uczucie lęku po stresie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » uczucie lęku po stresie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: uczucie lęku po stresie

Witam smile
Ostatnio mialam trudna sytuacje ktora sprawila,ze przez 3 tygodnie dzien w dzien sie stresowalam przez jeden przedmiot.Czekalam po prostu na decyzje w mojej sprawie.Od niej zalezaly losy mojej dalszej kariery.Udalo mi sie zdac.Jednak pomimo,ze mi sie udalo.Dalej odczuwam ten sam lek i objawy niepokoju.Lapie sie na tym,ze dalej sie momentami trzese i boje.Czy to normalne,przez tak dlugotrwaly stres.Dodam,ze raczej nie mam zadnej nerwicy,depresji.Wszystko wczesniej bylo ok.Co myslicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: uczucie lęku po stresie

Tak. Ten lęk się przedłużył i nie wiadomo kiedy się skończy. Lepsza postawa byłaby taka, żebyś zaakceptowała to, że jakiegoś egzaminu nie zdasz i że możesz wtedy mieć gorszą sytuację w życiu. Wtedy uczysz się bez żadnych lęków. Bo taki egzamin może się powtórzyć i jeśli to będzie często to twoje życie będzie ciągłym lękiem.

3

Odp: uczucie lęku po stresie

To napewno nie jakaś choroba, rzeczywiście miałaś stres przewlekły i teraz organizm nie może sobie poradzić i dojść do równowagi, najważniejsze abyś teraz znalazła sposób na odreagowanie, może medytacja, jakieś uspokajające spacery po lesie ?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » uczucie lęku po stresie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024