Dziewczyna całuje pierwsza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna całuje pierwsza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Dziewczyna całuje pierwsza

Być może zaskoczy was to pytanie ale co myślicie o dziewczynie, która całuje pierwsza chłopaka?
Nie było to pierwsze spotkanie / randka i nie, nie jestem nastolatką. Zachowałyście się kiedyś tak (pytanie do dziewczyn)?
Dla mnie wymagało to nie lada odwagi szczerze mówiąc. Niestety chłopak w żartach jakiś czas później powiedział, że mój pocałunek był dziwny. Niestety doświadczenia w tej materii mi brakuje hmm Stres i brak doświadczenia zrobiły swoje, chociaż uważam że najgorszy nie był ;]

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

owszem smile
jak chłopak mi się podobał to nie zastanawiałam się smile

3

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Ciekawe chociaż bym się zdziwił;)
Z jednej strony może być to odebrane że dziewczyna jest "zbyt łatwa" więc czy nie lepiej doprowadzić do tego aby "dać się pocałować" przez faceta?

4

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Oj tam tragizujecie :-) .. Jak dla mnie takie gadanie, że niby wyjdzie na to, że dziewczyna jest 'za łatwa' to jakieś pierdoły .. To co ? Jeśli chłopak pocaluje pierwszy to powinno świadczyć, że on jest 'łatwy' albo że lata za laskami :-)
Poprostu jeśli mi się ktoś podoba to robię to co uważam za słuszne :-) ..
Jeśli Ci się podoba to bardzo dobrze że go pocalowalas ;-) .. może on wstydliwy itp. i nigdy by się nie odwarzyl a tak to wie co jest miedzy wami :-) ..
Nie ma co owijac tylko trzeba działać bo może być potem za późno :-)

5

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

zwykł ziomek jak kobieta cwana to tak będzie robiła, nachylała się że wkońcu ja facet pocałuje.

Chyba że jakiś jełop albo cipa.

A nieśmiała nie będzie się broniła.


Znam kobiety co od razu za rozporek sięgają ale cóż jakby takich nie było to byśmy musieli się tylko z takimi kobietami spotykać co dała by Ci na 10 randce:D

6

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Ważne jest to czy pocałunek oznacza że chcesz mieć z nim seks, bo jeśli nie, to możesz mu w ten sposób dać zły sygnał. Dlatego ja bym się wzbraniał przez takimi rzeczami. Trzeba się naprzód poznać. Pocałunek na randce to nie jest pocałunek jak przy składaniu życzeń urodzinowych.

7

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Według mnie nie ma reguły, skoro facet może pierwszy to czego nie kobieta? W końcu to jeszcze nic szczególnie wiążącego, tyle że trzeba mieć pewność czy zainteresowanie jest obustronne a póżniej już z górki:)

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Ważne jest to czy pocałunek oznacza że chcesz mieć z nim seks, bo jeśli nie, to możesz mu w ten sposób dać zły sygnał

Co? Jaki sygnał, jaki seks?
To tylko pocałunek a nie ściągnięcie majtek wink Kiedyś zostałem pocałowany przez dziewczynę przy pierwszym spotkaniu (nie było to randka nawet) i absolutnie nie odebrałem tego jako sygnału do seksu. Przyznam, że było to bardzo miłe smile

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza
prawdziwyfacet napisał/a:

zwykł ziomek jak kobieta cwana to tak będzie robiła, nachylała się że wkońcu ja facet pocałuje.

Chyba że jakiś jełop albo cipa.

o to to wink
bo w rozmowach na komunikatorze rzucal aluzja i mówil o całowaniu itd a w rzeczywistości nic nie robil.
Niestety nic z tego nie wyszło. Pan podjął decyzję. Pomylil się  myślał że coś będzie ale nie...

10

Odp: Dziewczyna całuje pierwsza

Tak pocałowałam pierwsza smile swojego narzeczonego.
Nie zaluje smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Dziewczyna całuje pierwsza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024