Jak "wyszczuplić" twarz? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak "wyszczuplić" twarz?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak "wyszczuplić" twarz?

Znacie jakieś sposoby, jak schudnąć z twarzy? Od dziecka byłam szczupła, ale moja twarz zawsze była pełniejsza i w porównaniu do reszty ciała, zawsze wydawała mi się być taka jakaś nieproporcjonalna hmm Co prawa mam ładne kości policzkowe, ale twarz i tak jest dla mnie za gruba. Od niedawna stosuję kurację modelująco-wyszczuplającą V-line 2-etapową, co nieco nadało ładny kształt mojej twarzy i podbródkowi.
Czytałam, że czasem waga ciała jak i wygląd twarzy zależy też od chorób, a ja od wiele lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Mimo to, są jakieś sposoby, by wyszczuplić twarz?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

Na stronie azjatycki bazar jest chyba przyrząd do świczenia mięśni twarzy. Azjatki mają twarz z reguły zaokrągloną. Niestety o ile się nie myle jest on dawany jako "gratis", czyli dostaniesz go za darmo pod warunkiem, ża zamówisz jakiś kosmetyk. Kosmetyki oczywiśćnie nie są złe, sa z Japonii, więc cieszą się super jakością.
A tu są różne tutoriale make up-u
https://www.youtube.com/watch?v=FJvxK_nxf4U

3

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

Moim zdaniem jakiekolwiek trwałe "wyszczuplanie" twarzy nie jest wcale dobrym pomysłem. Moim zdaniem o wiele lepszym będzie dobranie odpowiedniej fryzury łącznie z kolorem włosów, makijażu etc. Jeżeli ogólnie jesteś szczupła, to naprawdę nie ma potrzeby ingerować dodatkowo w twarz. A mięśnie twarzy ćwiczą cały dzień - kiedy jemy, mówimy, śmiejemy się, podczas pocałunku. To chyba jedne z najbardziej aktywnych mięśni.

4

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

Trzeba po prostu zmienić sposób odżywiania i zacząć się ruszać;) efekt się pojawi:)

5

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

chyba, że to jest kwestia genów, to wtedy ni dudu się nie pojawi. Zwłaszcza, jeśli dziewczyna jest szczupła.

6

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

U mnie w grę wchodzi jedynie bronzer i rozświetlacz.

7

Odp: Jak "wyszczuplić" twarz?

ojj kosmetykami można zdziałać cuda;) Ale trzeba mieć wyczucie:) Ja nie potrafię tak zadziałać makijażem żeby aż taki widoczny efekt był

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak "wyszczuplić" twarz?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024