć.
Twoją sytuację rozumiem następująco, kochasz i szanujesz swoja mamę, istniejąca sytuacja jest dla ciebie niekomfortowa, ze względu na ostentację zachowań mamy. Co chcesz osiągnąć - ma przestać się masturbować? ma robić to cicho? ma robić kiedy nie ma cie w domu?
Ma przestać? - skoro to robi wiele lat, to na pewno rozmowa z tobą nie zmieni jej upodobań. może ma duże niezaspokojone potrzeby - nie piszesz ile ma lat, ale może to jest jej ostatni wyrzut hormonów, może ma jakieś żale do męża i on jest celem tej demonstracji.
Ma to robić cicho? - tutaj ty możesz zagrać, jeśli ją słyszysz, zamknij drzwi do jej pokoju, raz drugi, może zrozumie. Może to ona zacznie rozmowę i wtedy powiesz jej o swoich odczuciach.
Jeśli dojdzie do rozmowy pamiętaj, nie mów o sytuacji - mów o swoich odczuciach jak to odbierasz. Dla niej to może być inna sytuacja. Wie, że także się masturbujesz, może tez cię słyszy(? - pomyśl chwilę, może też jesteś głośna, może cie widuje, kiedy o tym nie wiesz), może uznała, ze jesteście równorzędnymi partnerkami i możecie realizować swoje potrzeby w dowolnej chwili.
Ma zaspokajać się, kiedy nie ma cię w domu?  - jest to rozwiązanie, ale może potrzebuje bodźców, ze ktoś ja nakryje czy podgląda. Wybacz, ale piszesz że sytuacja cie nakręca - może to masz właśnie po niej. Poza tym czy na pewno chcesz, aby przestała.
Masz złożoną sytuację i radzę - przemyśl co chcesz osiągnąć, bo zaczęta rozmowa, podczas której padnie pytanie, ale o co ci chodzi? - nie zakończy się sukcesem.
Wiele jest "może" w mojej odpowiedzi, ale  to z powodu - jak odniosłam wrażenie - twojego braku własnego zdania.
Trzymaj się cieplutko. Mam nadzieję, ze napiszesz, jak udało ci się wybrnąć z tej sytuacji.

#21 2010-07-26 11:12:15

Pixy
Przyjaciółka Forum

Ja wiem, że seksualności uczymy się w domu - od najbliższych, ale wydaje mi się, że określenie "mnie to nakręca", "robi to ostentacyjnie" nie powinny padać. Takich sytuacji nie powinno być. Każdy ma swoją intymność i czytając odniosłam wrażenie, że szczera rozmowa zaszkodziła.
Ostentacyjnie masturbować się można przed mężczyzną/kobietą, którego/ej* pragniemy, ale nie przed córką czy matką!
To coś nie halo jest moim zdaniem.

-------------------------
*albowiem upodobania są różne przecież

#22 2010-09-29 08:33:26

bea_1516
O krok od uzależnienia

katarina napisał:

Bea, dostałaś radę w poprzednim poście, aby z nią porozmawiać.
Myślę, że zanim zdecydujesz się na ten krok powinnaś sobie przygotować scenariusz rozmowy ..........

Katarina,
Wzięłam sobie do serca co napisałaś.
Przemyślałam sprawę i nie zdecydowałam się  jak na razie na rozmowę. Jej rozpoczęcie byłoby mimo wszystko bardzo dla mnie krepujące. Może kiedys jakis spontan wyjdzie. Odpuściłam.
Dziękuje. Pozdrawiam

#23 2012-08-18 00:16:04

2karton
Niewinne początki

Odmów Koronkę do Miłosierdzia Bożego i powiedz jej prawdę. "Wiem że to jest złe ale nie potrafię się od tego uwolnić. Jeśli potrafisz mi przebaczyć że cie zgorszyłam." Najpierw jednak lepiej będzie pójść do spowiedzi i wyznać ten i inne grzechy. O wszystkim decyduje Jezus. Jeśli tak cie chciał doświadczyć za to że nie chcesz brać pod uwagę Jego wysiłków o twoje dobro, to tylko On może sprawić aby wszystko wróciło do normy. Ja miałem podobną rzecz ale w pracy miałem "wpadkę" przed kamerą o której nie wiedziałem że jest. Przez długi czas czułem się jak wyrzutek społeczny ale Jezus wszystkiemu zaradzi, jest lepiej niż przedtem

#24 2012-08-18 00:24:20

Markadia
Przyjaciółka Forum

I amen big_smile

"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa"

#25 2012-08-18 08:36:23

Ojciecpiotr
Wróżka Zębuszka

2karton napisał:

Przez długi czas czułem się jak wyrzutek społeczny ale Jezus wszystkiemu zaradzi, jest lepiej niż przedtem

Jezus popsuje kamerki.
Przepraszam ale temat jest zbyt poważny by wtryniać tu zabobony. No chyba, że jesteście innego zdania.

Ostatnio edytowany przez Ojciecpiotr (2012-08-18 15:35:13)

#26 2012-08-18 10:04:16

gojka102
Przyjaciółka Forum

2karton napisał:

Odmów Koronkę do Miłosierdzia Bożego i powiedz jej prawdę. "Wiem że to jest złe ale nie potrafię się od tego uwolnić. Jeśli potrafisz mi przebaczyć że cie zgorszyłam." Najpierw jednak lepiej będzie pójść do spowiedzi i wyznać ten i inne grzechy. O wszystkim decyduje Jezus. Jeśli tak cie chciał doświadczyć za to że nie chcesz brać pod uwagę Jego wysiłków o twoje dobro, to tylko On może sprawić aby wszystko wróciło do normy. Ja miałem podobną rzecz ale w pracy miałem "wpadkę" przed kamerą o której nie wiedziałem że jest. Przez długi czas czułem się jak wyrzutek społeczny ale Jezus wszystkiemu zaradzi, jest lepiej niż przedtem

Ale tu chodziło o rozmowę matki z córką.Nie wtryniaj nikomu niepotrzebnej swojej oazowej ideologii.Są od tego fora katolickie.

Z każdym dniem jestem piękniejsza ale dziś to już przesadziłam tongue

#27 2012-08-23 11:29:10

bea_1516
O krok od uzależnienia

Ojciecpiotr napisał:

Przepraszam ale temat jest zbyt poważny by wtryniać tu zabobony. No chyba, że jesteście innego zdania.

Też tak uważam. Mam zamiar zgłosić post 2karton moderatorkom. Facet fora pomylił ewidentnie.

#28 2012-08-28 20:39:41

cisza to ja
Cioteczka Dobra Rada

Pixy napisał:

Ja wiem, że seksualności uczymy się w domu - od najbliższych, ale wydaje mi się, że określenie "mnie to nakręca", "robi to ostentacyjnie" nie powinny padać. Takich sytuacji nie powinno być. Każdy ma swoją intymność i czytając odniosłam wrażenie, że szczera rozmowa zaszkodziła.
Ostentacyjnie masturbować się można przed mężczyzną/kobietą, którego/ej* pragniemy, ale nie przed córką czy matką!
To coś nie halo jest moim zdaniem.

-------------------------
*albowiem upodobania są różne przecież

Mam podobne wrażenie i czuję niesmak na samą myśl, że pomiędzy matką i córką  nie ma granic w intymności.
Nie jestem świętą. Czasami też muszę napięcie rozładować.
Gdyby jednak coś takiego zadziało się u mnie - skończyłabym na rozmowie wyjaśniającej i zachowała wszelkie środki
ostrożności.
Córka, to córka. Matka, to matka.
I taki układ winien być zachowany.
To, co obie teraz sobą reprezentują wygląda na prowokację, albo zachętę.
Tylko do czego? ...........oto jest pytanie?

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Do byka nie podchodź od przodu, do konia nie podchodź od tyłu, a do idioty nie podchodź
w ogóle...

#29 2012-08-30 12:22:37

katarina
Netbabeczka

Nigdy nie wiadomo jakie są układy w rodzinie, jakie było wychowanie i przyzwolenie na zachowania każdej ze stron, jakie są obecne preferencje, stany emocjonalne, potrzeby, poziom hormonów, itp. itd..
Dziewczyna (bea_1516) o tym nie napisała,  i też trudno cos wnioskowac na podstawie jej określeń typu "mnie to nakręca", "robi to ostentacyjnie", które być może, w momencie pisania były bardzo subiektywne i nie do końca użyte we właćciwym kontekscie.

Spróbujmy ją zrozumieć, może właśnie to jest jej głównym problemem.
Nie wiem. Może róznica pokolenia sprawia, ze niektóre zwroty mają dla nas już nieco inne znaczenia. Nie macie takiego wrażenia?

#30 2012-09-14 21:38:20

kiwik
Zaglądam tu coraz częściej

Ja nie byłam nigdy przyjaciółką z mamą pomimo tego, że czesto rozmawiałyśmy itd. Zawsze jednak była między nami pewna bariera, nie wiem czy z mojej, czy z jej inicjatywy albo powodu.
W każdym razie sprawy seksu były zawsze pomijane milczeniem. Szczerze powiedziawszy nie wspominam tego najlepiej, bo byłam pozostawiona sama sobie. To było przegięciem w jedną stronę, jednak zgadzam się z cisza_to_ja, że to wygląda mi na przegięcie w tę drugą smile Ale oczywiście trudno oceniać po jednym poście.

Stopka forum