zdrada co robic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 70 ]

Temat: zdrada co robic

Witam jestem tu nowa proszę Was o pomoc gdyż sama nie potrafię się od miesiąca pozbierać . Mój problem polega na tym iż miesiąc temu mój malzonek przyznal się ze od pól roku ma inną, szok niedowierzanie jesteśmy małżeństwem 15 lat,niewiem co robić kocham go i chcę odzyskać ale czy warto niewiem.pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Witam jestem tu nowa proszę Was o pomoc gdyż sama nie potrafię się od miesiąca pozbierać . Mój problem polega na tym iż miesiąc temu mój malzonek przyznal się ze od pól roku ma inną, szok niedowierzanie jesteśmy małżeństwem 15 lat,niewiem co robić kocham go i chcę odzyskać ale czy warto niewiem.pomóżcie

Nie warto.
Skoro zdradził raz to zrobi to drugi raz.
Współczuję
Nie wierz w jego poprawę.

3

Odp: zdrada co robic

Nie warto moze i tak ale sam fakt ze ona ma 18 lat po prostu powalilo mnie na maksa,jest starsza od naszej córki 4lata,co ona ma czego ja niemam niewiem i jeszcze te jej sms do mnie ze go kocha porostu mam taki dol psychiczny kocham go i chcę walczyc o niego ale jak

4

Odp: zdrada co robic

Jakieś to trochę naciągane, ale nieważne.
Chcesz walczyć hmm...to akurat zadanie dla łajzy a nie dla Ciebie. Najlepszy efekt dadzą ładnie zapakowane rzeczy małżonka w worki na śmieci.

5

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

jesteśmy małżeństwem 15 lat,niewiem co robić kocham go i chcę odzyskać ale czy warto niewiem.pomóżcie

A co chce twój mąż? Zerwał z kochanką? Prosi o wybaczenie?

6

Odp: zdrada co robic

Może tak powinnam zrobić ale po prostu go kocham nie chcę żeby odszedl jest dla mnie wszystkim,. A teraz chce żebyśmy żyli razem ale osobno , moze to chore ale tak jest , mąż pracuje na delegacjach jest co weekend lub dwa w domu , powiedział ze chcial byc ze mną szczery. Sama niewiem juz nic .

7

Odp: zdrada co robic

To jest aż tak standardowe, że nie mogę uwierzyć.

8

Odp: zdrada co robic

Widzę, że nie łapiesz. Te rzeczy w workach to będzie lodowaty kubeł zimnej wody, po którym zostaną tylko dwa wyjścia: w lewo lub w prawo, odpadnie stan zawieszenia, w którym jest obecnie Twój idiota...

9

Odp: zdrada co robic

Nie nie zerwal z kochanką, jeszcze ma taki tupet ze wypisuje ze go kocha .w weekend byla akcja niewiem czy wrocil z delegacji ale godz wieczorne Tel od niej niewiem skąd ale teksty masakra, wymiana zdan a tu za chwile mąż sms ze brawo ale za co piszę za to ze  twojej pani pocislam,niewiem widocznie są razem.

10

Odp: zdrada co robic

Zrozumiał ktoś zdanie powyżej?

11

Odp: zdrada co robic

Po sobocie przestalam sie do niego Tel oddzywac , od wczoraj dzwoni nie odbieram , nie odpisuje a tu nagle po nie odebraniu kolejnego Tel , sms od pani ,,jak się czujesz,, no psychicznie padlam,

12

Odp: zdrada co robic

Sytuacja jak z podręcznika. Na razie zastanów się co dla Ciebie najważniejsze. Jak zapanować nad spokojem w rodzinie.
Co do tego "związku" to ta młoda dziewczyna go wkrótce rzuci, jest to tylko kwestia czasu. Na razie zachłysnęła się kasą, doświadczeniem, mądrością. To się kończy dość szybko, w dużej większości przypadków. Po tym jak ona odejdzie facet będzie miał ochotę do Ciebie wrócić, bo zrozumie, jaką zrobił głupotę.
Wiem, że sytuacja nie jest dla Ciebie wesoła i w zasadzie powinnaś go wyrzucić. Pytanie, czy nie lepiej przejść na obojętność (to niełatwe) i za rok budować wszystko od nowa. Bo przekreślanie życia z powodu faceta idioty nie jest chyba rozsądne. Oni tak mają... nie wiedzieć czemu. Zobacz ile podobnych tematów na forum.

13

Odp: zdrada co robic

Walczyć o zdradzającego, który de facto śmieje się w twarz - kuriozum.

14

Odp: zdrada co robic

Może i porzuci ale kiedy? Jest mi ciężko, wiem ze jego panna nie jest wobec niego ok, bo trochę się dowiedzialam, niema go , to urzęduje  ma opinię już wyrobioną ale ze mój mąż tego chyba niewie bo jak mówi coś do niej poczuł , niewiem czy mu wykrzyczeć że to zwykla ..., czy po cichu czekać aż sam przejrzy na oczy.

15

Odp: zdrada co robic

Szanuj się !
Nie walcz o dupka, który w pogoni za dupką ma ciebie w dupie.

Poczytaj inne wątki zdradzonych żon.

16

Odp: zdrada co robic

Chcę o niego walczyć  kocham go i nie potrafię po prostu tych 15 lat przekreślić nawet za to co zrobił,wiem może to chore

17

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Może i porzuci ale kiedy? Jest mi ciężko, wiem ze jego panna nie jest wobec niego ok, bo trochę się dowiedzialam, niema go , to urzęduje  ma opinię już wyrobioną ale ze mój mąż tego chyba niewie bo jak mówi coś do niej poczuł , niewiem czy mu wykrzyczeć że to zwykla ..., czy po cichu czekać aż sam przejrzy na oczy.

A czemu tego starego durnia usprawiedliwiasz?? Litości....

18

Odp: zdrada co robic

Masakra!
Ocknij się!
Facet ciebie nie kocha, wykorzystuje, olewa twoje uczucia a ty się zwyczjnie boisz.

19

Odp: zdrada co robic

Nie usprawiedliwiam go ale w tyg napisal mi żebyśmy dali sobie trochę luzu, a życie pokaże, chce wrócić czy mieć 2 niewiem , po sobocie i tych sms niemam juz sil na nic

20

Odp: zdrada co robic

Od wczoraj mąż wydzwania , niewiem co robić odebrać ,wygarnąć czy postawić sprawę jasno albo w prawo albo w lewo, chociaz to mnie tak boli udawać ze u mnie ok chociaz tak nie jest pomóżcie mi się ogarnąć bo oszaleję

21 Ostatnio edytowany przez takasobiejaS (2015-01-12 11:28:30)

Odp: zdrada co robic

Hej, wiem co czujesz ale musisz byc twarda.
Po 1 . Nie odbieraj
po 2 .wystaw mu walizki
po 3. Nigdy nie placz przy nim
po4 . Zajmij sie soba, dobrze wygladajac lepiej sie poczujesz.
Po5. Wyjdz gdzies.

Jesli chcesz uratowac malzenstwo pozwol mu odejac teraz, by wiedIal co straci. Niech zasmakuje szarej codziennosci z nowa, niech zateskni.
Po 6  . Nie dzwon , nie pisz
po 7. Staraj sie byc obojetna do niego
  Nic nie okazuj, badz mila, ale nie narzucaj sie.
Nie ponizaj sie , nie zatracaj swej gosnosci piszac z ja czy nim. 

Teraz spakuj jego rzeczy i  wyslij taxi  np do pracy lub do niej.
On potrzbuje kubla zimnej wody.
Inaczej nie bedzie cie szanowal, chcesz wyblagac jego powrot czy by wrocil na twoich warunkach?
PAMIETAJ plaszczac sie zatracis swa godnosc. On sie musi zaczac bac ze cie straci, a wiedzac ze zawsze moze wrocic dalej bedzie tak robic.
Spakuj go  teraz zaraz, wuyslij rzeczy niech sie przerazi.

22

Odp: zdrada co robic

Wiem że muszę być twarda dla naszych dzieci, bo ja się czuję przez niego jak zwykle 0 teraz,po prostu nie potrafię zrozumieć czego mu brakowało: poprane, ugotowane, seks ok,pod nos podstawione, bo wiem że ciezko pracuje,znajomi zawsze twierdzą że taką parę kochającą malo gdzie znaleźć a tu taki zonk.

23

Odp: zdrada co robic

Dlatego zajmij się przede wszystkim sobą. Spraw żebyś nie czuła się 0. Odeślij mu ubrania. Jak się podniesiesz, podwyższysz samoocenę to wątpię czy dalej będziesz chciała walczyć. Na razie masz ją bardzo niską, wręcz książkowy przykład. Wiele tu takich wątków było. Naprawdę. Poczytaj. Zobacz jak to się skończyło. Związki po zdradzie które są szczęśliwe są naprawdę nieliczne, ale są to związki gdzie strona zdradzająca zrozumiała co zrobiła. Po Twoim tego nie widać.

24

Odp: zdrada co robic

Jej wiek 18 lat co ona może o życiu i miłości wiedzieć, i ten jej tupet wypisując do mnie , może faktycznie te walizki pomogą jak kurier zawiezie do niej a  z tego co wiem to u niej w domu nic nie wiedzą , która matka pozwoliłaby córce urzędować z facetem w tym wieku co ma rodzinę ona dopiero będzie mieć 18.

25

Odp: zdrada co robic

Tu nie jest problem z nią, a z Twoim chyba już niedługo byłym.

26 Ostatnio edytowany przez takasobiejaS (2015-01-12 11:48:53)

Odp: zdrada co robic

Powinnas od niego odejsc takie moje zdanie.
Jesli jednak chcesz ratowac malzenatwo , musisz zrozumiec , ze TO Ty musisz narzucic warunki powrotu. Ty nie on . Jeali on nie odejdIe teraz stracisz go, albo dla tej albo dla innej.
Mysl o dzieciach.
Spakuj go i napisz , w kilu slowach , ze to koniec, ze nie chcesz go znac i ze ma czekac na pozew z jego winy.
On musi sie wyniesc , a ty zachowac zimna krew.
Byc twarda. Niech to on zacznie sie plaszczyc i prosic. Nie pozwol mu teraz wrocic, potraktowal cie strasznie. Jak wroci teraz to juz koniec malzenstwa.
Nie analizuj dlaczego, dzialaj.

Idz spakuj go wezwij taksi i odeslij jedo rzeczy taksowka . Niech zaraz je dostanie .
Napisz sms , ze wyslalas, ze to koniec i ze ma czekac na pozew. Postrasz go. Krotko, dobitnie. I nienpozwol wrocic teraz!!!

27 Ostatnio edytowany przez ryba81 (2015-01-12 11:54:33)

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Jej wiek 18 lat co ona może o życiu i miłości wiedzieć, i ten jej tupet wypisując do mnie , może faktycznie te walizki pomogą jak kurier zawiezie do niej a  z tego co wiem to u niej w domu nic nie wiedzą , która matka pozwoliłaby córce urzędować z facetem w tym wieku co ma rodzinę ona dopiero będzie mieć 18.

Nie skupiaj sie na niej . A gdyby on znalazł  sobie kobietę 30+ - to co w takim wypadku byś pisała . To on będąc Twoim mężem podjął decyzje o romansie i zdradzie. To był jego wybór.

Aby ratować małżeństwo ON również musi tego chcieć. Nic tu nie da ze np. jej rodzice zabronią sie z NIM spotykać .On jeśli nie zrozumie i nie będzie miał chęci ratowania małżeństwa może znaleźć inna chętną.


PS: zachowuj SMS jako dowody.

Czy ty pracujesz ??

28

Odp: zdrada co robic

Pakuję go rycząc jak bóbr, dzieci w szkole,psychicznie sięgłam dna, tylko jak zdobyć adres panienki,nie jest z mojej miejscowości a kłopotami podzieliłam się tylko z wami na forum,znajomi i dzieci nic nie wiedzą.

29

Odp: zdrada co robic

To wyslij do niego do pracy . Wiem wiem ze ci ciezko, ale tylko tak wygrasz. I najwazniejsze nie odbieraj tel aby ci w glowie nie macil... on i tak z nia nie bedzie, ale musi zrozumiec, zwczac sie bac stracic ciebie,walczyc o powrot.
Zachowaj sms powiedznmu , ze wszystko co teraz powie lub napisze uzyjesz w sadzie.

Badz silna sciskam , nie odw4acaj sie zbobranego toru inaczej stracisz meza , dzieci ojca...

30

Odp: zdrada co robic

Tak pracuję, sms mam wszystkie w Tel od niej i od niego,są różnej treści od męża ze mnie kocha inne że mam sobie życie na nowo układać wiec niech sie zdecyduje bo raz pisze tak a raz tak , a ona tylko że go kocha a ja jestem taka i owaka,albo glupie pytania jak przestalam odbierać i odpisywać do nich to ,,jak się czuję,, wiec wczoraj siadlam już psychicznie.

31

Odp: zdrada co robic

Nie kryj go przed jego rodzina pokaz sms powiedz prawde. Rodzina jak sie dowe zapewne da mu do wiwatu rowniez.
Nie kryj go , niewazne jak okropnie bedzie powoedziec prawde niech wiedza!!

32 Ostatnio edytowany przez samotnax4 (2015-01-12 12:06:37)

Odp: zdrada co robic

Rany, jakie baby są głupie... Po diabła ci jej adres. Spakuj jego rzeczy, wyślij je do teściów niech tam je odbierze albo postaw obok kosza na śmieci napisz mu sms skąd ma je odebrać i tyle.  Zacznij układać sobie życie bez niego. Chociaż z tego co piszesz skończy się to tak" mąż przeprosi, obieca poprawę ty go przyjmiesz a on dalej będzie bzykał inną. Jestem przekonana, że właśnie tak będzie.
Co ona takiego ma? ciało 18 a nie 35 latki po ciążach to po pierwsze. Poza tym ona zapewne jest ta co słucha i zrozumie a żona ta co zrzędzi.

33 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2015-01-12 12:29:58)

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Pakuję go rycząc jak bóbr, dzieci w szkole,psychicznie sięgłam dna, tylko jak zdobyć adres panienki,nie jest z mojej miejscowości a kłopotami podzieliłam się tylko z wami na forum,znajomi i dzieci nic nie wiedzą.

mozesz wysłać do jego mamci,do pracy nawet lepiej,szarpnij sie na kuriera ,niech poczuje ze mu sie grunt pod nogami osuwa....musi zacząć myśleć ta wieksza Glowa stary flet i 18 tka,jeszcze debilna bo wypisujaca do zony

34 Ostatnio edytowany przez takasobiejaS (2015-01-12 12:09:40)

Odp: zdrada co robic
samotnax4 napisał/a:

Rany, jakie baby są głupie... Po diabła ci jej adres. Spakuj jego rzeczy, wyślij je do teściów niech tam je odbierze albo postaw obok kosza na śmieci napisz mu sms skąd ma je odebrać i tyle.  Zacznij układać sobie życie bez niego. chociaż z tego co piszesz skończy się to tak" mąż przeprosi, obieca poprawę ty go przyjmiesz a on dalej będzie bzykał inną. Jestem przekonana, że właśnie tak będzie.

Niestety i ja tak mysle..... tak wlanie bedzie wnioskujac po tym co pisze autorka....
Ona musi zdac sobie sprawe, ze jak ona teraz pozwoli ku wrocic to juz bedzie koniec.
Wyslij rzeczy tasowka do niego lub do tesciow. Postaw sprawe na ostrzu. I nawet jakby lezal u twych stop i przysiegal , ze z nia koniec nie pozwol wrocic. On sie musi bac, dluuuuugo i walczyc inaczej to KONIEC

35

Odp: zdrada co robic
takasobiejaS napisał/a:
samotnax4 napisał/a:

Rany, jakie baby są głupie... Po diabła ci jej adres. Spakuj jego rzeczy, wyślij je do teściów niech tam je odbierze albo postaw obok kosza na śmieci napisz mu sms skąd ma je odebrać i tyle.  Zacznij układać sobie życie bez niego. chociaż z tego co piszesz skończy się to tak" mąż przeprosi, obieca poprawę ty go przyjmiesz a on dalej będzie bzykał inną. Jestem przekonana, że właśnie tak będzie.

Niestety i ja tak mysle..... tak wlanie bedzie wnioskujac po tym co pisze autorka....
Ona musi zdac sobie sprawe, ze jak ona terazbpozwoli ku wrocic to juz bedzie koniec.

Ale to już jest koniec. Czy wróci do żony czy nie, bzykana będzie 18 nie autorka, szkoda tylko że ona tego nie rozumie.

36

Odp: zdrada co robic

Kto wie ile tych 18 było wcześniej. Przecież w domu był tylko bywalcem od święta.

37

Odp: zdrada co robic

Sluchaj wiem ze teraz o tym nie myslisz ale....
jesli macie wspolne konto , zabezpiecznsobie pieniadze, aby nie zniknely na te18....
wyplac , to pieniadze na dzieci. Wiem , ze o tym nie myslisz teraz , ale lepiej wyplac niz zostac z niczym...
wyslij mu rzeczy
napisz sms
zadzwon do tesciow
wyplac kase , schowaj dla dzieci i siebie...

A autorka chce ratowac malzenstwo, piscie wiec posty jak ma to zrobic, pomozcie , a nie jeszcze dolujcie, piszac ile ich bylo.  Ona musi dojrzec do wszystkiego sama

38

Odp: zdrada co robic
Marcjano napisał/a:

Kto wie ile tych 18 było wcześniej. Przecież w domu był tylko bywalcem od święta.

moze i tak byc ale długiego romansu to mu raczej nie wróże ,widać,że małolata jakby upośledzona  ,wyqrwi sie facet,wyqrwi i wróci ,potem do następnego razu

39

Odp: zdrada co robic

Rozumiem.Może i jestem głupia jak ktoś z forum tak stwierdzil, ciezko mi to wszystko przekreślić tak po prostu, a 2 torby spakowałam jeszcze tylko wyslac

40

Odp: zdrada co robic
LUSILJU napisał/a:
Marcjano napisał/a:

Kto wie ile tych 18 było wcześniej. Przecież w domu był tylko bywalcem od święta.

moze i tak byc ale długiego romansu to mu raczej nie wróże ,widać,że małolata jakby upośledzona  ,wyqrwi sie facet,wyqrwi i wróci ,potem do następnego razu

Ja nie wiem co się teraz z tymi dzieciakami dzieje. Osobiście znam teraz parę gdzie facet ma ponad 40 lat, a dziewczyna ledwo 20. Wszyscy się dziwią, bo on ani specjalnie urodziwy, ani majętny. Ma córkę w jej wieku... Co ona w nim widzi.
Autorko tak się czujesz bo masz bardzo niskie poczucie własnej wartości. Popracuj nad sobą.

41

Odp: zdrada co robic

Wyslij teraz zaraz, kurerem , poczta czym chcesz,
                                  Po wyslaniu napisz krotki reczowy sms , ze to koniec , ze wyslalas rzeczy i ze ma odebrac, ze ma tez czekac na pozew
       Zadzwon do tesciow niech mysli ze to nie zarty, oni zapewne dadza mu do wiwat
      No i pamietaj pieniadze, sa bardzo wazne.
zobaczysz jak on zmieni w mig stosunek do ciebie po tym jqk to zrobisz

42

Odp: zdrada co robic

Jak z nim bedziesz dalej po tym co ci zrobil ,nigdy o tym nie zapomnisz bedziesz o tym myslec zawsze i to nie bedzie przyjemne , zaczniesz mu to wypominac kiedys , kłutnie itd , j
Ja tak mam.  Prze je bane ...

43

Odp: zdrada co robic

Dziękuję ci za wsparcie które mi dajesz trzymaj kciuki jadę zawieść jego rzeczy do mamusi,bo on za granicą jest ,odezwę sie nie Dlugo , bo mieszka niedaleko mnie,jestem zalamana

44 Ostatnio edytowany przez LUSILJU (2015-01-12 13:38:27)

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Dziękuję ci za wsparcie które mi dajesz trzymaj kciuki jadę zawieść jego rzeczy do mamusi,bo on za granicą jest ,odezwę sie nie Dlugo , bo mieszka niedaleko mnie,jestem zalamana

i dobrze ,mamcia sie ucieszy ,uracz ja wiadomością od tej jego lolitki,niech popatrzy kogo synuś chędoży,pokaz jej smsy,obsmiej jakiego przygłupa synuś wynalazł,cycki do gory,on nie jest poczatkiem ani końcem świata,musisz wykonać ruch,najgorzej jest tkwić w stagnacji,czytaj dawać sobie srać na głowe i udawać,że deszcz pada

45

Odp: zdrada co robic

Wlasnie wrocilam,czuję sie jak 0,jeszcze nie dojechałam do domu a Tel za tel od męża, odebrałam i wygarlam mu wszystko o jego pani i o nim,dalam mu wolną rękę,sama nie wiem ulżyło mi a z drugiej strony czuję się teraz gorzej niż źle.

46

Odp: zdrada co robic

Kobieto ogarnij się. Dlaczego to TY czujesz się jak 0? To nie Ty jesteś 0! Nie możesz tak myśleć. Bo wielmożny Pan omota Cię i przyjmiesz go z otwartymi ramionami. Zajmij się sobą. Naprawdę. Popracuj nad swoim poczuciem wartości.

47

Odp: zdrada co robic

Nie rozmawiaj z nim to tylko pogorszy sprawe, pisz . Bedziesz miec sms jako dowody w razie czego. Nie pozwolnwrocic mu do domu... to cie jeszzcze mocnij upodli. Zablokuj sobie jego numer , napewno masz taka opcje w kimorce. Musisz odpoczac, pobyc sama ze soba...
a co tesciowie na to?

48

Odp: zdrada co robic

Współczuję. Faceci to świnie... I wymienilbym zamki w drzwiach...

49

Odp: zdrada co robic

Asia najprosciej byloby sie rozwiesc....
Jezeli jednak chcesz walczyc o meza i jestes w stanie wybaczyc, musisz zrozumiec jedno....on musi odejsc, musi stracic co ma. To on nie ty powinien prosic o szanse, on musi sie bac utraty rodziny.
Musisz takbto to rozegrac by on sie bal i myslal ze mowisz serio. Jezeli mu wybaczysz, jezeli on szybko wrocivto juz koniec malzenatwa. On zapewne znow cie zdradzi..
Wybierz sie do jakiegos psychologa, jaka fachowa porade.
daj mu odejsc , odetnij sie.

50

Odp: zdrada co robic

Moja teściowa w szoku powiedzialam krotko i na temat że tu są rzeczy synusia bo zmienil adres i kobietę,wiec jak wroci ma mu je przekazać, a ja na weekend jadę z dziećmi do znajomej, wiec się nie spotkamy.jeszcze nie wierzę co zrobilam.

51

Odp: zdrada co robic

Dobrze zrobilas.. teraz tylko nie odbieraj tych telefonow bo bedzie tylko metlik  ci w glowie robil.
Powiedz, ze ma sie tylko z toba w sprawie dzieci kontaktowac.
zmien zamki w domu  przed jego  powrotem,
powiedz ze rzeczy sa u tesciowej i czekaj na jego ruuch. Nic nie rob pochopnie pod wplywem emocji...

52

Odp: zdrada co robic

Najgorsze to ze caly czas dzwoni,ale nie odbiorę , wygarlam mu niech pocierpi,jak ja,chcę widzieć jak dzwoni do domu a tu zonk bo zapomnial ostatnio kluczy,wiec tak szybko nie wejdzie a ja wrócę w pon jak on wyjedzie bo jest tylko na weekendy,Boże daj mi sil na wytrwanie.

53

Odp: zdrada co robic

Tylko teraz jak dzieci uświadomić (11,13 lat),

54

Odp: zdrada co robic

No coz  powiedz im , ze tata  pracuje, starsza i tak juz jest w takim wieku , ze zacznie sie domyslac.
Generalnie ja zawsze uwazam, ze nie warto klamac...
Corki potem moga miec zal do ciebie, niech chociaz w tobie maja zaufanie, gdy  okaze sie jak je ojciec zawiodl.

55

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Tylko teraz jak dzieci uświadomić (11,13 lat),

11 i 13 lat to już nie niemowlaki, powiedziałbym prawdę, po co potem jak i tak się dowiedzą mają mieć pretensje, że kłamałaś. Prosto z mostu, takie życie.

56

Odp: zdrada co robic
asia140780 napisał/a:

Tylko teraz jak dzieci uświadomić (11,13 lat),

ze tata żyje z dziewczyną 18letnia,bo tak wybrał

57 Ostatnio edytowany przez Lancacter (2015-01-12 16:44:32)

Odp: zdrada co robic

Sorry. Jak sie myle to odszczekam. Mi sie to kupy nie trzyma. Ot chocby: 50 minut do tesciowej z rzeczami i z powrotem plus rozmowa? Spakowanie natychmiastowe rzeczy meza pod wplywem komentarzy z forum?
Dziwne to dla mnie.

58

Odp: zdrada co robic

A czytałeś co napisała? Że pojedzie bo mieszka blisko teściowej. Wiesz ile ja mam do teściów? 10 minut... piechotą. Ona o żadnej rozmowie nie pisała tylko zakomunikowaniu teściowej.

59

Odp: zdrada co robic
Marcjano napisał/a:

A czytałeś co napisała? Że pojedzie bo mieszka blisko teściowej. Wiesz ile ja mam do teściów? 10 minut... piechotą. Ona o żadnej rozmowie nie pisała tylko zakomunikowaniu teściowej.

Ja Tobie tego nie opisze, bo przeczucia zdefiniowac nie sposob. Niemniej trzeba odejsc od neta, wziac rzeczy, wlozyc je do samochodu, zawiezc i wrocic.
Nie wspominam o rozmowie, bo taka faktycznie mozna odbyc w kilka minut ale pod warunkiem ze rozmawiaja ze soba dwa pozbawione uczuc cyborgi.

60

Odp: zdrada co robic

Córka 13 syn 11,boję się ze się załamią tak jak ja,martwię się że ta fr....  jak ma taki tupet pisać do mnie to do nich też uderzy na fb,chyba bym kudly z głowy wyrwała , najlepsza eska od męża dlaczego zachowalam się tak w sobotę że jej pocislam a dziś jego wyrzuciłam po miesiącu od kiedy wiem, i czy w patologię się zamieniam.

61 Ostatnio edytowany przez ujawniony (2015-01-12 18:38:03)

Odp: zdrada co robic

Faceci jednak to świnie, zostawić rodzinę i piękną żonę dla jakiejś małolaty... Debilizm do kwadratu... Asia.. Nie myśl o tym pgadaj tu na forum z ludźmi, są fajni, nie musisz w tym wątku, jest mnówsto luźnych tematów...

62

Odp: zdrada co robic
Lancacter napisał/a:

Sorry. Jak sie myle to odszczekam. Mi sie to kupy nie trzyma. Ot chocby: 50 minut do tesciowej z rzeczami i z powrotem plus rozmowa? Spakowanie natychmiastowe rzeczy meza pod wplywem komentarzy z forum?
Dziwne to dla mnie.

Wczoraj opisalam swoja historie, patrzac z boku gdyby nie przytrafilo sie to mi myslalabym , ze to zmyslone. A jednak... jednak to prawda. Wiec mnie juz nic nie zdziwi....

Asia trzymaj sie i badz twarda!!!

63

Odp: zdrada co robic
Lancacter napisał/a:
Marcjano napisał/a:

A czytałeś co napisała? Że pojedzie bo mieszka blisko teściowej. Wiesz ile ja mam do teściów? 10 minut... piechotą. Ona o żadnej rozmowie nie pisała tylko zakomunikowaniu teściowej.

Ja Tobie tego nie opisze, bo przeczucia zdefiniowac nie sposob. Niemniej trzeba odejsc od neta, wziac rzeczy, wlozyc je do samochodu, zawiezc i wrocic.
Nie wspominam o rozmowie, bo taka faktycznie mozna odbyc w kilka minut ale pod warunkiem ze rozmawiaja ze soba dwa pozbawione uczuc cyborgi.

a jak kolesie faceta podpuszcza i ten robi ,,głupie rzeczy i szybkie kroki,, to myślisz ,ze co ?ze potrzebuje na to kilkunastu godzin,impuls i działa.....
a w takiej sytuacji gdy poziom wqrwa jest n maximum,to dużo nie trzeba,ja potrzebowałabym 8 minut na spakowanie takiej gnidy,bo przecież w kosteczke  mu nie składala szmat i koszul nie prasowala,wygarnac z szafy i wlozyc do ,,czarnego wora,,jego ofajtane gacie około 4 minuty,liczac powolne ruchy..... teściowie blisko ,ee tam TO JEST WYKONALNE
a jak to troll to jakas inna się wyuczy kobieta na tym przykładzie i tez gitara...........

ja tam większych idiotow w zyciu widziałam ,nie tylko tych co 18 tki bzykają na delegaji,zwlaszcza na emigracji ,jak się TOTO ze smyczy spuszone poczuje i powącha wolnosci

64

Odp: zdrada co robic
Lexpar napisał/a:
asia140780 napisał/a:

Witam jestem tu nowa proszę Was o pomoc gdyż sama nie potrafię się od miesiąca pozbierać . Mój problem polega na tym iż miesiąc temu mój malzonek przyznal się ze od pól roku ma inną, szok niedowierzanie jesteśmy małżeństwem 15 lat,niewiem co robić kocham go i chcę odzyskać ale czy warto niewiem.pomóżcie

Nie warto.
Skoro zdradził raz to zrobi to drugi raz.
Współczuję
Nie wierz w jego poprawę.

Lexpar skontaktuj się z maykiem bardzo Cię proszę,ja nic nie chcę.

65

Odp: zdrada co robic
wkurzona 01 napisał/a:
Lexpar napisał/a:
asia140780 napisał/a:

Witam jestem tu nowa proszę Was o pomoc gdyż sama nie potrafię się od miesiąca pozbierać . Mój problem polega na tym iż miesiąc temu mój malzonek przyznal się ze od pól roku ma inną, szok niedowierzanie jesteśmy małżeństwem 15 lat,niewiem co robić kocham go i chcę odzyskać ale czy warto niewiem.pomóżcie

Nie warto.
Skoro zdradził raz to zrobi to drugi raz.
Współczuję
Nie wierz w jego poprawę.

Lexpar skontaktuj się z maykiem bardzo Cię proszę,ja nic nie chcę.

Pamiętam Cię z przed 2 lat,bardzo Cię proszę.Nic innego nie oczekuje od Ciebie,tu Cię odnalazłam.

Posty [ 1 do 65 z 70 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024