Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Ile jest w tym prawdy , że facet wdzi nas jako całość , a nie jak my , że tutaj za dużo fałdki , a tu za mały biust ?
Jak jest z tym ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Realista93 (2015-01-24 23:44:05)

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Hmm mogę się wypowiedzieć jako 1 facet ale nie jako faceci tongue
w moim przypadku jest to tak, że widzę wszystko jako całość.
fajny samochód / słaby samochód
itd.

tak samo jest z kobietami, albo jest gruba albo chuda, koniec tematu big_smile (ale chyba każdy facet się ze mną zgodzi, że dla chłopa nie są ważne cyferki ile ma wzrostu, wagi, cm tu i tam, tylko facet ma miarkę i wagę w oczach smile )
No chyba, że nie wiem.. kobieta jest bardzo szczupła ale nogi ma jak kłody to wtedy widać ten "element" ale to musi być serio widoczna różnica
p.s.
"serio widoczna różnica" - mam na myśli naprawdę coś co się wyróżnia, bo wiem ze zaraz sobie pomyślicie, ze 5cm wiecej na brzuchu to juz jest wlasnie ta roznica a tak nie jest smile

3

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Mój facet postrzegał mnie jako dodatek do swojej kolekcji wink.

4

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?
lifrinat napisał/a:

Mój facet postrzegał mnie jako dodatek do swojej kolekcji wink.

o lol xD

a tak na serio...
Facet widzi kobitę jako całość.

Albo jest super albo nie jest super (w oczach faceta)

Po prostu, kobieta musi mieć to coś żeby się spodobała gościowi.

Dla przykładu podam, że mi się podobają bardzo szczupłe dziewczyny ale nie raz jak siedzę w autobusie to widzę jak wchodzi kobitka nieco grubsza i wiem, że mogłaby być moją żoną smile po prostu "to coś", tutaj nie chodzi w ogóle o wygląd..

5

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?
Realista93 napisał/a:

Facet widzi kobitę jako całość.

Albo jest super albo nie jest super (w oczach faceta)

No ja byłam zarąbista wink. W kolekcji.

6

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

A ja zawsze myslalam ze oni(mezczyzni)widza kazdego pryszcza,odstajacy od reszty koncepcji wlos ...do tej pory mam jakas obsesje na punkcie brwi:-)

7

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

mój, zdecydowanie postrzega - całość ...

8

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Całość jak nic. Przyjdź w nowej fryzurze, a za tydzień zauważy wink.
Ale właśnie ciekawi mnie czy w ogóle są Panowie zwracający uwagę na szczegóły? Bo ja takich jeszcze nie spotkałam.

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Mój były twierdził, że zmiany wagi poniżej 5 kg nie jest w stanie zauważyć ???? obecny narzeczony pyta kilka razy w miesiącu czy farbowałam włosy, tak kontrolnie, bo on i tak nie widzi różnicy, chyba,że zrobię sobie zielone..
Nie widzi cellulitu, pryszcze owszem,ale je raczej olewa.
Nie ma co się spinać,  jeśli kobieta jest czysta,pachnąca i lekko rozebrana,  nic innego nie zauważą ????

10

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?
Nektarynka53 napisał/a:

Całość jak nic. Przyjdź w nowej fryzurze, a za tydzień zauważy wink.
Ale właśnie ciekawi mnie czy w ogóle są Panowie zwracający uwagę na szczegóły? Bo ja takich jeszcze nie spotkałam.

Jeśli za ''zwracający'' uwagę rozumieć ''zauważający'' to są.Ja tak mam, że odnotowuję każdy detal i każdą zmianę.
   Ale na pewno nie jest tak, że kogoś obchodzi na przykład zmiana fryzury.Jak kobieta 'całościowo' jest zajefajna, to co by nie zrobiła z włosami fajna będzie, a jak nie jest- to i święty Boże nie pomoże.
Ogólnie dla faceta takie słowotwory jaj ''optycznie pogrubia/wyszczupla'' itp. to jakiś kosmos.Fajna -za przeproszeniem- dupa, jest tak samo fajna gdy się ją przyoblecze pionowymi albo poziomymi paskami.
   O ile kobieta nie ma jakiegoś karykaturalnego defektu, to drobniejsze rzeczy typu małe piersi, jakiś tam nos za duży/za mały/za kartoflany itd. nie są w stanie wpłynąć na ogólne wrażenie.
Są plusy dodatnie i plusy ujemne.Z minusów: nie myśl, że strojem, makijażem albo fantazyjnym upięciem włosów zyskasz/stracisz.To są pierdoły, które nie przykryją całości.
Z drugiej strony: weź się za siebie, zadbaj o figurę itp., a wtedy Twoje odstające uszy się zgubią w ogromie piękna reszty.

11

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

a Ty u faceta widzisz każdą wadę czy że jest ogólnie fajny ? smile

12

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?
Nektarynka53 napisał/a:

Całość jak nic. Przyjdź w nowej fryzurze, a za tydzień zauważy wink.

Albo wcale:D Jak ja:D

13

Odp: Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?
marsh napisał/a:

a Ty u faceta widzisz każdą wadę czy że jest ogólnie fajny ? smile

Ciężko to stwierdzić

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak faceci postrzegają kobiety , a jak one same ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024