Ściągacie muzykę z internetu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Ściągacie muzykę z internetu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Ściągacie muzykę z internetu?

Jeśli ściągacie to napiszcie instrukcję skąd i jak. Krok po kroku, ala laików.Proszę smile Tylko oczywiście legalne sposoby:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ściągacie muzykę z internetu?

wchodzisz na wrzutę. szukasz piosenki po tytule odsłuchujesz czy to jest to o co Ci chodzi, kopiujesz adres strony wchodzisz na zwrzuc.pl wklejasz tam linka i Ci się ściąga smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Ja ściągam z tej stronki http://mp3.teledyski.info jest naprawdę świetna wink wpisujesz tytuł, badź wykonawcę i szybko wyszukuje tego czego szukasz wink Polecam wink

Reklama

4

a ja ściągam na www.odsiebie.com wink świetna strona pozdrawiam big_smile

Never, never give up wink

5

Dziewczyny, ale przecież ściąganie muzyki z podanych stron nie jest wcale legalne, a o to chodziło autorce tematu. To, że nie używa się p2p nie znaczy wcale, że muzyka została legalnie pobrana. I żeby nie było, to wcale się  Was  nie czepiam smile

Reklama

6

Nie jest legalne?To może ktoś napisze łatwą instrukcję legalnego ściągania.Nie mam nic przeciw zapłaceniu za muzykę.A i tak dziękuję za odpowiedzi:)

7

Możesz ściągać z oficjalnych stron zespołów.

8

ja nie wiem dlaczego, ale na odsiebie.com nie mogę już wejść od jakiegoś miesiąca hmm

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

9

Tiff napisał/a:

ja nie wiem dlaczego, ale na odsiebie.com nie mogę już wejść od jakiegoś miesiąca hmm

I już nie wejdziesz: strona zamknięta, właściciel zatrzymany pod zarzutem piractwa.

10

skoro i tak chcesz żeby było legalnie, to czy nie lepiej kupić płytę zespołu w jakimś muzycznym?

Chodzić swoimi ścieżkami...

czasami nie chce się kupić całej płyty tylko ściągnąć pojedyncze kawałki smile polecam muzodajnia.pl (można było testować do końca roku za darmo) a teraz dodatkowo aktywnie w społecznościach się udziela i rozdaje wiele nagróc http://facebook.com/muzodajnia
polecam! smile

biedronka morderca ]:-P

12 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-08-18 09:10:42)

ja sciagam z SPAM albo z portali exite luba ajo

13 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-08-18 09:11:48)

:)Karolala napisał/a:

ja sciagam z SPAM albo z portali exite luba ajo

No ja tak samo, choć i tak chyba zwykle słucham na YT smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

14

Wprowadzacie się tu nieco w błąd. wink

Polskie prawo zabrania rozpowszechniać. Muzykę i filmy ściągać można bez żadnych ograniczeń, zewsząd, jeśli tylko zostały już rozpowszechnione (przez kogoś - ten ktoś może tym samym popełniać przestępstwo). Jest jednak zastrzeżenie: w związku z tym, że nie można rozpowszechniać, należy się zorientować, czy program p2p nie wysyła do innych ludzi fragmentów utworu, który ściągacie. To już jest nielegalne.

Polecam przebrnięcie przez ustawę o prawie autorskim, tu zastosowanie ma artykuł 23. Można też poszukać w internecie hasła "dozwolony użytek osobisty". Wykroczenie poza użytek osobisty to już inne artykuły i być może konieczność płacenia. wink

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

15

heathcliff napisał/a:

Wprowadzacie się tu nieco w błąd. wink

Polskie prawo zabrania rozpowszechniać. Muzykę i filmy ściągać można bez żadnych ograniczeń, zewsząd, jeśli tylko zostały już rozpowszechnione (przez kogoś - ten ktoś może tym samym popełniać przestępstwo). Jest jednak zastrzeżenie: w związku z tym, że nie można rozpowszechniać, należy się zorientować, czy program p2p nie wysyła do innych ludzi fragmentów utworu, który ściągacie. To już jest nielegalne.

Polecam przebrnięcie przez ustawę o prawie autorskim, tu zastosowanie ma artykuł 23. Można też poszukać w internecie hasła "dozwolony użytek osobisty". Wykroczenie poza użytek osobisty to już inne artykuły i być może konieczność płacenia. wink

też coś słyszałam, że muzykę można ściągać "do użytku własnego", inaczej wszystkie stronki byłyby nie dozwolone, a jak widać prosperują sobie dalej.

patrząc na życie przez różowe okulary...

16

Myślę, że w dobie Deezerów i innych Spotify ściąganie muzyki nie ma już sensu. Wszystko dostępne online, za darmo lub za drobną opłatą, legalnie i szybko smile

17

Nie widze potrzeby żeby ściągać, słucham ze Spotify (na last fm).

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Ściągacie muzykę z internetu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016