Wyrzutnia nerf dla dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wyrzutnia nerf dla dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez anka5110 (2015-01-03 18:47:30)

Temat: Wyrzutnia nerf dla dziecka

Mój 11-letni syn chciał dostać swoją wymarzoną wyrzutnie nerf, a konkretnie nerf sledgefire. Niestety nie wiem gdzie taki kupić. Proszę doradźcie mi gdzie mogę go kupić w Polsce.


Z góry dziękuję smile.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyrzutnia nerf dla dziecka

Moj synek własnie sieje spustoszenie nerfem, teraz już nie sądzę, że to dobry prezent... Duży wybór był w realu.

3

Odp: Wyrzutnia nerf dla dziecka

ABSOLUTNIE nie kupiłabym synowi zabawki imitującej broń. NIGDY w życiu, choćby nie wiem jak mocno chciał.

4

Odp: Wyrzutnia nerf dla dziecka

Cynicznahipo, byłam tego samego zdania. Nie kupowałam zabawkowej broni, zabraniałam innym dawać takie rzeczy, nie puszczałam bajek z przemocą, tłumaczyłam,że broń i wojna jest zła... a synowie sobie i tak pistolety z klocków budowali... wink smile

5

Odp: Wyrzutnia nerf dla dziecka
bbasia napisał/a:

Cynicznahipo, byłam tego samego zdania. Nie kupowałam zabawkowej broni, zabraniałam innym dawać takie rzeczy, nie puszczałam bajek z przemocą, tłumaczyłam,że broń i wojna jest zła... a synowie sobie i tak pistolety z klocków budowali... wink smile

Niech sobie budują, ale ja i tak nie zamierzam do tego ręki przykładać.
Boję się broni i nie chcę, by mój syn bawił się zabawkami tego typu - ode mnie na pewno ich nie dostanie.

6

Odp: Wyrzutnia nerf dla dziecka

Na dniach moja Pc. dostała na urodzinki taką wyrzutnie plus łuk w komplecie i jeszcze inne bayery do tego, tzw fuul komplet  .Nie wiem jaka wersja  i model tej wyrzutni ma, bo się nie znam i to nie od nas, w tym ze ona ma jobla na punkcie militariów , broni, opancerzonych aut zdalnie sterowanych i tego typu  gadżety ,które są dalekie od pacyfizmu hmm  .Przemilczę co dziadek ostatnimi czasy podarował wnusi , bo pomysł wola o pomstę do nieba.

Na allegro poluj

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wyrzutnia nerf dla dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024