Tylko wozi;/ a nie zaprasza do siebie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Tylko wozi;/ a nie zaprasza do siebie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Login (2009-10-18 13:56:14)

Temat: Tylko wozi;/ a nie zaprasza do siebie

wspomniałam gdzieś o swojej pierwszej miłości, że po latach spotkaliśmy się. Kiedy umawiamy się na spotkanie w konkretnym miejscu, on w międzyczasie załatwia swoje sprawy (sporo jeżdżenia)  a ja siedzę jak głupia, a w sumie dla mnie ma 40 minut by zjeść jakąś pizzę wypić piwo. Dodam iż muszę dojechać do niego w umówione miejsce co trwa 1,5 - 2 godzin. Nawet na kawę mnie nie zaprosił do swojego domu. Mam wrażenie, że to jakaś kpina. Choć na początku zapowiadało się o wiele pozytywniej, nie chodzi mi by iść z nim do łóżka, ale czy nawet znajomą można tak potraktować? Nie wiem co on sobie wyobraża;/

Z niedostrzegania dobra w dobrym rodzi się smutek.-Gogol
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tylko wozi;/ a nie zaprasza do siebie

Login - a rozmawiałaś z nim o tym?
Mówiłaś szczerze jak się czujesz czekając tak na niego? Nie wiem czy to taki problem pozałatwiać wszystko wcześniej? bo chyba gdyby mu zależało zrobiłby wszystko, żeby tylko szybko się z Tobą zobaczyć...
Ale cóż niektórym facetom trzeba otwarcie powiedzieć jak taka sytuacja jest przez nas odbierana...
Skoro nie wiesz jak on widzi Waszą znajomość - jedynym wyjściem jest go o to zapytać, bo po co żyć w niepewności i złudzeniami ...

Być jak płynąca rzeka...

3

Login napisał/a:

Dodam iż muszę dojechać do niego w umówione miejsce co trwa 1,5 - 2 godzin. Nawet na kawę mnie nie zaprosił do swojego domu. Mam wrażenie, że to jakaś kpina.

No to teraz niech on przyjeżdża do Ciebie. Dlaczego tego nie robi???

Reklama

4

ja bym zapytała, dlaczego tak się zachowuje
albo jest jakiś mało rozsądny w tych sprawach albo sobie to wszystko olewa
skoro mysli, że ty możesz czekać tyle czasu, to może pora, aby on poczekał na ciebie?

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

5

w kropce jestem:(, zadałam pytanie dlaczego... poczekam na odpowiedź.

Z niedostrzegania dobra w dobrym rodzi się smutek.-Gogol
Reklama

6

przykro mi to pisac, ale ja mysle ze On kogos ma! =/ i jestes dla niego tylko pewnie kumpelka... no bo popatrz, ze chyba by dluzej z Toba posiedzial... przyjechal po Ciebie, jakos bardziej to docenil.

W zyciu piekne sa tylko chwile

7

owszem istnieje opcja, że kogoś ma, z kims mieszka dlatego Cie do siebie nie zabiera... ale może byc też taka sytuacja, że jest strasznie zapracowany a i tak chce z Tobą spędzić trochę czasu dlatego załątwiając sprawy jeździ z Tobą... możemy gdybać najlepiej bedzie jak szczerze z nim porozmawiasz..

"Każda kobieta zasługuje na to aby być czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku" - pamiętajcie o tym :*

8

Moze zapros go do siebie? Moze zaproponuj kino? Wysun mu taka propozycje spotkania, zebyscie ten czas mogli w 100% poswiecic sobie. A jak w tedy zacznie sie wykrecac, to powiedz mu w prost, ze bardzo lubisz spedzac z nim czas ale wolalabys zeby Ciebie potrzymal za reke a nie lewarek do zmiany biegów;) Faktycznie moze miec duzo pracy i dlatego niektóre z nich załatwia z Toba. Ale mysle, ze powinnas byc czujna;)

9

No cóż... nie wygląda to najlepiej, podobnie jak sueno6 radzę porozmawiać z nim. Szczerze bez owijania w bawełnę. Cokolwiek usłyszysz sytuacja będzie jasna, Głowa do góry:)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Tylko wozi;/ a nie zaprasza do siebie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018