Jak ujędrnić skórę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak ujędrnić skórę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez twisted87 (2015-02-02 08:36:01)

Temat: Jak ujędrnić skórę?

Witam!
Od pewnego czasu chodzę na siłownię i staram się jeść zdrowo i regularnie. Mój problem jest taki, że mimo iż nie jestem gruba, to nie mam mięśnia, a sam tłuszcz, a moja skóra nie jest elastyczna. Czuję się taka "sflaczała". W żadnym miejscu na moim ciele nie jestem jędrna (twarda). Jak chodzę to nogi trzęsą mi się jak galareta, na brzuchu mam jedną oponkę, która też jak galareta się trzęsie hmm
Pomyślałam więc, że oprócz ćwiczeń na siłowni, może udałoby mi się ujędrnić skórę, żeby była bardziej elastyczna? Polecacie jakieś balsamy, kremy, picie dużej ilości wody? Totalnie się nie orientuję. Zawsze używałam takich balsamów, które były w promocji.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-02-09 14:13:04)

Odp: Jak ujędrnić skórę?

może pomyśl o jakiś zabiegach ujędrniających. ja mogę polecić icoon, robiłam w [spam] i właśnie osiągnęłam takie efekty jak chciałaś. Ujędrnienie i zdecydowanie poprawienie wyglądu skóry

3

Odp: Jak ujędrnić skórę?

Ja moge stwierdzic, ze nic tak nie ujedrnia skory jak zimna woda. big_smile
Brutalna metoda, ale prawdziwa.

A nic tak nie szkodzi jak przesiadywanie w goracej kapieli tongue

4

Odp: Jak ujędrnić skórę?
Iceni napisał/a:

Ja moge stwierdzic, ze nic tak nie ujedrnia skory jak zimna woda. big_smile
Brutalna metoda, ale prawdziwa.

A nic tak nie szkodzi jak przesiadywanie w goracej kapieli tongue

Dokładnie, baaaardzo brutalna metoda wink Ja jestem takim zmarzluchem, że masakra. Ale rozumiem, że zimna woda na zmianę z ciepłą tak? Po umyciu się spłukiwać się na przemian zimną i ciepłą woda? smile

5

Odp: Jak ujędrnić skórę?
biedroska napisał/a:

może pomyśl o jakiś zabiegach ujędrniających. ja mogę polecić icoon, robiłam w warszawie w klinice idealist pieknosc-spa.pl i właśnie osiągnęłam takie efekty jak chciałaś. Ujędrnienie i zdecydowanie poprawienie wyglądu skóry

Jeśli to nie tajemnica to czy mogę dowiedzieć się, ile taki zabieg i czy wystarczy jeden, czy seria? smile

6

Odp: Jak ujędrnić skórę?
twisted87 napisał/a:
Iceni napisał/a:

Ja moge stwierdzic, ze nic tak nie ujedrnia skory jak zimna woda. big_smile
Brutalna metoda, ale prawdziwa.

A nic tak nie szkodzi jak przesiadywanie w goracej kapieli tongue

Dokładnie, baaaardzo brutalna metoda wink Ja jestem takim zmarzluchem, że masakra. Ale rozumiem, że zimna woda na zmianę z ciepłą tak? Po umyciu się spłukiwać się na przemian zimną i ciepłą woda? smile

Najlepiej po prostu chlodna woda - tak chlodna, jak da sie wytrzymac. Podczas prysznica, do mycia wlosow, do mycia twarzy zimna kranowka itd.

Naprzemienne natryski moga byc dobre na poczatek wink

Rozgrzac sie mozna podczas wycierania recznikiem - to dobrze pobudza krazenie big_smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak ujędrnić skórę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024