Samotność w Białymstoku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Samotność w Białymstoku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Samotność w Białymstoku

Cześć wszystkim.
Chcę napisać coś o swojej sytuacji, która leży mi na sercu już długi czas. Nie mam możliwości, żeby komuś o tym opowiedzieć, no i właśnie o to chodzi... Nie mam komu. Czuję się samotna, pozostawiona sama sobie. Nie mam z kim wyjść na zakupy albo na babski wieczór na zwykłe piwo, kawę czy pogaduchy. Miałam kilka przyjaciółek, ale po czasie okazało się, że niepotrzebnie dałam im miano przyjaciółek. Zawiodłam się bardzo, a teraz nie mogę sobie nikogo znaleźć. Gdzie bym nie próbowała jest już jakby za późno. Dziewczyny już dawno mają jakąś bliską przyjaciółkę, nie potrafię się jakoś nigdzie wkręcić. A próbowałam. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, bardzo mi to wszystko ciąży na sercu. Wspominam z nostalgią te momenty, kiedy miałam kogoś bliskiego. Fajnie było mieć z kim pogadać tak od serca, a w obecnej chwili mam tylko koleżanki z którymi widzę się raz na jakiś czas. Wydaje mi się, że wszystko ze mną ok. Jestem lubiana, ale gdzie jest ta osoba, z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim? Brakuje mi tego. Dziewczyny, czy Wy tak macie? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Może ktoś czuł to samo co ja i poradził sobie z tym? Pomóżcie, bo ja już nie wiem co mam ze sobą zrobić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność w Białymstoku

Witam
Mam 42 lata, jestem wesoła babką , mam męża i szczęśliwą rodzinę (17 letnią córkę) ale lubię też poszaleć , pójść potańczyć czy pochodzić po sklepach. Szukam koleżanki która też czasem potrzebuje odskoczni, najchętniej żeby też miała córkę w podobnym wieku  Napisz Białystok- Leśna Dolina

3

Odp: Samotność w Białymstoku

Jestem samotną mamą 2,5 letniego synka .Dwa tygodnie temu zostawiona przez faceta i chwilowo " nie w sosie " .Ale widzę ze sporo nas łączy i mamy podobne bolączki.Zapraszam do kontaktu wink .

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Samotność w Białymstoku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024