lekarze zrobili ze mnie kaleke jak mam sie z tym uporac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » lekarze zrobili ze mnie kaleke jak mam sie z tym uporac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: lekarze zrobili ze mnie kaleke jak mam sie z tym uporac?

Bylam operowana na tarczyce w wyniku operacji a wlasciwie bledu lekarza zostalam sparalizowana w gornych odcinkach drog oddechowych a konkretnie mam uszkodzone struny glosowe z obu stron . W wyniku czego slabo mowie ciezko mi sie oddycha spie prawie na siedzoca , wejsc po schodach to dla mnie problem jak dla alpinisty zdobycie nowego szczytu. Informowalam sie  u prawnika u lekarzy ale trwa zmowa milczenia  kazdy po cichu przyznaje mi racje ale glosno nikt o tym nie chce mowic. Prosze napiszcie co o tym sadzicie . Czy jest na tym swiecie sprawiedliwosc?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: lekarze zrobili ze mnie kaleke jak mam sie z tym uporac?

jeśli na swiecie jest sprawiedliwość,to droga do niej jest bardzo długa i bardzo trudna
sprawy błędów lekarskich ciągną się latami, a szpitale i lekarze bez przerwy się odwołują.
możesz walczyć, ale musisz mieć silna wolę i wiele sił
no i wiadomo, że w grę wchodzą pieniądze na kolejne sprawy itd.
musisz mieć wielu świadków, bo jeden przeciwko kilku wykwalifikowanym lekarzom nic nie zdziała
no i dobry prawnik, bo inaczej szkoda pieniedzy i nerwów, których w takich sprawach nie da się ominąć
wielu ludzi zostaje okaleczonych w wyniku błędów lekarskich, wielu dzieci, noworodków, ale nikt nie wnosi oskarżenia, bo uważa, że nie ma szans na wygranie sprawy. Gdyby nasze prawo było inne i lekarze nie stali murem za sobą, to może udałoby się coś zmienić i ludzie by się nie bali

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

3

znam pewną kamcelarię która wszystkim się zajmuje od A do Z, nie musisz nawet ruszać się z domu. Działa na zasadzie że bierze prowizję od wygranej sprawy więc oni postarają sie wywalczyć dla Ciebie jak największe odszkodowanie( wówczas oni mają większą prowizję) zazwyczaj biorą od 30% do 40%. Nie pobierają żadnych opłat. Zazwyczaj biorą wszystkie sprawy. Uważam że Twoją sprawą zajeli bez problemu ale oczywiście to i tak trochę potrwa ale napewno zrobią to szybciej niż byle jaki adwokat.

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl
Reklama

4

Jest taka fundacja zajmująca się pomocą ludziom po wypadkach czy pacjentom pokrzywdzonym w wyniku błędów lekarskich. Poszukaj w necie.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

5

Jedno to Wokanda ale są też inne. Wpisz w wyszukiwarkę- pomoc osobom poszkodowanym w wyniku błędu lekarskiego.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » lekarze zrobili ze mnie kaleke jak mam sie z tym uporac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018