Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez pralinka (2009-11-09 00:55:28)

Temat: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Bede pisac w formie listu do niego.. bedzie mi łatwiej bo wyrzuce z siebie to co chcialam mu od pewnego czasu powiedziec..

Wiesz... Nie lubie jak się zamyslasz jadąc ze mna samochodem ,sluchając piosenki ktora ewidentnie Ci ją przypomina ... "ją"czyli tą kobiete dla której wazniejsza była kariera,pieniądze,lans i życie w jednym z najludniejszych miast Azji...
Tęsknisz za nią dalej ..wiem. Jest bardzo piękna.. jest światową modelką.. a ja , kim jestem? prowincjonalnym dziewczem.. ktore moze tam od czasu do czasu zajmuje sie taką praca jak Twoja Pani EX i do tego nie na skale ogolnoswiatową lecz heh.. ogólnopolska (?)...   Wiem  jak cierpisz... ze ona zaczynala to wszystko z Toba,Ty ja wspierales a teraz co ? uprawia sex pewnie z kims innym...i jest tak bardzo bardzo daleko... hmm..wiem .. jest taka piękna.. ja tez za nią tęsknie.. chociaz nie poznalam jej nigdy i pewnie nigdy nie poznam.. ciągle mysle o tym jakby to bylo jakbyscie byli razem.. pasowaliscie do siebie... bo przyznam sie szczerze ze probwalam sie czegos chociaz troszeczke o niej dowiedzieć z internetu i udalo mi sie (trafilam na cos w rodzaju bloga) Skarbie uwielbiam Cie i wiem ze  zrobilbys wszystko dla mnie ,ale z chęcią chcialabym Was widziec razem.. chcialabym zeby ona wrócila i wszystko bylo jak kiedys... Wtedy chcialabym byc niewidzialna i przebywać z Wami w jednym domu... sluchac o czym rozmawiacie... byc z Wami jak wychodzicie do klubu...widzieć jak się dostosowywujesz do jej charakteru bo przy mnie jestes pewnie inny ...ją znasz dłuzej.. wiesz co lubi.. znasz jej głos..zapach włosów.. a ja niestety nie .. nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo chcialabym ją poznać.. Wiesz o niej wszystko.. bo dalej kontaktujesz się z jej rodziną ... lecz bezposrednio z nią nie.. 
I wiesz? Milo jest znaleść jej zdjęcia u Ciebie w salonie w albumie na fotografie... zawsze jak biore ten album mowisz "musze to uporządkować" ... Ciągle jeszcze przychodzą do Ciebie  listy na jej nazwisko...hmm.. ciekawe jak bylo jak tu mieszkała..
Wiem... nie musisz mowic ze ona juz zupelnie Cie nie obchodzi bo i  tak  wiem ze tak nie jest.. nie wmówisz tego ani sobie ani mnie.. (swiadczy  o tym nawet jej szczotka do wlosow z kilkoma wlosami ktore w niej pozostaly -k%u#r@w*a....  hmm ... która do niedawna  zajmowala miejsce w szafce w lazience) .... dośc juz nie moge

Wiesz... jednak czuje sie dumna ze jestem substytutem tak pięknej kobiety... bo ona jest zjawiskowa... hm... tak..

podpisano
pani S. (S jak Substytut)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

co sadzicie o tym wszystkim.. nie wiem co sie ze mna dzieje ... cos nie tak z moją psychika... nie wiedzialam ze jestem zdolna do takich mysli...  a zeby sie nimi z kims dzielic to juz w ogole...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Dawno nie przeczytałam tak pięknego tekstu... baaardzo interesujący punkt widzenia. Do tego prawie się wzruszyłam, o co wcale nie tak łatwo mnie przyprawić...

3

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

czytałam z zapartym tchem, w sumie to teraz nawet nic logicznego nie przychodzi mi do głowy, co mogłabym napisać
wyczuwam po twoim liście, że bardzo cierpisz, chociaż trzeba czytać między wierszami, może facet zrozumie jaką kobietę ma przy sobie i co powinien pielęgnować
a jeszcze chce dodać coś ważnego. potrafisz pieknie pisać, może warto swoje uczucia, mysli i talent przelać na papier i pokazać światu,

4

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Interesująca forma ulżenia w cierpieniu... Jak na dłoni widać cały wachlarz emocji: miłość, namiętność, bezsilność, tęsknota, pragnienie, rozpacz...

Na mnie zrobiło to wrażenie. Jesteś z nim? Jeśli tak, to czy chcesz nadal? Hmm, nie do końca wiem jak interpretować... Ale pisz dalej. Tobie może to dać ukojenie duszy a nam.... wskazówki jak Cię wesprzeć. smile

5

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

zgadzam się z Don Pedro, pisz
jesli nadal z nim jesteś, to powiedz mu co czujesz, jeśli nie jesteś w stanie wyrazić tego w rozmowie, to daj mu ten list
życzę ci, żeby Twoje życie zmieniło sie na lepsze w tej sferze

6

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

a kilka dni temu ten mezczyzna pod wplywem uderzył kobiete...;/

7

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

ciebie?

8

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Wow, jestem pod wrażeniem tego listu... 
Jestem pod takim wrażeniem, że aż nie wiem co Ci więcej napisać.
Ja bym na Twoim miejscu przekazała ten list chłopakowi.

9

Odp: Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

nie mnie.inna.. nieznajomą

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chyba wraz z Tobą tęsknie za Twoją byłą dziewczyną... (list do niego)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024