typ faceta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: typ faceta?

Co byście powiedziały o takim typie faceta: który nie interesuje sie sportem,romantyczny ogólnie ze jest bardziej damski niż męski?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: typ faceta?

nie nie nie, nienawidzę ciepłych kluch, wybacz. nie jestem romantyczna tongue co nie znaczy, że inne kobiety nie są big_smile

3 Ostatnio edytowany przez smutna88 (2009-11-17 21:22:07)

Odp: typ faceta?

to, że jest romantyczny, nie znaczy, że nie może być męski... ja jestem raczej romantyczką i chciałabym, aby mój facet również był romantyczny, wrażliwy, a zarazem opiekuńczy i troskliwy.
hmm ale tak jak napisała Papillon - każda kobieta może mieć inne zdanie na ten temat
smile

4

Odp: typ faceta?

Nutka romantyzmu na TAK, facet męski na TAK, sport (jak go to interesuje) na TAK... Tylko czy tacy są... NIE WIEM:)

5

Odp: typ faceta?

Jeśli facet jest bardziej damski od kobiety, to jest coś nie tak ;P
Z drugiej strony, gdyby mój mężczyzna interesował się, dajmy na to, piłką nożną, to nie byłabym zachwycona. A trochę romantyzmu jak najbardziej wskazane :]

6

Odp: typ faceta?

Co to znaczy męski? Niekoniecznie musi być sportowcem. Ważne, żeby potrafił zadbać o to by kobieta czuła się bezpiecznie. Generalnie, trudno mi wyobrazić sobie faceta co się sportem nie interesuje, ale może ma jakieś inne hobby.

7

Odp: typ faceta?

Czy interesuje się sportem - nie ma dla mnie znaczenia. Romantyczny - nie wiem w sumie, co to właściwie znaczy, że ktoś jest "romantyczny".
Ale mężczyzna, jak sama nazwa wskazuje, nie może być "damski", tylko ma być "męski". Nie zwróciłabym w życiu uwagi na faceta, który wyglądem i/lub zachowaniem przypominałby mi kobietę.

8

Odp: typ faceta?

Dla mnie romantyczny, to taki co zaplanuje dla żony, dziewczyny, kolację ze świecami, jakimś winem, fajną muzyką  i sam coś ugotuje. Taki przykład.  kobieta przychodzi do domu, a tu taka niespodzianka.

9

Odp: typ faceta?

Męski to różnie można interpretować. Dla mnie to atrakcyjność fizyczna, zapach, tembrem głosu; ) A ponadto takie cechy jak pewność siebie, zaradność, dojrzałość czy inteligencja.. i jeszcze dużo można by wymieniać;)

10

Odp: typ faceta?

nie każdy facet interesuje się sportem, może i dobrze, bo wtedy jest więcej czasu na rozmowy i wspólne spędzanie czasu
niektórzy mężczyźni są romantyczni, szczególnie jak chca zdobyc kobietę to nawet bardzo
nie rozumioem troche tego stwierdzenia, że bardziej damski niż męski, zalezy o co dokładnie chodzi

11 Ostatnio edytowany przez inny od innych (2009-11-18 23:13:51)

Odp: typ faceta?
fajna88 napisał/a:

Nutka romantyzmu na TAK, facet męski na TAK, sport (jak go to interesuje) na TAK... Tylko czy tacy są... NIE WIEM:)

Jestem! big_smile  - szczery ze mnie chłopak w dodatku smile

Romantyzmu nie miałem okazji okazać, ale wiem, że go mam, bo wiem co chcę robić.
Sport? Gdyby nie on to by mnie już nie było. Zapomniałem dodać, że nie oglądam sportu - tego nie lubię. Tylko uprawiam. smile
Męski? Jak twierdzą ludzie dookoła; niczego mi nie brakuje.

Nie ma to jak skromność. smile

12

Odp: typ faceta?

moj A . nie interesuje sie  sportem:) ;D piłki noznej nie lubi smile ciesze sie z tego bardzo:)bo nie musze wiezorami ogladac meczy:) natomaiast jesli chodzi o romantyzm  w tym momencie zero:(

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024