Szukałam, szukam, pewnie szukać będę... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukałam, szukam, pewnie szukać będę...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Szukałam, szukam, pewnie szukać będę...

Cześć,

Przeglądam forum nie od dziś, poznałam nie jedną duszę, nic na dłużej. Dlaczego? Nie wiem. Ludzie przychodzą i odchodzą. Chcą poznać tylko chyba szkoda im czasu do tego porządnie podejść. Ja mam czas i mam wielkie chęci. Nie jestem imprezowiczką, więc pole do poszukiwania pozostawiam sobie w internecie. Miejsce dobre jak każde inne smile

Jestem mamą, zajmuję się domem i córkami. Czytam, słucham muzyki, gotuję, sprzątam smile lubię i akceptuję moją codzienność, mam z kim ją dzielić, ale brakuje mi koleżanki, przyjaciółki, no znajomej chociażby smile wiem, że jest Was tu nie mało, ba, nawet wiele smile zechcecie mnie poznać? Dam się lubić smile nie gryzę, nie zanudzam, nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą. Jestem otwarta i elastyczna smile

black.lady.maddy@gmail.com

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukałam, szukam, pewnie szukać będę...

Hehe :-) spodobał mi sie Twój post , na pierwszy rzut oka po tym co piszesz jestes osoba miła, sympatyczna smile a skąd jestes jak mozna zapytać ?

3

Odp: Szukałam, szukam, pewnie szukać będę...

Grudziądz od pewnego czasu i mniemam, że już do końca smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukałam, szukam, pewnie szukać będę...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024