umiec byc z kims - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » umiec byc z kims

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: umiec byc z kims

Ostatnio dosc czesto zastanawia mnie jedna sprawa. Mianowicie chodzi o to, ze jestem sama prawie przez caly czas. W szkole sredniej nie mialam nikogo, na studiach tez, z wyjatkiem jednego krotkotrwalego zwiazku. Tak jakos sie zdarzalo, ze interesowali sie mna mezczyzni, ktorzy nie interesowali mnie. I praktycznie cale zycie samotnikuje. Czasem jest mi z tego powodu smutno, ale na ogol jest to stan do ktorego sie przyzwyczailam. Jest w miare ok. No wlasnie, moze przyzwyczailam sie za bardzo... Praktycznie nie wiem jak to jest byc z kims przez dlugi czas, choc mam 25 lat. Boje sie, ze zostane "emocjonalna kaleka". Wiekszosc ludzi w moim wieku jest przynajmniej po kilku zwiazkach, ktore przeciez kazdego czegos ucza. Ucza bycia z kims, odczytywania emocji, pojscia na kompromis, podejmowania wspolnych decyzji. Mnie to praktycznie nigdy nie bylo dane. I tak sie zastanawiam, czy bede umiala sie odnalezc, kiedy poznam kogos. A tymbardziej kogos doswiadczonego "zwiazkowo"...
Ma ktos podobne obawy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: umiec byc z kims

mysle ze niepotrzebnie sie tym martwisz, fakt...doswiadczenie w zwiazku pomaga, tylko ze kazdy zwiazek jest inny, na nowo trzeba sie poznac i dotrzec,  z czasem moze byc tez tak ze po przebytych rozczarowaniach, mamy wieksze wymagania i z wiekszym trudem sie angażujemy...mysle ze wszystko przychodzi samo... jesli potrafisz nawiazywac relacje z innymi ludzmi to tak samo bedziesz potrafiła nawiazac z tym jedynym:)

3

Odp: umiec byc z kims

Myślę, że będzie ci bardzo ciężko. Ja tak miałem i najlepiej na tym nie wyszedłem. Niektórzy mówią nawet, że w pewnym wieku już się za mąż nie wychodzi. Nie lubię jak tak mówią, ale im później tym gorzej nawiązać normalne relacje.

4

Odp: umiec byc z kims

Przyzwyczajenie do bycia samemu... Mam podobna obawę. Czy da sie coś z tym zrobic... A może jak juz znajde tego jedynego stwierdze , że juz nie chce , że wolę by zostało tak jak jest.....
Nie chce by tak było...

5 Ostatnio edytowany przez Suzan444 (2009-11-14 22:01:32)

Odp: umiec byc z kims

inesita niepotrzebnie martwisz się na zapas , rozumiem Twoje obawy , myślę jednak , że 'ten ktoś' się znajdzie ; ba! a nawet być może będzie miał właśnie takie same obawy jak Ty!
Nie martw się i nire zaprzątaj sobie tym głowę - w odpowiednim czasie , w odpowiedniej godzinie zjawi się  ten 'ktoś' - zobaczysz!:)
Głowa do góry kochana!

Co do przyzwyczajenia w samotności - dobrze to znam  - o nikogo nie musisz się martwić , nie masz dodatkowych problemów jeśli chodzi o problemy w związku oczywiście - ale  pod wpływem miłości życie obraca się o 360 stopni smile Twoje , zachowania , przyzwyczajenia mogą zmienić się w dość którkim czasie!
A więc raz jeszcze - głowa do góry!

6

Odp: umiec byc z kims

Dużo ludzi teraz odnajduje się tylko w samym sobie.. To się nazywa Egocentryzm i niestety też na to choruję. samowystarczalność... zabija potrzebę bycia z kimś.
Mam nadzieję że z tego się wyrasta:)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » umiec byc z kims

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024