Mieć dziecko a być bezpłodnym ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

Witam
Postanowiłam napisać, bo nie potrafię sobie sama poradzić.
Jestem mężatką od siedmiu lat, ma cudownego synka, który ma 5 lat, wszystko było by wspaniale gdyby nie to, że nie mogę mieć dzieci. Wiem, że może brzmi to troszkę dziwnie, ale tak jest.
Staramy się z mężem ponad dwa lata i ciągle nic. Chodzę do różnych lekarzy, każdy tylko każe się wyluzować, nie myśleć.... ale jak ?? kiedy nie można...
Jestem teraz na terapii wyciszającej bo mam bardzo nieregularne cykle, mam się uspokoić, nie denerwować. W styczniu będę miała z mężem badania. Lekarz chce sprawdzić czy nie jest to bezpłodność poporodowa
Tak bardzo chcę mieć drugie maleństwo, że stało się dla mnie to już obsesją... parę razy miałam urojoną ciąże, mdłości, zawroty głowy, nachodzi mi mleko w piersiach, a nawet czułam ruchy... zresztą do dzisiejszego dnia mam mdłości przed zbliżającym się okresem, ciągle mam nadzieję, że to właśnie dziś, w tym momencie będę w ciąży
Nie potrafię patrzeć na kobiety w ciąży, na  malutkie dzieci... łzy same cisną się do oczu a serce rozrywa niesamowity ból, tak bardzo im tego zazdroszczę...
Ostatnio męża brata żona urodziła dzidziusia.... i to był powód żeby pokłócić się z moim mężem... bo on mi zarzucił, że nie cieszę się
a z czego tu się cieszyć ?? Z tego, ze prawdopodobnie ja już nigdy nie będę mogła czuć pod swoim sercem maleństwa, nie będę mogła przytulić do piersi... Zdaję sobie sprawę że nie powinnam tak myśleć, że to jest złe
Dziękuję Bogu, że mam już synka, że niektórzy w ogóle nie mogą mieć dzieci ale to mi nie wystarcza... chodzę do psychologa ale on mi nie pomaga

Może któraś z was przeżywa to samo co ja, może ktoś będzie w stanie mi pomóc, bo naprawdę bardzo mi ciężko... proszę, a wręcz błagam... co mam zrobić, żebym miała dzidziusia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

nikt nie jest w stanie powiedzieć ci co masz zrobić, żeby mieć dziecko - to nie jest takie łatwe
jak sama zauważyłaś, masz już maleństwo a inni niestety nie mieli tyle szczęścia i nie mogą mieć dzieci wcale
jesli obsesyjnie będziesz o tym mysleć i do tego dążyć, to nic nie będzie szło w dobrą stronę
warto jest walczyć o to wyciszenie się i pogodzenie z takim biegiem sprawy, a wtedy może się wszystko zdażyć. Pamiętaj o tym, że masz już jedno dziecko i ono potrzebuje matki, przede wszystkim matki zdrowej i szczęśliwej. Jesli cały swój czas i energie poświęcisz tej sprawie, to ucierpi na tym Twoje dziecko. Jak już wszystko pójdzie w dobrym kierunku i na świecie pojawi sie drugie maleństwo, to także o tym nie zapomnij

3

Odp: Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

niki wierz mi, że całą uwagę poświęcam synkowi.... tylko, że on również chciałaby mieć braciszka, a najlepiej gdyby miał i braciszka i siostrzyczkę smile
Codziennie pyta czy już w brzuszku mam dzidziusia i co mam mu wtedy powiedzieć ??
Nie chciałabym, żeby mój synuś był sam, starałam się nawet z nim rozmawiać, że jakby to było gdyby był sam, gdyby nie miał rodzeństwa ale on tylko wtedy reaguje płaczem
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak staram się wyciszać, nie myśleć... ale to jest silniejsze ode mnie

4

Odp: Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

rozumiem cię, że starasz się, ale to jest silniejsze od ciebie
Twój synek tak reaguje, ponieważ ma to przez was wpojone, że chce miec rodzeństwo
jest tak samo tym ,,przesiąknięty,, jak Ty, ponieważ reaguje na Twoje zachowanie - znam wiele matek z jednym dzieckiem i dzieci tak się nie zachowują
dobrze, że Twoja miłość skupia się na dziecku,
kochana musisz próbować najpierw wyleczyć siebie z tych emjocji, bezradności, a wtedy napewno będzie łatwiej
stres nie pomaga w takich sprawach, wręcz przeszkadza
nie jest wcale pewne, że jestes bezpłodna, tylko twój mózg wysyła sygnały z wielu powodów
życzę ci przede wszystkim poprawy nastawienia, mam nadzieje, że terapie pomogą no i oczywiście, żeby wszystko wróciło do normy i żebys mogła cieszyć się drugi raz macierzyństwem

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Mieć dziecko a być bezpłodnym ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024