Biżuteria na prezent - pytanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Biżuteria na prezent - pytanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Biżuteria na prezent - pytanie

Witam, mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział na to pytanie.

Zakupiłem przyjaciółce na prezent urodzinowy łańcuszek z zawieszką. Do zawieszki otrzymałem również certyfikat jubilerski, zawierający potwierdzenie autentyczności i ocenę jakości diamentu (raczej diamenciku hehe). Zarówno łańcuszek jak i zawieszka zawierają metki z ceną.

U jubilera zostałem poinformowany, że aby reklamować (chociaż jak tak teraz sobie myślę, to może chodziło o ewentualną wymianę?) produkt muszą być te metki przyczepione do produktu tak jak w momencie zakupu. Pani spytała się czy życzę sobie, aby zamazać cenę...
No i cena została zamazana, jednak pod światło nadal wszystko widać...

Zostałem wychowany tak, że od wszelkich prezentów zawsze usuwałem wszelkie dowody ich prawdziwej wartości, a teraz jestem trochę skołowany ponieważ nie wiem czy mam odciąć te metki czy też nie... Nie wiem też czy takie certyfikaty również się przekazuje czy nie...
Nie chciałbym zostać odebrany jako osoba "popisująca się ile wydałem" czy coś w tym stylu... z drugiej strony zależy mi na tym, aby wiedziała, że to nie jest alternatywa dla bombonierki tongue

Pomożecie? ;>

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Ja bym odcięła.
Szanse na to, że faktycznie będziesz musiał to zwrócić są bardzo małe moim zdaniem.

3

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Spróbuj zamazać jeszcze raz najpierw czarnym długopisem a potem na to czarnym markerem, druga opcja korektorem w pędzelku a potem na to długopisem. Skoro ewentualna reklamacja uwzględniała zamazanie przy zakupie to jak bardziej zamażesz to w razie czego chyba nie powinno być problemu. Odcięcie metek zostaw sobie na ostateczność.

4

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Kilka warstw markeru powinno wystarczyć, chociaż wątpię żeby była konieczność oddawania.

5

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Nie sądzę żeby dziewczyna nie poznała,że to nie jest cenna rzecz. Nie powinno Ci zależeć na tym aby zauważyła cenę jeśli Cie kocha. Odetnij. Do tego możesz dokupić piękną czerwoną różę. smile Liczy się uczucie. Ono nie ma ceny. smile
Pozdrawiam smile

6

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Do zareklamowania towaru, ale nie wymiany, wystarczy dowód zakupu, a ten spokojnie możesz zostawić u siebie, informując dziewczynę, że jakby cokolwiek się działo, to ma się z tym zwrócić bezpośrednio do Ciebie. Cena i tak została już zamazana, więc możesz albo zrobić to dokładniej, albo metki zupełnie usunąć. Certyfikaty oczywiście możesz przekazać, ale nie wydaje mi się to konieczne, przy czym rozumiem, że na tym dokumencie żadna cena nie została wpisana? Zwykle się nie wpisuje.

7

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Moja rada - nie zamazuj, jak ukochana zobaczy, że sporo wydałeś (a z Twojego wpisu wynika, że tak wlasnie jest) na pewno w jej podświadomości załapiesz plusa smile Oczywiscie zrob tak, zeby wygladalo, że bardzo chciales cene zamazac smile

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Zdecydowanie lepiej zamazać. Wysoka kwota może wprawić ją w zakłopotanie i zamiast się cieszyć zmartwi się.

9 Ostatnio edytowany przez ekri (2015-12-08 10:31:28)

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Też tak sądzę, cene warto zamazać, ale urywać póki co nie urywaj, aczkolwiek tak na przyszłość to biżuteria wcale nie musi być droga, byś miał efekt zachwycenia. Wystarczyłaby prosta biżuteria z grawerem i ważnym dla Was cytatem czy imieniem obojga. Po taniości jak to mawiają można taką dostać na dedicante.pl

10

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

oczywiście, że usuń, głupio tak dawać z cenami

11

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Może spróbuj pojeździć po tej cenie jakimś twardym przedmiotem? Ja jak kupiłam przyjaciółce kolczyki, to tą przywieszkę zostawiłam, cenę zamazałam markerem, ale i tak pod światło było widać odbity długopis. Przejechanie kilka razy tępym nożem pomogło - widać było pod światło same kreseczki od noża - zero ceny smile

12

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Przecież i tak jak ona dostanie ten prezent, to pierwsze co zrobi, to najpierw urwie metki i założy. Ewentualny powód do wymiany znajdzie się później. Ja bym radziła metki urwać

13

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Zazwyczaj przyjmuja z powrotem jeżeli cena została np. odcięta. A więc się nie przejmuj i po prostu odetnij cenę, bo zamazywać zawsze można i będzie gdzieś tam coś widać. Chociaż w sumie nie będzie brała tego chyba pod światło, to jak jej dasz i się spodoba to po prostu urwiecie i tyle smile

14

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

I jak się skończyła historia z biżuterią? Strasznie jestem ciekawa.....

15

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

No, to zawsze dobry pomysł na prezent, mniej oklepany niż książka czy płyta.

16

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Dla jednych biżuteria także będzie bardzo oklepanym prezentem, ale jeżeli znamy gust danej osoby i wiemy co jej się podoba, to moim zdaniem warto się nad tym zastanowić, z innych ciekawych opcji na prezent- może być to galanteria skórzana.

17

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Temat stary, ale ciągle aktualny mam wrażenie. Biżuteria jako prezent jest najlepsza jeśli a) w sumie nie wiemy co dana osoba lubi, ale mniej więcej widzimy jakie elementy biżuterii nosi b) mamy do czynienia z kobietą c) stać nas na coś ładnego, a nie tandetnego. Co do wszelkich metek itp., ja osobiście zwykle zamazuję cenę i naklejam na to skrawek czarnej taśmy. Powinno zwykle wystarczyć. Chociaż szczerze powiedziawszy coraz częściej zdarza mi się odchodzić od kupowania u jubilerów tongue Jestem zbyt leniwa chyba, bo po prostu zamawiam przez Internet.

18

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Mi również wydaje się, że temat jak najbardziej cały czas aktualny. Która kobieta by nie chciała dostać biżuterii tongue

19

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie
ulasmialek napisał/a:

Mi również wydaje się, że temat jak najbardziej cały czas aktualny. Która kobieta by nie chciała dostać biżuterii tongue

Ja bym nie chciała smile. To, że jestem kobietą, nie oznacza, że lubię biżuterię

20

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

W zyciu bym nie chciała biżuterii na prezent.
Bardzo ciężko jest coś drugiej osobie dobrać tak, żeby nie było byle czym, a naprawdę się spodobało.
Biżuteria to mega osobista sprawa.

21

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

A moim zdaniem biżuteria to fajny prezent- pod warunkiem że znasz gusta osoby dla której go kupujesz. Metke bym oderwała, marne szanse, że będzie chciała to wymienić- byłoby to po prostu niegrzeczne. A do reklamacji wystarczy dowód zakupu.

22

Odp: Biżuteria na prezent - pytanie

Dobry pomysł, na pewno jej się spodoba jesli nosi biżuterię na co dzień

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Biżuteria na prezent - pytanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024