Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

Postanowiłem napisać ten temat, żeby może otrzymać jakieś rady które pomogą mi jakoś się ogarnąć. Widzę, że dużo osób ma podobny problem, ale każda sytuacja jest indywidualna więc postanowiłem założyć ten temat, żeby też to z siebie wyrzucić.

Ja student, ona maturzystka. Byłem z dziewczyną 10 miesięcy, bywało różnie, pod koniec zaczęło się psuć, wytykanie sobie nawzajem swoich wad, etc. W wakacje zaczęła pracować poza naszym miastem, więc kontakt bardzo nam się ograniczył, co było początkiem wszystkiego. Raz się posprzeczaliśmy i się nie odzywaliśmy do siebie przez tydzień. Mi przeszło i napisałem jej, kiedy ma czas żebyśmy się zobaczyli bo się stęskniłem i chciałem ją zobaczyć a ona odpisała, że nie wie czy to ma sens. Uwierzcie mi, gdy to przeczytałem nigdy się tak źle nie poczułem, od razu zrobiło mi się zimno, cały zacząłem się trząść. Pojechałem do niej do domu, ale była jeszcze w pracy. Parę dni niespokojnego oczekiwania i jakoś udało nam się spotkać. Gdy rozmawialiśmy to mówiła, że jest zmęczona tym, że wytykam jej jej wady (co po części było prawdą), że skończą się wakacje, ja wyjadę znowu na studia i będziemy się mało widywać, że się zmieniła, że wypaliło się w niej uczucie nas.

I nie wydaje mi się, że tęsknie za bliskością drugiej osoby, ale konkretnie za nią. Tęsknie za tym, jak mnie wkurzała, jak się uśmiechała, jak ją przytulałem... Nie ma dnia, żebym o niej nie myślał. Co robi, z kim się spotyka, czy o mnie myśli, tęskni. Ja za nią tęsknie jak cholera, mimo że rozeszliśmy się we wrześniu. Czuję się tak bezsilnie. Jakoś nawet nie chce mi się poznawać nowych kobiet, bo ciągle myślę o tej jednej. Nie chce innej, chcę tylko ją. Z jednej strony jej nienawidzę za to jak postąpiła, a z drugiej cały czas ją kocham? Nawet gdy w pewnych momentach nam się nie układało, cały czas ją kochałem. Kocham do teraz. Kocham osobę której nie widziałem parę miesięcy i nie mogę przestać. Nie była idealna. Nikt nie jest. Ale tęsknie za nią, za wspólnie spędzanym czasie, za moją pierwszą miłością. Nie umiem jak normalny człowiek pogodzić się z porażką, cały czas mam nadzieję, że może jakoś odnowimy jakoś kontakt - choć ja na pewno go nie zainicjuje, może przez moją dumę i przez to, że czuję się przez nią skrzywdzony. Przepraszam, że tak chaotycznie, mam nadzieję że może znajdę tutaj osobę, która mnie zrozumie i wskaże drogę, żeby wyjść z tego bo ja naprawdę jestem tym przygnieciony i nie mogę się podnieść. Ciągle tylko ona i ona mi siedzi w głowie mimo iż studiuje, spotykam się ze znajomymi, oddaje się pasji to ona i tak znajdzie lukę i przebija się do moich myśli.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

Piszesz,  że nie była idealna, a mimo to ją idealizujesz jakby była jedną jedyną kobietą na świecie.

Druga sprawa to to, że chyba jeszcze nie zrozumiałeś, że to koniec a Was nie ma i nie będzie.

Kolejną rzeczą jaką powinieneś zrobić to przestać wracać do tego co było i analizować przyczyny rozstania.

3

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

''czuję się przez nią skrzywdzony''

takie podejście z Twojej strony to jest błąd, droga donikąd
ona Cię nie skrzywdziła ale ty sam siebie krzywdzisz teraz
nie miej pretensji do drugiej osoby o to że przestała kochać, ponieważ to jest niezależne od niej
jedyne co powinieneś... musisz zrobić jeśli chcesz przez to przejść, to pokochać i odnaleźć siebie samego...
jeśli wybierzesz ją - wybierzesz jednocześnie osobistą drogę krzyżową , która chyba sam wiesz gdzie prowadzi...
kiedy to zrozumiesz.. jeśli to zrozumiesz... wtedy odnajdziesz to czego szukasz

4

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

próbuje jej wybaczyć, ale do końca nie potrafię, ale z czasem jest coraz lepiej, mimo iż to baardzo powolny proces. Chciałbym po prostu o niej zapomnieć i już nie gdybać co by było, nie analizować, ale z drugiej strony ciągle czuję pokusę żeby jakoś nawiązać kontakt.

5

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

tylko pytanie co Ci da nawiązanie kontaktu poza tym że tylko pogorszysz sprawę, uwierz jedyna szansa, jakiś tam promil nadziei że wróci do Ciebie to jest metoda zero kontaktu. Jeśli będziesz się z nią próbował kontaktować to zaprzepaścisz tę szanse.

6

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

no tak ruffi, masz całkowitą rację. Najlepiej byłoby odciąć się od tego wszystkiego i żyć swoim życiem, bez tych ciągłych myśli o niej. I wtedy byłoby mi obojętne, czy ona się odezwie czy nie. Szkoda tylko, że jakoś nie mogę wprowadzić tego planu w życie.

7

Odp: Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

potrzebujesz czasu... to jest takie oklepane, banalne stwierdzenie, ale to prawda - czas leczy rany, mało tego, jeśli to przetrzymasz to pewnego dnia obudzisz się ze świadomością że masz moc, jesteś silny nie łamiesz się byle czym nie rozczulasz się nad sobą jak za przeproszeniem baba (sorry dziewczyny nie mam nic złego na myśli;) wtedy już będziesz wiedział że to co przeżyłeś było po coś... abyś zmienił coś w sobie, w swoim życiu...  żebyś się zmienił na lepsze.. jeśli wyciągniesz z tej historii prawidłowe wnioski, popracujesz nad sobą przede wszystkim mentalnie ale fizycznie też nie zaszkodzi, będziesz lepszy pod każdym względem
dlatego nie obwiniaj jej, nie miej żadnego żalu, wręcz przeciwnie podziękuj jej w myślach za wszystkie miłe chwile które dzięki niej przeżyłeś i życz jej szczęścia... tak szczerze od serca
facet nie powinien biadolić, rozkminiać po raz któryś raz 1000ny tego co było jak było a co miała na myśli itp itd zostaw to jej... pamiętaj że wejdziesz kiedyś w następny związek i kobieta będzie oczekiwać od Ciebie że będziesz dla niej prawdziwym mężczyzną, silnym, zdecydowanym pewnym siebie a nie płaczliwą, użalającą się nad sobą karykaturą faceta.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak się ogarnąć - podnieść się po rozstaniu z dziewczyną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024