Dieta- jak najszybciej schudnąć? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-10-18 14:04:31

malgos2307
Zaglądam tu coraz częściej

Dieta- jak najszybciej schudnąć?

potrzebuję pomocy. ważę 61 kg i mam 166 cm wzrostu. bardzo chcialabym do świąt zrzucić conajmniej 8kg. jeśli znacie jakieś dobre diety i ćwiczenia to z góry dziękuję. ćwiczenia najlepiej takie, na szczuple uda i brzuch. liczę na waszą pomoc smile

#2 2009-10-18 16:54:24

Vanessa
Dobry Duszek Forum

Re: Dieta- jak najszybciej schudnąć?

Najlepsza dieta to "MŻ" smile ale czasami nie działa, bo przecież nie chodzi o głodzenie się.. Musisz sama zaobserwować co na Ciebie najlepiej działa.. ja proponuje zmienić nawyki diety.. np. przed każdym posiłkiem wypić co najmniej szklankę wody lub zielonej herbaty (w taki sposób oszukujemy żołądek i jemy mniej bo jest już pełny), kolejną rzeczą jaką proponuje to sprawdzenie po jakich produktach czujemy się ciężko (nasz żołądek ma problem z trawieniem i odkłada to i owo..)

Ja zamieniłam kilka podstawowych produktów i jem ile chcę smile
zamiń białe pieczywo -  na ciemne,
ziemniaki (nie jem) - na ryż z cary,
panierki (do miesa i ryb) - na mięso w przyprawie.. (zrobione kotlety polewam oliwą z oliwek i posypuje przyprawami, później smażę)
mięsa -  tylko pierś z kurczaka,
wędliny - chude szynki, pasztet z drobiu, ryby w każdej postaci !!! nie tuczą i są pyszne w połączeniu z warzywami..
masło - nie ma dla niego miejsca w moim brzuszku,
olej - na oliwe z oliwek (z pierwszego tłoczenia zdrowsza)
śmietanę - na jogurt (pyszne zupy)
cukier - na słodycze (nie słodzę napoi to mogę zjeść trochę słodyczy wink) itp..

WYKLUCZAJĄC KILKA PRODUKTÓW MOZESZ JEŚĆ I CHUDNĄĆ smile)

Śniadanie:
wszystko na co masz ochotę tylko pamiętaj o wypiciu szklanki zielonej herbaty przed każdym posiłkiem

....zamiast nudnej wędliny proponuję pastę z makreli (makrela wędzona, ogórek kiszony, jajko, koperek i majonez)
słatkę z tuńczyka (fasolka w sosie pomidorowym, kukurydza, oliwki, ogórek kiszony, tuńczyk i majonez), łososia wędzonego.. itp,

Obiad:
Zupa bez ziemniaków i makaronu.. polecam zetrzeć dużo różnych warzyw na tarce smile
Danie główne: Ryba piczona lub smażona na oliwie z oliwek (lub pierś z kurczaka), sałatka ( np. grecka: (sałata lodowa, ogórek zielony, oliwki, pomidory, ser feta lub bez sera i sos).. (kapusta kwaszona z marchewką).. buraczki.. i inne jakie wam przychodzą do głowy smile) i jeśli musicie mieć na tależu coś na zagrychę to polecam ryż z cary smile

Kolacja: kanapki, sałatka, zupa, pierś, ryba na co tylko macie ochotę

Jeśli chodzi o ćwiczenia to ostatnio znalazłam stronkę smile ale polecam też basen dużo daje i nie czujesz tego smile) oczywiście są różne techniki ale taka która daje efekty to taka, że pływamy 10 min bez przerwy, zatrzymujemy się na 2 min i znowu 10 min i przerwa (kilka takich serii i efekty będę widoczne w niedługim czasie smile)

http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien20

Jeśli coś naprawdę kochasz - puść to wolno... Jeśli wróci - jest Twoje, jeśli nie - nigdy nie było...

#3 2009-10-22 22:39:07

malgos2307
Zaglądam tu coraz częściej

bardzo dziękuje Vanessa smile stronka na prawdę ciekawa. dieta też, gdyby nie to że nie znoszę ryb... hmm
macie może jeszcze jakieś wypróbowane pomysły?

#4 2009-10-29 18:10:05

karina1
Zbanowany

Świetna jest dieta ryzowa z warzywami, redukuje z organizmu nadmiar wody i jest pożywna!

Stopka forum