Życzenia noworoczne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Życzenia noworoczne.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez JoyDivision (2014-12-31 14:14:38)

Temat: Życzenia noworoczne.

Wszystkim forumowiczom składam w tym miejscu życzenia udanego 2015 roku.Oby był lepszy niż poprzedni,choć ja suma sumarum nie uważam ,że mimo wszystkiego co przeżyłem,był to rok szczególnie zły.Taki był,jaki miał być.Dziękuję,że dane mi było być tu na forum,dzięki za wasze rady i wypowiedzi.Jeszcze raz najlepszego wszystkim,głowa do góry,wszystko się ułoży smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Życzenia noworoczne.

Oby następny był lepszy, bo takiego roku jak miniony jeszcze nie miałam, tzn tak okropnego.

Wszystkiego naj dla Was Kochani!

3

Odp: Życzenia noworoczne.

Dziękuję smile
Doceniam ten rok, ogólnie był dla mnie rokiem zmian. Bywały piękne i trudniejsze momenty jak to w  życiu. Natomiast był to cudowny rok smile.
Życzę wszystkim ,aby w nadchodzącym roku nie brakowało optymizmu, spokoju , miłości smile
WSZYSTKIEGO, CO DOBRE I PIĘKNE  KOCHANE I KOCHANI:)))

4

Odp: Życzenia noworoczne.

wszystkim forumowiczom: niech wam się darzy w 2015 ,niech ndchodzący rok bedzie lepszy

5

Odp: Życzenia noworoczne.

Wszystkim na forum zycze wszystkiego dobrego w nadchodzacym 2015. Oby byl lepszy niz mijajacy. Nie moge powiedziec ze dla mnie 2014 byl nieudany, poniewaz przez 10 miesiecy bylem najszczesliwszym czlowiekiem swiata, jednak ostatnie 2 miesiace niestety najsmutniejszym.

6

Odp: Życzenia noworoczne.

smile dzięki za życzenia, również uważam że rok był jaki miał być a dzięki prawie po rocznym pobycie na forum i jego użytkownikom dużo zrozumiałam.  Szczęśliwego Nowego !

7

Odp: Życzenia noworoczne.

DLA WSZYSTKICH
SZCZĘŚLIWSZEGO NOWEGO ROKU! :-)

8

Odp: Życzenia noworoczne.

Wszystkim wspaniałym ludziom na tym forum chcę z całego serca życzyć Szczęśliwego Nowego Roku.Dzięki wam przetrwałam koszmarny rok mam nadzieje,że ten nowy rok będzie lepszy.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Życzenia noworoczne.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024