Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka

Idiotka, która więcej ma szczęścia niż rozumu.
Dziewczyny, ja właściwie chciałam Wam podziękować. Gdyby nie wpisy, z forum które znalazłam na blogu, a potem tutaj byłby ze mną źle.
Zakochałam się, po głupiemu, szaleńczo, bezmyślnie w żonatym mężczyźnie. Czułam się jak wybraniec losu: inteligentny, cudowny chłopak zwrócił na mnie uwagę, mówił mi dokładnie to co chciałam usłyszeć. Sprawił, że unosiłam się nad podłogą. Uśmiechałam się nawet przez sen. Było tak blisko grzechu, że nikt by nie uwierzył, że do niczego nie doszło.
Moja nieufność i niewiara w bajki sprawiła, że zaczęłam czytać... okazało się, że nie ja jedna, że ja nie taka wyjątkowa, że ja idiotka!
Olśnienie było bolesne, upadek z dużej wysokości, bo z samych chmur, w ostatniej chwili. Wycofałam się zanim stało się najgorsze. Zanim skonsumowałam. Wbrew wszystkiemu co czuję i mimo, że serducho się wyrywa, że ból jest prawie fizyczny, że on mówi, ze kocha i że gotowy jest na wszystko. Dokonałam wyboru postanowiłam posłuchać Was obcych wariatek a nie mojego misia, który twierdzi, ze chce dla mnie jak najlepiej wink.
Ale jestem z siebie dumna!
Serce pęka, rozum śpiewa smile))))))))))))))))))

Trzymajcie kciuki, pracujemy w jednym szpitalu, jutro mamy wspólny dyżur, potem jeszcze trzy w tygodniu.
Boże daj mi siłę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka

Wypada mi pogratulowac smile

"Tak mało na świecie dobroci, a tyle jej światu potrzeba.
Nią życie jak słońcem się świeci, nią ziemia się zbliża do nieba.
"Lucjan Rydel "

Jesteś Wielka smile

Żyj tak, aby nikt przez Ciebie nie płakał smile

Pozdrówka smile

3

Odp: Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka

Posłuchałaś intuicji - nasze dyskusje były dla niej katalizatorem, dzięki nim mogłaś wejść z nią w kontakt.
W razie chwil słabości wiesz gdzie się zwrócić, więc JEST dobrze smile

<piątka>

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Idiotka, kochanka, kretynka, szmanka, naiwna, wariatka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024