Praca kancelaryjno-biurowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Praca kancelaryjno-biurowa

Drogie net kobietki. Prosze was o rade, jakie pytania moga paść na rozmowie o prace w kancelarii? Nie mam doswiadczenia w tym kierunku, a bardzo zalezy mi na tej pracy i chcialabym zrobić wszystko aby dostac te prace... Bylby to dla mnie niesamowity start pracy w zawodzie ktory studiuje ...

Wiec jezeli wiecie, przychodzi wam cos do glowy, to podzielcie sie tym ze mna... smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez marchewa91 (2014-12-10 19:32:50)

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

ale pytasz o pracę w kancelarii prawnej? Kancelarie są różne

to byłoby stanowisko asystentki, sekretarki?

I nie, żebym się czepiała, ale w zawodzie wpisałaś "masażysta" ... hmmm

3

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

Kancelaria komornicza to jest smile
Tak jestem masazystka... Ale studiuje Psychologie zaocznie ... Dlatego tak smile:):)

I teraz tak ... Moje CV zostalo przekazane dla pracodawcy przez doradce zawodowego, myślicie że w dobrym guscie byloby pojechanie tam i zapytanie czy cv zostalo dostarczaone przez ta osobe? Taka wstepna osobista rozmowa...?

Praca typu "pracownik biurowy" niby tak mało a dla mnie tak wiele smile

4

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

A co ma psychologia do pracy w sekretariacie kancelarii komorniczej?

Co do pytania, czy możesz tam pojechać, odpowiedź brzmi: "nie", chociaż zrobisz, jak uważasz. Po pierwsze nastaw się na to, że nie jesteś jedyną aplikującą. Jeżeli zainteresuje ich twoje CV, to do ciebie oddzwonią i umówią się na rozmowę.

Praca kancelaryjno-biurowa polega na pisaniu prostych pism procesowych (wnioski, odpowiedzi na pisma, itp.), wykonywaniu i odbieraniu telefonów, adresowaniu kopert, bieganiu na pocztę, bieganiu do sądów składać wnioski na ich biura podawcze, do urzędów skarbowych, etc. Oprócz tego robisz to, co szef ci zleci (czyli zadania mogą być każdego rodzaju). Do tego kupowanie artykułów biurowych (tych lżejszych typu koperty, jak i ryzy papieru), a także spożywczych (woda, mleko, kawa, etc.)

Na pewno padnie pytanie o twoje doświadczenie na takim stanowisku (czyli to co wypisałam wyżej). Mogą cię zapytać, dlaczego chcesz to robić, dlaczego kancelaria komornicza. Jeśli już kiedyś pracowałaś w takim miejscu i umieściłaś to w CV, to zapytają, co należało tam do twoich obowiązków. Plus standardowe pytanie o to, czego się spodziewasz po tym miejscu, czego oczekujesz od pracodawcy oraz jakie wynagrodzenie by cię zadowoliło.

5

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

na moje to praca poniżej twoich kwalifikacji... lepiej byś się sprawdziła w policji i na pewno prędzej znalazła tam pracę, skoro chcesz łączyć psychologię z prawem

6

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

Tylko że ja jeszcze nie ukonczylam psychologii. Jestem dopiero na 2 roku w trybie niestacjonarnym... Dlatego mysle ze jak narazie chyba jest ok? Na taki start.

7

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

na start jakikolwiek spoko, ale nie licz, że tę pracę dostaniesz, bo orientuję się trochę, jak wygląda taka rekrutacja

nadal nie rozumiem tylko, dlaczego uważasz, że praca jako sekretarka u komornika miałaby być pomocna w starcie do zawodu psychologa (z doświadczeniem masażysty)... to może prędzej opieka społeczna? kurator sądowy?

8

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

Na pewno zapytają cię o doświadczenie w podobnym zawodzie, czy umiesz obsługiwać sprzęty biurowe (skaner, faks, drukarka, ksero), może zapytają jakbyś się zachowała w przypadku jakiejś sytuacji awaryjnej (klient dzwoniący ze skargą itp)

9

Odp: Praca kancelaryjno-biurowa

Praca w kancelarii komorniczej NIJAK nie wiąże się z psychologią.
Nie, nie będziesz jeździć z komornikiem i pomagać ludziom którzy są dłużnikami.
Generalnie to nikt nie przejmuje się tym czy sobie poradzą psychicznie czy nie wink
to tak żartem.
Będziesz układać zwrotki.
Nic pasjonującego.
Mnie też ciekawi dlaczego właśnie kancelaria komornicza...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024