Suche usta - jaka pomadka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Suche usta - jaka pomadka?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 76 ]

Temat: Suche usta - jaka pomadka?

Mam problem z suchymi ustami, przy obecnej pogodzie i wietrze sa ciągle spierzchnięte i suche... bardzo mi to doskwiera. Czy macie jakieś polecane pomadki, balsamy? Używałam kilku, ale nic mi nie przypadło do gustu... czasem smak jest obrzydliwy, innym razem a tłusty... i szukam złotego środka

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Suche usta - jaka pomadka?

Nie ma zlotego srodka.
Albo cos dziala, a wtedy musi byc tluste, albo cos tylko maskuje problem a wtedy jest atrakcyjne w smaku i konsystencji.

Zwykle masło jest genialne na usta - naturalny tluszcz, a nie parafina, naturalne witaminy, a nie syntetyczne podrobki. Jeszcze lepszy bedzie olej kokosowy, ale to za duzy wydatek jal na kuracje na same usta.

Nic tu nie ma ;P

3

najprościej posmaruj sobie usta miodem,ma on takie fajne działanie kojące. Sama tak robię kiedy mam przesłuszone usta. Albo pomadki ochronne bądź zwykły tłusty krem..

Reklama

4

Polecam tłuszcz kokosowy (można np. w rossmanie kupić malutkie pojemniczki, można przełożyć trochę tłuszczu i wtedy jest też opcja na ochronę poza domem) a ze sklepowych niebieski blistex w sztyfcie. Jest tłusty i słodki, rewelacyjny. Jeszcze jest taki krem w małym, okrągłym, żółto-czerwonym opakowaniu, niestety nie pamiętam jak się nazywa, podobno też świetny.

5 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2015-04-13 18:57:43)

Ja używam od lat pomadkę z firmy bebe.:) Nivea też jest dobra a mam i z ziaja kokosowa  ale ta mi nie odpowiada. Gdzieś czytałam , że można smarować usta miodem .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME
Reklama

6

Istnieje kilka efektywnych sposobów na złuszczenia naskórka. Jedną z najlepszych jest delikatne masowanie ust szczoteczką do zębów z miękkim włosiem. Taka technika pomaga usunąć martwy naskórek i suchą skórę, co sprawia że usta są gładkie i gotowe na nawilżenie. Możesz również zrobić domowy peeling do ust z oliwy z oliwek i brązowego cukru.

7

w Rossmanie zwykła pomadka ( Alterra bio-kamille ) ok.5 zł super sprawa , nawet smaruję na noc rzęsy ,sa mocniejsze i grubsze, polecam.

8

Ślimaczyca napisał/a:

Polecam tłuszcz kokosowy (można np. w rossmanie kupić malutkie pojemniczki, można przełożyć trochę tłuszczu i wtedy jest też opcja na ochronę poza domem) a ze sklepowych niebieski blistex w sztyfcie. Jest tłusty i słodki, rewelacyjny. Jeszcze jest taki krem w małym, okrągłym, żółto-czerwonym opakowaniu, niestety nie pamiętam jak się nazywa, podobno też świetny.

Ostatnio widziałam duża promocję na tłuszcz kokosowy w pewnym dużym hipermarkecie. Ciekawe czy zadziała - czy pachnie kokosem czy tłuszcz jest bezapachowy? Generalnie lubię zapach kokosa smile

9

Zawsze miałam problem z suchymi ustami i wiele osób polecało mi balsam Tisane. Nie kupowałam go jednak, bo wydawał mi się drogi, aż wreszcie odkryłam że na waptece kosztuje 2 razy mniej (niecałe 8 kontra prawie 17!!) niż w Superpharmie, gdzie się do tej pory zaopatrywałam. Od tego momentu nie rozstaję się z nim - jest rewelacyjny. Słyszałam też o wielu sprawdzonych domowych sposobach, ale jestem na nie zbyt leniwa, poza tym nie schowam do torebki tych wszystkich własnoręcznie zrobionych mikstur, a balsam muszę mieć zawsze przy sobie. Czasem tylko nakładam na usta warstwę miodu, gdy jestem w domu smile

10

Też lubię Tisane. No, ale najlepiej u mnie sprawdzają się Isana intensywnie nawilżająca i Alterra rumiankowa. Dla mnie te są najlepsze. No i do tego tanie, ale jakby były droższe też bym kupowała, bo moim zdaniem warto.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

11

Alterra bio-kamille też używam , b.tania ale dobra

12

dla mnie najlepszy carmex, albo tisane, szybko regeneruje usta. Wszelkie neutrogeny na mnie nie działąły

13

neutrogena tez mnie zawiodła. Sporo kosztuje, ale niestety nie działa tak jak powinna. Ja mam teraz z gal z wiesiołkiem - jest dobra i odpowiednio nawilza także już nic wiecej poza nia na usta nie nakładam.

One day you will be mine...

14

redwine napisał/a:

dla mnie najlepszy carmex, albo tisane, szybko regeneruje usta. Wszelkie neutrogeny na mnie nie działąły

Carmex mnie uczulił, Tisane bardzo średnia, za to sprawdził się balsam do ust Medic L'biotica. Posmarowane na noc usta, rano są mięciutkie, bez suchych skórek, nawilżone. Dodatkowo zauważyłam, że przyśpiesza gojenie się opryszczki.

włosomaniaczka smile

15

Miód miód i jeszcze raz miód! A poza domem, żeby nie chodzić ze słoikiem miodu w torebce, balsam z Organique albo Isana wink

16

A ja mam pomadkę z Oeparol z filtrami UVA smile świetnie nawilża usta, efekt utrzymuje się długi i jeszcze chroni przed słońcem tongue

17

Też je lubię, są dobre i niedrogie smile SPF 25 chyba mają, w innych nie widziałam takiego wysokiego filtra.

18

Malinowa_ona napisał/a:

A ja mam pomadkę z Oeparol z filtrami UVA smile świetnie nawilża usta, efekt utrzymuje się długi i jeszcze chroni przed słońcem tongue

A gdzie można ją kupic, bo ja walcze z ustami już tyle czasi i nic  mi nie pomaga, prawie z domu nie wychodze ;-(

19

Na pewno dostaniesz w aptece, zatem zerknij w swojej tongue naprawdę są super! smile

20

na noc wazelina, a na dzien mi pasuje nivea truskawkowa, ładnie pachnie, nawilża a do tego usta sa lekko czerwone smile

21 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2015-08-20 12:40:27)

Truskaweczka90 napisał/a:
Malinowa_ona napisał/a:

A gdzie można ją kupic, bo ja walcze z ustami już tyle czasi i nic  mi nie pomaga, prawie z domu nie wychodze ;-(

Też ją polecam, jest świetna! truskaweczko, powinnać ją dostać w aptece, o czym wspomniała już Malinowa. tongue

22

Pomadki Oeparol nie stosowałam, ale oczywiście też może być dobra, wiele dobrego słyszałam o tej firmie. Sama polecam rumiankową Alterrę, Isanę intensywnie nawilżającą - to moje hity, szybko regenerują moje usta, są po nich dobrze nawilżone, jędrniejsze, przez co pełniejsze smile Są świetne.

Wisława Szymborska

23

Jak dla mnie większość tych pomadek nie działa... Od lat kupuje wazelinę kosmetyczną o jakimś słodkim zapachu i to sprawdza się najlepiej smile

24

Ja mam wazelinę Ziaji i np dla samej ochrony się u mnie sprawdza, ale jeżeli chodzi o nawilżenie itp to nie zauważyłam u siebie wielkich efektów. Dlatego wolę te pomadki co napisałam smile

Wisława Szymborska

25

Też wolę balsamy carmex, tisane, ewentualnie wazelina, ale wiadomo jak któraś z was jest uczulona na jakieś olejki/wyciągi roślinne to lepiej sprawdzać skład. Ja kiedyś myślałam że na nic nie jestem uczulona, aż użyłam toniku do twarzy z brzozy i masz Ci los, uczulenie.

26

Polecam REGENERUM. Koi, nawilża, wygładza usta.

27

wazelina ziai ! jak masz mega syuche usta to naprawde wazelina najlepsza ewentualnie w sztyfcie pomadka neutrogeny

28 Ostatnio edytowany przez Kapsaicyna (2015-08-31 16:40:37)

Ja osobiście kupuje takie które są akurat dostępne w Rossmanie smile czasami jak nie chce mi się do niego fatygować bo mam daleko kupuje np wyżej wspomiane regenerum albo nivea które jest dostępne w aptece

29

Może maść z witaminą A? Mi pomogła na bardzo suche usta i już nie mam takiego problemu. Oprócz tego regularnie pomadki na usta.

Interpretacja Snów - polecam, sama korzystam smile

30

Ja bardzo lubię pomadkę gal o aromacie białej czekolady. To jedna z moich ulubionych, a lubię też te owocowe

31

ja uzywam obecnie balsam do ust olejek marula, dobrze nawilża i powinien być dostępny w większości drogerii:)

32

Ktoś wspominał że dobra jest wazelina do ust, zgadzam się, mi tez pomogła nawilżyć usta, jest troche gęstsza niż zwykła pomadka ale mam wrażenie że ma lepsze i silniejsze działanie. Mam taką z olejkiem arganowym bielendy

33

n SUCHE USTA najlepszy jest ... miód big_smile maseczka z miodu hehe działa!:)

34

m.rowicka napisał/a:

Ktoś wspominał że dobra jest wazelina do ust, zgadzam się, mi tez pomogła nawilżyć usta, jest troche gęstsza niż zwykła pomadka ale mam wrażenie że ma lepsze i silniejsze działanie. Mam taką z olejkiem arganowym bielendy

ta wazelina od bielendy to jakaś nowość? ja dotychczas uzywałam zwykłej, białej, ale zaintrygowałaś mnie tym olejkiem arganowym, chyba muszę wypróbować.

35

polecam miód, ale z kosmetyków ja używam pomadek z nivea są dobre. Zwłaszcza zimą kiedy usta pękają i się wysuszają

36

Wypróbuj pomadkę z oeparola. Nie klei sie i usta są takie mięciutkie. Używam i do tej pory nie zmieniłam.

37

Najlepszym balsamem jest pocalunek prawdziwego mężczyzny

38

no ale niestety nie nawilża wink ani też nie ma filtrów UV w składzie wink Ja nadal, jak już pisałam, używam pomadek oeparol.

Posty [ 1 do 38 z 76 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Suche usta - jaka pomadka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016