Ciągle w samotności - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ciągle w samotności

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Ciągle w samotności

Witajcie !

W samotności jestem dosłownie całe życie, czas tak szybko leci, a przychodzi weekend i nie mam do kogo nawet mordy odtworzyć czy napisać, wyjść do kina na piwo.. Tak naprawdę to bliscy i znajomi się odwrócili, zupełnie zostałem sam..
Nie dość że jestem typem nieśmiałym,wrażliwym,bez pewności siebie .. A nie wspomnę już o wzroście czy o wyglądzie.
Na temat mojego wyglądu zawsze słyszałem negatywne zdania .. Starałem się to ignorować,czasem mi się to udawało.
Co do wyglądu to wydaje mi się że nie liczy się tylko to.. Lecz Charakter, to jaki jesteś wink
Czasami myślę że nie jestem stworzony do towarzystwa czy do życia z drugą osobą , gdzie możliwe jest mi pisane życie w samotności..
No i teraz próbuje sobie odpowiedzieć na pewne pytanie .. Czy da się od tego uwolnić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciągle w samotności

Pewnie ze da sie od samotnosci uwolnic wystarczy wyjsc do ludzi,pubu,poznac kogos mozna wszedzie wystarczy nabrac pewnosci siebie,byc soba,rozmawiac,usmiechac sie I przede wszystkim wierzyc w siebie,,,, I nie sluchac tego co inni mowia bo ludzie gadali I beda gadac,,, trzeba znalez sobie taka grupke znajomych gdzie jeden bedzie wspieral drugiego I akceptowal rozejrzyj sie dookola moze akurat nie zauwazasz takich osob kolo siebie.

3

Odp: Ciągle w samotności

Jaki mieli powod. ze odwrocili sie od ciebie?

4

Odp: Ciągle w samotności

Osoby z którymi miałeś naprawdę dobry kontakt, powyjeżdżali czy idąc na studia gdzieś kontakt się urwał ?

5

Odp: Ciągle w samotności
nowa2015 napisał/a:

Jaki mieli powod. ze odwrocili sie od ciebie?

Powód był taki, że zawsze według nich byłem najgorszy..
Jak masz pieniądze, są przy tobie .. Gdy nie masz pieniedzy, nie masz nikogo ..
"Smutne lecz prawdziwe.."

cannea5r napisał/a:

Osoby z którymi miałeś naprawdę dobry kontakt, powyjeżdżali czy idąc na studia gdzieś kontakt się urwał ?

Tak kontakt sie urwał, gdzie zawsze słyszałem "Możesz na nas liczyć" "Zawsze będziemy z tobą" "Nie martw się damy radę" ...

Pytanie gdzie są ci ludzie co powtarzali mi takie zdania ?

Gdzie szukałem pomocy każdy odmawiał, kiedy oni prosili o pomoc zawsze ją dostali ...

6

Odp: Ciągle w samotności

Teraz przynajmniej widzisz ile byla warta taka znajomosc dla nich. liczylo sie tylko dobro materialne pieniadze I nic wiecej tacy ludzi sa zazwyczaj nic nie warci, widzisz potrzebowali cie tylko wtedy jak cos chcieli ale jak ty co chciales nie ma nikogo widzisz warto zastanowic sie z kim sie zadawac I kto jest wart tego a tamtych ludzi bym olala,zapomniala.

7

Odp: Ciągle w samotności
nowa2015 napisał/a:

Teraz przynajmniej widzisz ile byla warta taka znajomosc dla nich. liczylo sie tylko dobro materialne pieniadze I nic wiecej tacy ludzi sa zazwyczaj nic nie warci, widzisz potrzebowali cie tylko wtedy jak cos chcieli ale jak ty co chciales nie ma nikogo widzisz warto zastanowic sie z kim sie zadawac I kto jest wart tego a tamtych ludzi bym olala,zapomniala.

tylko szkoda ze dopiero zaczynam wszystko rozumiec i widzieć ...
Masz racje taka znajomośc jest nic warta
Tylko ze ja z tymi ludzmi sie wychowałem ... Ta sama ulica , ten sam blok , ta sama szkoła
Byliśmy jak jedna wielka rodzina .. Szkoda ze ta rodzina rozpadła się po osiągnieciu 19/20 roku życia ;/
Było mineło, tylko że teraz jestem całkiem zdany tylko na siebie ..

8

Odp: Ciągle w samotności

Glowa do gory,jeszcze poznasz ciekawszych ludzi w swoim zyciiu.

9

Odp: Ciągle w samotności

Najłatwiej powiedzieć wyjdź do ludzi to kogoś poznasz, tylko że łatwo powiedzieć a trudniej zrobić. Ja też jestem od zawsze samotna (zawsze jestem tą grubą i brzydką koleżanką więc nikt nie zwraca na mnie uwagi) ale staram się doceniać to że mam tyle wolnego czasu. Wracam ze szkoły, odrobię lekcje i do wieczora mogę w spokoju filmy oglądać, nikt mi nie przeszkadza ani nie zawraca dupy. Przed snem trochę sobie popłaczę jak na "silną i niezależną kobietę" przystało i od razu czuję się lepiej.

10

Odp: Ciągle w samotności

Ja wychodze z załozenia, ze kazda znajomosc ma swoj poczatek,ale niestety tez koniec, dlatego nie nalezy sie zbytnio przywiazywac do ludzi. Predzej czy pozniej i tak odejda. Ale trzeba byc dobrej mysli, ze znajda sie nowi.

11

Odp: Ciągle w samotności
Majkel94 napisał/a:

Witajcie !

W samotności jestem dosłownie całe życie, czas tak szybko leci, a przychodzi weekend i nie mam do kogo nawet mordy odtworzyć czy napisać, wyjść do kina na piwo.. Tak naprawdę to bliscy i znajomi się odwrócili, zupełnie zostałem sam..
Nie dość że jestem typem nieśmiałym,wrażliwym,bez pewności siebie .. A nie wspomnę już o wzroście czy o wyglądzie.
Na temat mojego wyglądu zawsze słyszałem negatywne zdania .. Starałem się to ignorować,czasem mi się to udawało.
Co do wyglądu to wydaje mi się że nie liczy się tylko to.. Lecz Charakter, to jaki jesteś wink
Czasami myślę że nie jestem stworzony do towarzystwa czy do życia z drugą osobą , gdzie możliwe jest mi pisane życie w samotności..
No i teraz próbuje sobie odpowiedzieć na pewne pytanie .. Czy da się od tego uwolnić ?

Na moje oko to masz do tego podejście pod tytułem "inni są winni, że nie mam przyjaciół", "urodziłem się brzydki, więc nic nie da się już zrobić" i "kiedyś gdzieś może znajdzie się ktoś, kto pokocha mój charakter, wystarczy zaczekać". Żeby coś osiągnąć, trzeba coś robić w tym kierunku, a nie czekać na cud.
Wygląd. Możesz być brzydki jak noc listopadowa, ale wystarczy, że będziesz schludny, dobrze ubrany i przede wszystkim będziesz miał dobrze dobraną fryzurę, a już 50% pań zawiesi na Tb oko na ulicy. Zadbaj o skórę, o włosy o posturę i ciuchy. Samy charakterem nic nie zwojujesz, bo tylko największe desperatki pakują się w związek z kimś, kto je nie pociąga, ale ma spoko charakter.

Brak przyjaciół. Odśwież stare znajomości, popraw stosunki z rodziną. Wystarczy zagadać, schować urazy i być miłym. Potem zaproponować spotkanie i nie dać umrzeć znajomości.

Nie czekaj aż sam Cię ktoś kiedyś odnajdzie, tylko sam zacznij szukać sobie drugiej połówki. Siedząc z założonymi rękami, zwłaszcza jeśli jesteś facetem, nic nie ugrasz.

12

Odp: Ciągle w samotności

Michał, troche pozytywnego nastawienia! wink
Jak widać trafiłeś na "śmieciowych przyjaciół", ale to nie powód żeby być zdołowanym z tego powodu. Wręcz przeciwnie, los chciał żebyś się przekonał jacy są.
Nie masz teraz znajomych? Szczerze mówiąc problem to jest żaden. Dlaczego? Dlatego, że żyjemy w czasach gdzie 90% społeczeństwa ma komputery, internet i te sprawy. Jeżeli jesteś nieśmiały to zacznij od takich znajomości wink

+ Rada na przyszłość, nie obiecuj sobie za dużo co do znajomości. Ludzie są podli, i często trafisz na takich. Chodzi właśnie o to żeby takich olać, a szukać te diamenty, które Cię uszczęśliwią!

Pozdrawiam, jeżeli chciałbyś pogadać czy coś służę pomocą wink

13

Odp: Ciągle w samotności
ciapciek napisał/a:

Michał, troche pozytywnego nastawienia! wink
Jak widać trafiłeś na "śmieciowych przyjaciół", ale to nie powód żeby być zdołowanym z tego powodu. Wręcz przeciwnie, los chciał żebyś się przekonał jacy są.
Nie masz teraz znajomych? Szczerze mówiąc problem to jest żaden. Dlaczego? Dlatego, że żyjemy w czasach gdzie 90% społeczeństwa ma komputery, internet i te sprawy. Jeżeli jesteś nieśmiały to zacznij od takich znajomości wink

+ Rada na przyszłość, nie obiecuj sobie za dużo co do znajomości. Ludzie są podli, i często trafisz na takich. Chodzi właśnie o to żeby takich olać, a szukać te diamenty, które Cię uszczęśliwią!

Pozdrawiam, jeżeli chciałbyś pogadać czy coś służę pomocą wink

Masz racje trafiłem na śmieciowych przyjaciół.
Akurat trafiłaś w same sedno nieśmiały jestem tylko przy kobietach smile
Pozytywnych myśli już brak, nastawienia też brak ;/ ...
Co do rady .. Generalnie masz racje , nie warto sobie za dużo a nawet nic obiecac ..
Ludzie byli podli , są podli i będą podli ... Diamentów już nie ma aby mnie uszczęśliwiały wink

//
Generalnie zawszę można pogadać , nie tylko przy pomocy wink
Pozdrawiam.

14

Odp: Ciągle w samotności
natalka109 napisał/a:
Majkel94 napisał/a:

Witajcie !

W samotności jestem dosłownie całe życie, czas tak szybko leci, a przychodzi weekend i nie mam do kogo nawet mordy odtworzyć czy napisać, wyjść do kina na piwo.. Tak naprawdę to bliscy i znajomi się odwrócili, zupełnie zostałem sam..
Nie dość że jestem typem nieśmiałym,wrażliwym,bez pewności siebie .. A nie wspomnę już o wzroście czy o wyglądzie.
Na temat mojego wyglądu zawsze słyszałem negatywne zdania .. Starałem się to ignorować,czasem mi się to udawało.
Co do wyglądu to wydaje mi się że nie liczy się tylko to.. Lecz Charakter, to jaki jesteś wink
Czasami myślę że nie jestem stworzony do towarzystwa czy do życia z drugą osobą , gdzie możliwe jest mi pisane życie w samotności..
No i teraz próbuje sobie odpowiedzieć na pewne pytanie .. Czy da się od tego uwolnić ?

Na moje oko to masz do tego podejście pod tytułem "inni są winni, że nie mam przyjaciół", "urodziłem się brzydki, więc nic nie da się już zrobić" i "kiedyś gdzieś może znajdzie się ktoś, kto pokocha mój charakter, wystarczy zaczekać". Żeby coś osiągnąć, trzeba coś robić w tym kierunku, a nie czekać na cud.
Wygląd. Możesz być brzydki jak noc listopadowa, ale wystarczy, że będziesz schludny, dobrze ubrany i przede wszystkim będziesz miał dobrze dobraną fryzurę, a już 50% pań zawiesi na Tb oko na ulicy. Zadbaj o skórę, o włosy o posturę i ciuchy. Samy charakterem nic nie zwojujesz, bo tylko największe desperatki pakują się w związek z kimś, kto je nie pociąga, ale ma spoko charakter.

Brak przyjaciół. Odśwież stare znajomości, popraw stosunki z rodziną. Wystarczy zagadać, schować urazy i być miłym. Potem zaproponować spotkanie i nie dać umrzeć znajomości.

Nie czekaj aż sam Cię ktoś kiedyś odnajdzie, tylko sam zacznij szukać sobie drugiej połówki. Siedząc z założonymi rękami, zwłaszcza jeśli jesteś facetem, nic nie ugrasz.

Owszem jestem brzydki smile (śmiech) , mam swój styl który lubię , i którego nie mam zamiaru zmieniać ..Fryzurę może można zmienić , może będzie miała jakieś pozytywne skutki ...
Moim zdaniem postura i ciuchy są okej wink
Problem tkwi w tym że wogole kobiety nie zawieszają na mnie oko ;P
a nie wspomnę nawet o tym że nie umiem nawet je sobą zainteresować ...

15 Ostatnio edytowany przez jagodzinka123 (2015-02-08 13:25:20)

Odp: Ciągle w samotności

Dobrze Cię rozumiem bo mam ten sam problem.
Ludzie są tylko wtedy jak czegoś potrzebują a jak im się wiedzie to o tobie zapominają.
A z jakiego miasta jesteś?

16

Odp: Ciągle w samotności

Jastrzębie-Zdrój, woj. Sląskie

17

Odp: Ciągle w samotności
Majkel94 napisał/a:
ciapciek napisał/a:

Michał, troche pozytywnego nastawienia! wink
Jak widać trafiłeś na "śmieciowych przyjaciół", ale to nie powód żeby być zdołowanym z tego powodu. Wręcz przeciwnie, los chciał żebyś się przekonał jacy są.
Nie masz teraz znajomych? Szczerze mówiąc problem to jest żaden. Dlaczego? Dlatego, że żyjemy w czasach gdzie 90% społeczeństwa ma komputery, internet i te sprawy. Jeżeli jesteś nieśmiały to zacznij od takich znajomości wink

+ Rada na przyszłość, nie obiecuj sobie za dużo co do znajomości. Ludzie są podli, i często trafisz na takich. Chodzi właśnie o to żeby takich olać, a szukać te diamenty, które Cię uszczęśliwią!

Pozdrawiam, jeżeli chciałbyś pogadać czy coś służę pomocą wink

Masz racje trafiłem na śmieciowych przyjaciół.
Akurat trafiłaś w same sedno nieśmiały jestem tylko przy kobietach smile
Pozytywnych myśli już brak, nastawienia też brak ;/ ...
Co do rady .. Generalnie masz racje , nie warto sobie za dużo a nawet nic obiecac ..
Ludzie byli podli , są podli i będą podli ... Diamentów już nie ma aby mnie uszczęśliwiały wink

//
Generalnie zawszę można pogadać , nie tylko przy pomocy wink
Pozdrawiam.

z takim nastawieniem to nigdy go nie znajdziesz. diamentem będzie ta osoba której pokazesz prawdziwego siebie wink
chyba potrzeba Ci jakiegoś motywatora! to się da załawtwić, wszystko się da załatwić tylko trzeba chcieć wink

w takim razie, posiadasz jakieś gg czy coś? smile

18

Odp: Ciągle w samotności

Coś tam mam jeszcze smile
Tak wiec jak chcesz masz GG : 9316725
A resztę ci pośle tam jeżeli będziesz chcieć wink

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ciągle w samotności

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024