bez orgazmu ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: bez orgazmu ?

Witam:) czy pomimo braku orgazmu można czerpać przyjemność z seksu? Czy bez orgazmu nie mam co liczyć na udane życie seksualne? Tak pytam jestem ciekawa opinii innych.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bez orgazmu ?

Finałem seksu powinien być orgazm jednak uważam, że można mieć udane i zadowalające życie erotyczne z jego pominięciem.

3

Odp: bez orgazmu ?
Micelka napisał/a:

Witam:) czy pomimo braku orgazmu można czerpać przyjemność z seksu? Czy bez orgazmu nie mam co liczyć na udane życie seksualne? Tak pytam jestem ciekawa opinii innych.

Moim zdaniem każda kobieta jest w stanie uzyskać orgazm. Niektóre nie potrzebują gry wstępnej, dla innych to ważniejsze od samego seksu. Jedne potrzebują bezpieczeństwa i głębokiego uczucia, inne nie przywiązują uwagi do "statusu" związku.
Dlatego najlepiej poznać Samą Siebie wink.
Gorzej jak mężczyzna uprze się, że kobieta ma(!) mieć orgazmy i będzie tym stresował - takich radzę omijać, bo to instrumentalne traktowanie seksu. A co z pieszczotami, zapachem, dreszczami, podnieceniem itp., są mniej ważne od orgazmu? Moim zdaniem każda kobieta ma inne "ścieżki" uzyskiwania orgazmu, tylko trzeba je znaleźć...

4

Odp: bez orgazmu ?

Warto sprawdzić na sobie. Brak doświadczeń rodzi nieuzasadnione rozczarowania albo zbyt duże idealizowanie pojedynczych ludzi,zdarzeń.

5

Odp: bez orgazmu ?

Wg mnie orgazm nie zawsze musi być zwieńczeniem stosunku. Czasem wystarczy poczucie bliskości i wzajemnego uzupełnienia się. Problem występuje wtedy, kiedy jest on zbyt rzadki w stosunku do oczekiwań. Jeżeli, np. tylko znikomy procent jest zakończony szczytowaniem to może to już stanowić problem. Nie ma ściśle ustalonych proporcji ale wypadało by żeby pojawiał się częściej niż rzadziej;)

Odp: bez orgazmu ?

Dla mnie to nie jest najważniejsze, bo nie zawsze go mam. Ale gdy nie mam już dosyć długo to pojawia się frustracja, bo wiadomo jak jest wielka ochota i przez długi czas się jej nie rozładuje to sami wiecie. Ale jeśli miałabym wybrać orgazm czy seks to bym wybrała seks.

7

Odp: bez orgazmu ?

Jak byłam młodsza nie miało to dla mnie znaczenia. Im jestem starsza tym bardziej liczy się dla mnie moja własna satysfakcja,
Brak orgazmu powoduje u mnie wściekłość smile

8

Odp: bez orgazmu ?
Al_donka napisał/a:

Jak byłam młodsza nie miało to dla mnie znaczenia. Im jestem starsza tym bardziej liczy się dla mnie moja własna satysfakcja,
Brak orgazmu powoduje u mnie wściekłość smile

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

9

Odp: bez orgazmu ?

Kobiety to naprawde dziwne stworzenia. Nie osiągają orgazmu udają ze mają, nie porozmawiają z facetem o tym otwarcie bo uważają takie rozmowy za coś złego. Potem maja pretensje o to ze nie rozumieją sie w związku....żałosne

10

Odp: bez orgazmu ?

Mi czasem wystarcza jak widzę orgazm męża. ż podkreśleniem słowa czasem:)

11

Odp: bez orgazmu ?
Parawan napisał/a:

Kobiety to naprawde dziwne stworzenia. Nie osiągają orgazmu udają ze mają, nie porozmawiają z facetem o tym otwarcie bo uważają takie rozmowy za coś złego. Potem maja pretensje o to ze nie rozumieją sie w związku....żałosne

Ależ mówimy smile i większości par udaje się wypracować satysfakcję obojga, ale na to potrzeba czasu.
Nie zawsze ten czas jest, tym samym szansa nauczenia się siebie.

12

Odp: bez orgazmu ?

Przestań kobiety nie mówią o tym a jak jeszcze mają faceta idiote to juz wogóle udają jak mogą i nie wspomna o tym a facet ma to gdzies i tak zyją i sie mecza ze soba. Przykre

13

Odp: bez orgazmu ?

Faceci są bardzo otwarci na sugestie.
Jesli tylko kobieta ma odwagę powiedzieć, pokazać co gdzie i jak, mówić w trakcie kiedy i jak długo wtedy może byc dobrze.
Tyle, że większość z nas oczekuje bajkowej romantycznej wielkiej namietności, romumienia bez słów, a dobry seks to ciezka praca big_smile

14

Odp: bez orgazmu ?
flores18261 napisał/a:
Al_donka napisał/a:

Jak byłam młodsza nie miało to dla mnie znaczenia. Im jestem starsza tym bardziej liczy się dla mnie moja własna satysfakcja,
Brak orgazmu powoduje u mnie wściekłość smile

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

Orgazm? Mnie było łatwiej o orgazm jak byłam młodsza i tolerancja na jego brak była większa.
Mam teraz 40 i chyba zrobiłam się bardziej wymagająca... może dlatego, że coraz mniej czasu mi zostało smile?

15

Odp: bez orgazmu ?
flores18261 napisał/a:

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

Tak. Kobiety pomiędzy 30 a 60 lat najintensywniej odczuwają orgazm i ogólnie są wrażliwsze na bodźce seksualne.
Jeśli facet szuka zmysłowych doznań to niech uderza w ten przedział wiekowy. Czasem ta granica jest wyższa i dopiero u pań po 35 roku życia pojawia się wrażliwość na cały wachlarz doznań.
Do tego trzeba oczywiście rozumnego partnera, choć autoerotyka też może wtedy dawać głębię doznań.

16

Odp: bez orgazmu ?
Rumpelstiltskin napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

Tak. Kobiety pomiędzy 30 a 60 lat najintensywniej odczuwają orgazm i ogólnie są wrażliwsze na bodźce seksualne.
Jeśli facet szuka zmysłowych doznań to niech uderza w ten przedział wiekowy. Czasem ta granica jest wyższa i dopiero u pań po 35 roku życia pojawia się wrażliwość na cały wachlarz doznań.
Do tego trzeba oczywiście rozumnego partnera, choć autoerotyka też może wtedy dawać głębię doznań.

No to teraz zaczęłam się martwić, że ze mną coś nie tak.
Hmm... zwalę to na nieudolność partnera smile i jednocześnie usprawiedliwię poszukiwania smile))))))))))))))))))))))

17

Odp: bez orgazmu ?
Al_donka napisał/a:

Hmm... zwalę to na nieudolność partnera smile i jednocześnie usprawiedliwię poszukiwania smile))))))))))))))))))))))

Prawdziwa kobieta smile

18

Odp: bez orgazmu ?
Al_donka napisał/a:
Rumpelstiltskin napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

Tak. Kobiety pomiędzy 30 a 60 lat najintensywniej odczuwają orgazm i ogólnie są wrażliwsze na bodźce seksualne.
Jeśli facet szuka zmysłowych doznań to niech uderza w ten przedział wiekowy. Czasem ta granica jest wyższa i dopiero u pań po 35 roku życia pojawia się wrażliwość na cały wachlarz doznań.
Do tego trzeba oczywiście rozumnego partnera, choć autoerotyka też może wtedy dawać głębię doznań.

No to teraz zaczęłam się martwić, że ze mną coś nie tak.
Hmm... zwalę to na nieudolność partnera smile i jednocześnie usprawiedliwię poszukiwania smile))))))))))))))))))))))

Wszystko z Tobą w porządku. Po prostu teraz potrzeba dłuższej stymulacji na różne sposoby. Za to orgazm będzie dużo intensywniejszy niż kiedyś.
Trzeba zaprząc partnera do współpracy, wyzbyć się uprzedzeń, nie myśleć że coś nie wypada, albo że partner pomyśli że ci odbija. wink
Tylko go nie zamęcz. wink Czasem subtelna stymulacja daje więcej niż zapasy w łózku.

19

Odp: bez orgazmu ?
Rumpelstiltskin napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Ja mam 30lat i mam orgazm to rozumiem zależy to od wieku kobiety ?

Tak. Kobiety pomiędzy 30 a 60 lat najintensywniej odczuwają orgazm i ogólnie są wrażliwsze na bodźce seksualne.
Jeśli facet szuka zmysłowych doznań to niech uderza w ten przedział wiekowy. Czasem ta granica jest wyższa i dopiero u pań po 35 roku życia pojawia się wrażliwość na cały wachlarz doznań.
Do tego trzeba oczywiście rozumnego partnera, choć autoerotyka też może wtedy dawać głębię doznań.

Rozumiem i dziękuję za rozjasnienie mojego umysłu. smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024