Facet w bieli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 54 ]

Temat: Facet w bieli

Podobno facet ubrany na biało jest bardziej atrakcyjny od ubranego w inny kolor.
Czy to prawda i jeśli tak to dlaczego tak jest ? Mam nadzieję że koleżanki wypowiedzą się obficie. wink Z moich testów w klubach teza się potwierdza, tylko pytanie, dlaczego ?
Co ma piernik do wiatraka ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet w bieli

Facet ubrany na biało kojarzy mi się jedynie z uprawianiem jakiegoś sportu (golf, tennis ziemny) albo konkretnego zawodu, np. pielęgniarz. Nie podobałoby mi się, gdyby chodził tak na co dzień. Niektórzy uważają, że biel ładnie podkreśla opaleniznę, więc może stąd takie opinie. Mnie się opalenizna nie podoba, a tym bardziej w zestawieniu z bielą.

3

Odp: Facet w bieli

Absolutnie nie!
Facet w czerni to najlepsza i najprzystojniejsza opcja. Czarny garnitur, stonowany krawat, i perfekcyjnie biała koszula, to 100% mężczyzna.

4

Odp: Facet w bieli
KlawyRysiek napisał/a:

Podobno facet ubrany na biało jest bardziej atrakcyjny od ubranego w inny kolor.
Czy to prawda i jeśli tak to dlaczego tak jest ? Mam nadzieję że koleżanki wypowiedzą się obficie. wink Z moich testów w klubach teza się potwierdza, tylko pytanie, dlaczego ?
Co ma piernik do wiatraka ?

Chyba w Malibu albo jakimś Saint Tropez  na plaży, bo normalnie spotkany na ulicy czy w klubie to raczej wygląda dziwacznie niż atrakcyjnie. Rozumiem białą koszulę czy białe spodnie, ale cały na biało? Ze ślubu się urwał? big_smile

5

Odp: Facet w bieli

Jakby mi się facet odstawił w jakimś białym garniturku to bym się wstydziła z nim na ulice wyjść lol na szczęście mój preferuje bardzo normalne i męskie stroje.

6

Odp: Facet w bieli

Jezusicku, ale urocze pytanie. Testy w klubach:-)  Zgadzam sie! Okolo godziny 3 nad ranem kiedy polowa lasek jest nawalona a druga juz pozygala sie w kiblu i trzezwieje lekko - ciezko jest zlokalizowac w tym huku i ciemnosciach jakiegos godnego uwagi samca. Sytuacja jest znacznie prostsza gdy tenze swieci w ciemnosci pod wplywem tego tam jak to zwa ultrafioletu :-)  Taaaa daaaam :-) Tak? Nie? Nie wiem:-)

7

Odp: Facet w bieli

A ja mam takie prozaiczne pytanie do Autora... Czy sam sobie pierzesz te wszystkie białe ubrania? big_smile

8

Odp: Facet w bieli
alebuba napisał/a:

Jezusicku, ale urocze pytanie. Testy w klubach:-)  Zgadzam sie! Okolo godziny 3 nad ranem kiedy polowa lasek jest nawalona a druga juz pozygala sie w kiblu i trzezwieje lekko - ciezko jest zlokalizowac w tym huku i ciemnosciach jakiegos godnego uwagi samca. Sytuacja jest znacznie prostsza gdy tenze swieci w ciemnosci pod wplywem tego tam jak to zwa ultrafioletu :-)  Taaaa daaaam :-) Tak? Nie? Nie wiem:-)

big_smile big_smile big_smile

9

Odp: Facet w bieli

nie, bialy to nie kolor dla samca alfa

10

Odp: Facet w bieli

Cały w bieli zdecydowanie nie. Nie podoba mi się, nie moja opcja. Facet według mnie powinien być ubrany w czerń, odcienie brązu, szarości, jakieś niebieskie elementy garderoby jeżeli pasują do typu urody też spoko, oliwkowa zieleń, barwy maskujące.

11

Odp: Facet w bieli

...ja już to widzę..wyobraźnia pracuje..taki cały w bieli, jak aniołek i koniecznie buciki białe..może peruka z loczkami blond będzie dobrym dopełnieniem...nie obrazić Cię nie chcę, ale się ubawiłam..

12

Odp: Facet w bieli

Facet ubrany cały na biało w klubie kojarzy mi się z jakimś narcystycznym lovelasem i omijam z daleka. wink

13

Odp: Facet w bieli

Myślę, że alebuba jest najbliższa prawdy big_smile Szacun dla tej Pani za kreatywne myślenie big_smile

14

Odp: Facet w bieli

Myślałam jeszcze nad rozwojem Twojej stylówy i proponuje jeszcze złotą ketę na szyję (nie mylić ze złotą kartą, chociaż niewiadomo co jest większym afrodyzjakiem). Wizyta w gabinecie stomatologicznym i złoty implant czwórki, tudzież siekacza- coby ładnie kolory ze sobą korespondowały. Aaaa... mój kolega kiedyś opiekował się amstafem znajomego, podobno wszystkie dresopodobne laski się do niego uśmiechały na spacerach z psem. Psa do klubu nie wprowadzisz- szkodaaaa.... sad Możesz za to wytatułować sobie go na ramieniu- tylko wtedy zakładasz białą koszulkę- żonobijkę.

A POWAŻNIE. Nie ma lepszego widoku niż mężczyzna dobrze ubrany. I nie chodzi tu o kolor- na pewno nie tylko. Trzeba być przede wszystkim czystym, schludnym i odprasowanym- brzmi jak oczywistość, ale wielu facetów których mijam na ulicy wygląda jakby mama wyjechała do sanatorium i nie miał kto uprasować lub jakby żona zaspała i nie przypilnowała w czym do pracy wychodzą. Druga rzecz. Nie trzeba mieć stu T-SHIRTÓW w różnych kolorach. Wystarczą trzy. Liczy się jakość i marka. Zazwyczaj to co jakościowo dobre będzie po prostu droższe, ale też w razie zniszczeń łatwiej odzyskamy hajs z gwarancji. Facet który ma kilka dobrych koszul, t-shirtow i trzy pary spodni a umie żonglować zestawami jest zawsze stylowy i nie ryzykuje wpadki. Polecam książkę "rzeczowo o modzie męskiej" - sprezentowalam ja ostatnio- chociaz to raczej w celu potwierdzenia meskosci i stylu niz pouczania. I... najwazniejsze! Ja mam bzika na tym punkcie i domniemywac moge, ze duzo kobiet rowniez. Zapach! Jest tym co przyciaga! Facet, ktory przechodzi kolo laski w klubie a pachnie intrygujaco- nawet jesli nie jest super atrakcyjny- wyzwala emocje. Nie mowie tu oczywiscie o wylewaniu na siebie litrow BONDA. Nie ma nic gorszego! Ale umowmy sie- zapach, ktory wspolgra ze skora i charakterem faceta- po prostu ściąga stringi przez głowę. Ameno :-)

15

Odp: Facet w bieli

alebuba - zapach jest szalenie ważny. Jak woda kolońska jest dobrze dobrana i subtelnie współgra z naturalnym zapachem faceta, pasuje do niego, to ja bym się mogła po prostu odurzać taką wonią big_smile To jest niesamowity afrodyzjak, na mnie bardzo działa. Jak mi zapach nie pasuje, to nawet ładny facet traci w moich oczach jako potencjalny partner.

Sporo facetów ubiera się zupełnie przypadkowo - co leżało na dnie szafy i jeszcze tak bardzo nie śmierdziało, to zakładają na siebie. Nieważne czy zestawienie pasuje, nieważne czy w ogóle to na cokolwiek wygląda. Zero jakiegoś własnego stylu, a przecież ubranie sporo o człowieku mówi.


Nie lubię jak facet nosi białe buty - do większości ubrań wygląda to słabo. Białe buty się sprawdzają na korcie tenisowym, ewentualnie sali gimnastycznej, nigdzie więcej.

Eileen - Ja też bym takiego odstawionego na biało omijała szerokim łukiem. Od razu bym pomyślała, że jakiś smutny lovelas albo lustra w domu nie ma. tongue Jeszcze tylko brakuje żeby mu z d**y bił słoneczny blask i pomyślałabym, że anioł zszedł na ziemię tongue albo jakiś inny pajac i skądkolwiek wylazł niech niezwłocznie tam wraca.

16

Odp: Facet w bieli

Ale widzicie moje drogie, autor nie założył tego tematu bez przyczyny. Są więc na świecie laski, które to jara:-)  Co to za laski? Ja tam wolę nie wiedzieć. Ale mam jeszcze jedną teorię. KlawyRyśku, może po prostu jesteś, ja wiem.... klawy? Może laski na Ciebie lecą właśnie z tego prozaicznego powodu;) To, że robisz testy np. ubierasz się na biało i stwierdzasz, że teraz wszystkie będą Twoje, to powoduje że emanujesz większą pewnością siebie i z tego powodu zwracasz uwagę- nie z powodu białej łuny z tyłka (dobre- WitchQuueen;)).

Proponuje jeszcze kontrowersyjny test- spróbuj się wybrać w białej albie na impreze- jak z tego powodu odnotujesz rzesze fanek - to ja więcej nie odważę się kwestionować takich teorii. Ps. Dla wzmocnienia efektu możesz podśpiewywać przechodząc koło atrakcyjniejszych- "Stół dla nas Pan zastawił..." lub "u drzwi Twoich stoję Pani"- mam nadzieję, że nie urażę niczyich uczuć religijnych. Pozdro:-)

17

Odp: Facet w bieli

Faceci w bieli:

http://static.polskieradio.pl/25bf12ee-e116-48c9-a392-757683f13649.file

18

Odp: Facet w bieli

Ty serio chcesz mnie posikać ze śmiechu Iceni? smile

19

Odp: Facet w bieli

Nieee. Facet caly w bieli nie moj typ. Ale np moj facet strasznie mnie pociaga w bialych slipkach,ale to wiadomo, w domu, albo jak ma zwykla biala koszulke na krotki rekaw, i jeansy, no miodzio big_smile ale jeszcze do tego biale spodnie? Nieeeeeee

20 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-01-23 19:49:35)

Odp: Facet w bieli

Ja właśnie w kwestii zapachu mało wymagająca. Czasem mi się podobają jakieś perfumy u jakiegoś faceta jak kiedyś czułam, ale nie tak, żeby się zachwycać. Mój facet zaś używa zwykle dezodorantu i odpowiada mi to. Sam średnio lubi perfumy, ja tak samo i u siebie też nie zachwycam się perfumami. Jakoś mało się na to wyczulam. Zwykłą woń ciała czystego czy nawet lekki pot mojego faceta (bo czasem i to fajne, pewnie, że tak) lubię i w sumie to najbardziej, a perfumy właśnie średnio. Tutaj jestem nietypową kobietą chyba wink

A cali ubrani na biało faceci też mi się średnio podobają, także tu akurat mam podobnie. Pewnie to można nawet łatwo wytłumaczyć tym, że biały kolor kojarzy się z delikatnością, dlatego bardziej podświadomie pasuje wielu z nas do kobiety, a do faceta ciemniejsze kolory, bo to kojarzy nam się z męskością. Pewnie tak to podświadomie odbieramy często.

Odp: Facet w bieli

Zabiorę głos w tej dyskusji, patrząc na to zagadnienie męskimi oczyma smile Mężczyzna ubrany cały na biało? Nie i jeszcze raz nie! W przypadku kobiet, sprawa wygląda całkowicie inaczej. Szczególnie u szatynek/brunetek smile

22

Odp: Facet w bieli

Nie pisałem że cały na biało big_smile Chodziło mi bardziej o białą koszulkę, czapeczkę. Faceta w białych spodniach raczej rzadko się widuje. Ja sam bym nigdy białych spodni nie włożył, chyba że krótkie na plażę. big_smile Możliwe że właśnie w białym jest bardziej zauważalny przy ultrafiolecie wink

23

Odp: Facet w bieli
KlawyRysiek napisał/a:

Nie pisałem że cały na biało big_smile Chodziło mi bardziej o białą koszulkę, czapeczkę. Faceta w białych spodniach raczej rzadko się widuje. Ja sam bym nigdy białych spodni nie włożył, chyba że krótkie na plażę. big_smile Możliwe że właśnie w białym jest bardziej zauważalny przy ultrafiolecie wink

Czapeczkę big_smile To mów od razu, że dyskoteka w Koziej Wólce, nie żaden klub wink big_smile

24

Odp: Facet w bieli

Jeżeli ktoś wygląda w białym garniturze jak Robert Redford w "Niemoralnej propozycji"... to jest jak najbardziej  w moim guście big_smile

25

Odp: Facet w bieli
Volver napisał/a:

Jeżeli ktoś wygląda w białym garniturze jak Robert Redford w "Niemoralnej propozycji"... to jest jak najbardziej  w moim guście big_smile

Redford... Cóż, to klasa... A w "zawód: szpieg" jest jeszcze bardziej. I to piszę ja, poniekąd mężczyzna smile
No cóż, chyba muszę Cię Volver rozczarować: sam nick Autora (KlawyRysiek) sugeruje tu inny poziom... big_smile
A bywanie w klubach i zarywanie panienek - to tylko tego druzgocące potwierdzenie...

26

Odp: Facet w bieli
WitchQueen napisał/a:

Cały w bieli zdecydowanie nie. Nie podoba mi się, nie moja opcja. Facet według mnie powinien być ubrany w czerń, odcienie brązu, szarości, jakieś niekibieskie elementy garderoby jeżeli pasują do typu urody też spoko, oliwkowa zieleń, barwy maskujące.

Toż to mój mąż! wink

27

Odp: Facet w bieli
KlawyRysiek napisał/a:

Nie pisałem że cały na biało big_smile Chodziło mi bardziej o białą koszulkę, czapeczkę. Faceta w białych spodniach raczej rzadko się widuje. Ja sam bym nigdy białych spodni nie włożył, chyba że krótkie na plażę. big_smile Możliwe że właśnie w białym jest bardziej zauważalny przy ultrafiolecie wink

Po przeczytaniu pierwszego posta od razu przed oczami stanął mi mój znajomy, który lubi białe elementy w swojej garderobie- a to spodnie, a to czapka, a najczęściej i to i to razem... Pijak, złodziej, cwaniaczek i cpun...

28

Odp: Facet w bieli

Ja tam lubię czarny big_smile

29 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2015-01-27 20:20:09)

Odp: Facet w bieli

Mój mąż miał kask motocyklowy biały i pisało na nim Bandit.
Seksownie w nim wyglądał.

30

Odp: Facet w bieli

Rzeczywiście urocze.Mój syn jak był mały to mi raz oświadczył że jak się ożeni to musi mieć biały garnitur.Miał ze sześć lat.

31

Odp: Facet w bieli

Byłam na ślubie gdzie pan młody wystąpił w białym garniturze, złotym krawacie i lakierkach kolor nude.
W okolicach gdzie mieszkałam w młodości dzieci komunijne, chłopcy byli zobowiązani mieć na tę uroczystość białe garniturki.
Biele tkanin były różne, od czystej, śnieżnej prawie niebieskawej bieli po ecru i dziwacznie to wyglądało gdy stali w szeregu. Niektóre garniturki wyglądały jak brudne.

Odp: Facet w bieli
Kleoma napisał/a:

Byłam na ślubie gdzie pan młody wystąpił w białym garniturze, złotym krawacie i lakierkach kolor nude.
W okolicach gdzie mieszkałam w młodości dzieci komunijne, chłopcy byli zobowiązani mieć na tę uroczystość białe garniturki.
Biele tkanin były różne, od czystej, śnieżnej prawie niebieskawej bieli po ecru i dziwacznie to wyglądało gdy stali w szeregu. Niektóre garniturki wyglądały jak brudne.

Biały garnitur i złoty krawat- nie moje klimaty ubioru męskiego. Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie słowa nude? smile

33 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2015-01-28 11:13:48)

Odp: Facet w bieli

Kolor nude to taki jakby beżowy, cielisty, jakby jasna kawa z mlekiem.
Lakierki męskie były właśnie w takim kolorze, buty wsuwane ze złotą klamerką, chyba aby do  krawatu pasowało.

34 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-01-28 23:12:56)

Odp: Facet w bieli

Dla mnie jedyna wersja kiedy mezczyznie jest dobrze w bieli to taka:

http://image.wikifoundry.com/image/1/5ZYDrI3ZVO7p4VjrGSt1Kg56423/GW243H330

No, ewentuaaaaalnie taka:
http://www.nelsonweddingphotography.co.nz/wordpress/wp-content/uploads/2011/12/US-Navy-Wedding-in-Nelson-22.jpg

35

Odp: Facet w bieli

A dla mnie również taka:

http://www.tallguysgearguide.com/.a/6a0148c6c126f4970c019103257c3c970c-320wi
Ale tylko w ciepłych krajach albo latem. ;-)

36

Odp: Facet w bieli

Czytając watek powiem z ręka na sercu oplułam ekran kilka razy:)

Nigdy ale to przenigdy nie dała bym się poderwać lovelasowi w bieli, choćbym na czterech chodziła o 4 nad ranem..Biały ubiór i do tego białe majtasy o jenki to za wiele dobrego dla mnie....
Facet który nosi białe bejsbolówki tez zdecydowanie odpada bo wygląda mega komicznie.
Na disco w czapce przyszedł i może jeszcze okulary przeciwsłoneczne do pary:)

Ewika swoja droga masz ciekawego znajomego , ale faktycznie też mam w okolicy takiego figo fago złota keta ,ciekawe czy białą betą jeździ muszę sprawdzić...:)

Na slub na biało? Facet? Że niby taki cnotliwy a na głowie wianek? Błeee zero gustu.

37

Odp: Facet w bieli
różyczka napisał/a:

Czytając watek powiem z ręka na sercu oplułam ekran kilka razy:)

Nigdy ale to przenigdy nie dała bym się poderwać lovelasowi w bieli, choćbym na czterech chodziła o 4 nad ranem..Biały ubiór i do tego białe majtasy o jenki to za wiele dobrego dla mnie....
Facet który nosi białe bejsbolówki tez zdecydowanie odpada bo wygląda mega komicznie.
Na disco w czapce przyszedł i może jeszcze okulary przeciwsłoneczne do pary:)

Ewika swoja droga masz ciekawego znajomego , ale faktycznie też mam w okolicy takiego figo fago złota keta ,ciekawe czy białą betą jeździ muszę sprawdzić...:)

Na slub na biało? Facet? Że niby taki cnotliwy a na głowie wianek? Błeee zero gustu.

Hi hi, ten moj znajomy to baaardzo daleki znajomy, zeby nie bylo wink. Zatracil sie chlopak, a ma cos kolo 30-tki. Najgorsze, ze dachu nad glowa tez nie ma. W lipcu przyszedl do nas do pracy rwac wisnie- nie, nie, nie byl na bialo... Za to po otrzymaniu zaliczki pojawil sie wieczorem w sklepie w... bialej kaszkietowce wink. Wytrzymal poltora dnia w wisniach i sie zmyl... smile
Pamietam, ze kiedys byla taka moda na dyskotekach- wkladalo sie biala czapke albo rekawiczki, zeby sie swiecily w ultrafiolecie... I znowu tu przed oczami staje mi moja hmmm...znajoma...;), ktora z uporem maniaka wymachiwala tymi rekawiczkami na prawo i lewo, w sumie te wszystkie neony niepotrzebne byly...;) Przyznam, ze nigdy jakos nie mialam okazji, by wlozyc te rekawiczki. Za to mialam taka fajna biala bluzke "bez plecow"... Tez niezle "dawala" w ultrafiolecie wink

38

Odp: Facet w bieli

No tak, jako lekarz, że na biało, to ok wink
Ja sama nawet na sobie nie lubię koloru białego, to w sumie tym bardziej dziwne, że u facetów też nie. Chociaż fakt, kobiecie jakoś bardziej pasuje, tak się utarło. Ja jednak tego koloru nie lubię tongue

39

Odp: Facet w bieli

A kiedyś była taka moda, że do garnituru ciemnego wkładało się białe skarpetki.
Mam stare zdjęcia ze studniówki i chyba wszyscy panowie byli w białych skarpetkach. To tak elegancko było.
I jeszcze w tych samych latach była moda na długie białe szaliki na drutach u mężczyzn. Sama robiłam swojemu ówczesnemu chłopakowi taki na jego prośbę.
I wchodziły wtedy w modę swetry szetlandy. Chłopak ubrany w dżinsy, biały szetland i czarną kurtkę skórzaną to był wzorzec elegancji, dobrego smaku i przedmiot pożądania. dziewczyny chciały aby ich partnerzy tak się ubierali.

40

Odp: Facet w bieli

...Kleoma oj wspomnienia wróciły..

Odp: Facet w bieli

Kleomo, dziękuję za wyjaśnienie smile
Truskaweczko, również diagnosta laboratoryjny w bieli jest okey smile

42

Odp: Facet w bieli

I mlynarz.

43

Odp: Facet w bieli

Na biało, w białym  fartuchu i w białej czapce, kaszkiecie  to jeszcze lodziarz przyjeżdżał na odpust na wieś.
W skrzynce z otworem i przykryciem miał wodniste lody zapakowane w biały papier "pergaminowy".
W sklepach wiejskich nie było lodówek i lodów nie sprzedawali.

44

Odp: Facet w bieli
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Kleomo, dziękuję za wyjaśnienie smile
Truskaweczko, również diagnosta laboratoryjny w bieli jest okey smile

Tak też smile
Oczywiście, że tak.

45

Odp: Facet w bieli

Czyli wychodzi na to że według kobiecego rozumowania ubiór świadczy o człowieku.
Biała czapa - złodziej, cwaniak, ćpun.
Białe spodnie - młynarz, lodziarz, debil.
itd. big_smile
Dajcie dziewczyny spokój big_smile Kolor nie świadczy o człowieku.

46

Odp: Facet w bieli
KlawyRysiek napisał/a:

Czyli wychodzi na to że według kobiecego rozumowania ubiór świadczy o człowieku.
Biała czapa - złodziej, cwaniak, ćpun.
Białe spodnie - młynarz, lodziarz, debil.
itd. big_smile
Dajcie dziewczyny spokój big_smile Kolor nie świadczy o człowieku.

Dla mnie nie świadczy. Aczkolwiek na co dzień ubrany facet na biało nie podoba mi się tak za bardzo.

47

Odp: Facet w bieli

Ja natomiast uważam, że białe spodnie wyglądają genialnie na facetach latem. Oczywiście w połączeniu z inną niż biała koszulą. Mój znajomy często w okresie letnim zakłada właśnie białe spodnie, różową koszulę i granatową marynarkę, co wygląda świetnie. Ale biel od stóp do głów zostawmy lekarzom smile

48

Odp: Facet w bieli

Ciekawe... Jeszcze czerwone skarpetki, żółta czapeczka i prawie kostka Rubika.

49

Odp: Facet w bieli

Nie rozumiem po co ta ironia? Biel i granat łączą się przecież z prawie każdym kolorem, w każdym razie sto razy lepiej niż chociażby czerń. Połączenie biel+granat to klasyka marynarska, a odrobina różu nie jest jeszcze szczytem ekstrawagancji.

Jeśli coś mi się nie podoba na facetach, to właśnie wspomniane wyżej czapki. Każdy dorosły w bejsbolówce wygląda niczym przerośnięty gimnazjalista.

50

Odp: Facet w bieli

Jak dla mnie to Autor źle wyjaśnił w pierwszym poście o co chodzi.
Szczerze byłam pewna, że chodzi faceta ubierającego się cało na biało od stóp do głowy.
Jeżeli jednak jedna /dwie  rzecz ubioru ma mieć biały kolor, to nie kapuję tego tematu.

51

Odp: Facet w bieli

Scona, właściwie to nie była ironia, tylko moje skojarzenie. No, może lekka kpina z tego różu wink
Zresztą ja jako nastolatek chodziłem czasem w czymś w rodzaju białych spodni, tzn. początkowo były raczej innego koloru, ale w końcu tak się sprały, że to była prawie biel. W końcu poszły na jakąś zbiórkę odzieży, a teraz troche żałuję bo były jedyne w swoim rodzaju,

52

Odp: Facet w bieli

Róż faktycznie zwraca uwagę, ale wszystko zależy od jego odcienia i dobrania go z resztą ubrań.

Różowe koszule przyjęły się nawet w krajach najbardziej konserwatywnych. Dziś nie sposób sobie wyobrazić standardowego uniformu biznesmena właśnie bez białej/błękitnej/różowej koszuli. Sprany róż wygląda świetnie u większości mężczyzn, również jeśli w tym kolorze są spodnie. Jest to jednak wybór dla osób świadomych własnego stylu... No i należy się wystrzegać pewnych jego odcieni, które pasują wyłącznie lalce Barbie.

Ja rozumiem temat - białe spodnie u mężczyzn wywołują nie raz więcej kontrowersji, niż kolorowe. Pytanie: czemu? Przecież to świetny wybór na lato i nie tylko w krajach śródziemnomorskich! Nie przekonuje mnie argument, że Polska czystością nie grzeszy, bo w Neapolu jest sto razy brudniej niż u nas, a mimo to widać tam wielu mężczyzn w białych spodniach.

Także niech się Panowie nie boją bieli na spodniach czy różu w ogólności, bo nie ma w tym niczego zniewieściałego, a świadczy właśnie o braku męskich kompleksów.

53 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-02-13 16:41:25)

Odp: Facet w bieli

A ten pan:
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12479172_1673483712939664_239710936_n.jpg

...to bardziej piekarz, czy lodziarz? tongue

Odp: Facet w bieli

Jak dla mnie białe spodnie na lato są ok, facet może je ubrać do wielu uważanych za ciężko zestawialne kolorów. Co do różowej koszuli , to jej pastelowy odcień i klasyczny krój po białym i niebieskim są chyba najlepszym wyborem do garnituru, trzeba mieć jednak pewne wyczucie aby dobrać dodatki

Posty [ 54 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024