Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez jolero (2014-11-01 20:41:23)

Temat: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Hej
Chciałbym uzyskać pomoc o tym jak nawiązać kontakt z kobietami w różnych sytuacjach z życia codziennego. Nie będę pisał długiego wstępu, więc od razu przejdę do rzeczy.
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

a)    Dziewczyna zbiera pieniądze do puszki na jakiś tam cel
b)    Dziewczyna idzie po chodniku
c)    Dziewczyna jedzie w autobusie, tramwaju, pociągu, itd.
d)    Dziewczyna stoi na przystanku
e)    Dziewczyna czeka na dworcu
f)    Dziewczyna robi zakupy w supermarkecie
g)    Dziewczyna pracuje w aptece, sklepie, supermarkecie, na stacji benzynowej, sklepie odzieżowym, itd.
h)    Dziewczyna siedzi na ławce w parku bądź spaceruje
i)    Dziewczyna siedzi w pubie
j)    Dziewczyna tańczy w klubie
k)    Dziewczyna czyta książkę w bibliotece
l)    Dziewczyna studiuje na uczelni, na której ja też studiuję, ale nie znamy się


Na pewno jest tych sytuacji dużo więcej, ale na razie tyle mi przyszło do głowy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Cześć jestem jolero ,podobasz mi sie i chciałbym Cię poznać. Do tego miły uśmiech.  Po co komplikować coś co jest łatwe. Jak słabo Ci to wychodzi to po setnym podejściu będziesz leciał jak z karabinu.

3

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Żartujesz, prawda?
Czy na prawdę oczekujesz opisu dialogu, który zamierzasz powtórzyć w realu?
Tutaj nie ma gotowego przepisu. Wszystko zależy nie tylko od sytuacji ale i od konkretnej osoby. Od jej zachowania, od sposobu kontaktu z ludźmi. Nie na każdego "zadziała" ten sam tekst.

4

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?
jolero napisał/a:

Hej
Chciałbym uzyskać pomoc o tym jak nawiązać kontakt z kobietami w różnych sytuacjach z życia codziennego. Nie będę pisał długiego wstępu, więc od razu przejdę do rzeczy.
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

a)    Dziewczyna zbiera pieniądze do puszki na jakiś tam cel
b)    Dziewczyna idzie po chodniku
c)    Dziewczyna jedzie w autobusie, tramwaju, pociągu, itd.
d)    Dziewczyna stoi na przystanku
e)    Dziewczyna czeka na dworcu
f)    Dziewczyna robi zakupy w supermarkecie
g)    Dziewczyna pracuje w aptece, sklepie, supermarkecie, na stacji benzynowej, sklepie odzieżowym, itd.
h)    Dziewczyna siedzi na ławce w parku bądź spaceruje
i)    Dziewczyna siedzi w pubie
j)    Dziewczyna tańczy w klubie
k)    Dziewczyna czyta książkę w bibliotece
l)    Dziewczyna studiuje na uczelni, na której ja też studiuję, ale nie znamy się


Na pewno jest tych sytuacji dużo więcej, ale na razie tyle mi przyszło do głowy.

To proste. Pożycz od kolegi lub kup sobie jakieś dobre markowe ciuchy, równie dobry markowy zegarek, do tego jakieś szpanerskie okularki i fryzura, a następnie podejdź do lasencji, machnij jej przed nosem wyżej wymienionymi błyskotkami, a do tego udaj, że masz plik banknotów w portfelu i każda jest twoja.

5

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?
tiszantul napisał/a:
jolero napisał/a:

Hej
Chciałbym uzyskać pomoc o tym jak nawiązać kontakt z kobietami w różnych sytuacjach z życia codziennego. Nie będę pisał długiego wstępu, więc od razu przejdę do rzeczy.
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

a)    Dziewczyna zbiera pieniądze do puszki na jakiś tam cel
b)    Dziewczyna idzie po chodniku
c)    Dziewczyna jedzie w autobusie, tramwaju, pociągu, itd.
d)    Dziewczyna stoi na przystanku
e)    Dziewczyna czeka na dworcu
f)    Dziewczyna robi zakupy w supermarkecie
g)    Dziewczyna pracuje w aptece, sklepie, supermarkecie, na stacji benzynowej, sklepie odzieżowym, itd.
h)    Dziewczyna siedzi na ławce w parku bądź spaceruje
i)    Dziewczyna siedzi w pubie
j)    Dziewczyna tańczy w klubie
k)    Dziewczyna czyta książkę w bibliotece
l)    Dziewczyna studiuje na uczelni, na której ja też studiuję, ale nie znamy się


Na pewno jest tych sytuacji dużo więcej, ale na razie tyle mi przyszło do głowy.

To proste. Pożycz od kolegi lub kup sobie jakieś dobre markowe ciuchy, równie dobry markowy zegarek, do tego jakieś szpanerskie okularki i fryzura, a następnie podejdź do lasencji, machnij jej przed nosem wyżej wymienionymi błyskotkami, a do tego udaj, że masz plik banknotów w portfelu i każda jest twoja.

Nie polecam. Fajnej dziewczyny tak nie zdobędzie.. Przestańcie wszystkich wrzucać do jednego worka. To, że akurat Ty na takie trafiasz - to nie znaczy, że każda kobieta do szczęscia potrzebuje miliardera.

6

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?
jolero napisał/a:

Hej
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

j)    Dziewczyna tańczy w klubie

j) Też przyszłaś potańczyć?

Nic innego nie wymyślę.

7

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Jak chcesz wyrwać blacharę, to musisz zajechać dobrym autem wink Ale podejrzewam, że chodzi Ci o jakąś "normalną" dziewczynę. Prawdopodobnie jak jest ładna i ma olej w głowie, to już jest zajęta ale spróbować możesz. Chyba najlepiej od razu prosto z mostu powiedzieć, co Ci na wątrobie leży a nie się bawić w jakieś gierki. Będzie zainteresowana, to załapie a jak nie to podbijasz do następnej i tak aż do sukcesu wink

8

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

A po co masz zagadywać do tych dziewczyn, skoro i tak nie będziesz miał o czym dalej rozmawiać? Wnioskuję to po 1. poście. Recepty oczekujesz? Ogarnij się, Człowieku. cool

9

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Nie ma gotowych dialogów.
Wszystko zależy od sytuacji.

10 Ostatnio edytowany przez osobliwy nick (2014-12-25 23:27:00)

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?
Azaliż napisał/a:
jolero napisał/a:

Hej
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

j)    Dziewczyna tańczy w klubie

j) Też przyszłaś potańczyć?

Nic innego nie wymyślę.

Haha big_smile

jolero napisał/a:

Hej
Chciałbym uzyskać pomoc o tym jak nawiązać kontakt z kobietami w różnych sytuacjach z życia codziennego. Nie będę pisał długiego wstępu, więc od razu przejdę do rzeczy.
Czy moglibyście mi powiedzieć jak zagadać do dziewczyny w następujących sytuacjach? :

a)    Dziewczyna zbiera pieniądze do puszki na jakiś tam cel

Zapytaj na co zbiera pieniądze, co to za akcja, kto ją organizuje, jakie masz gwarancje, że Twoje pieniądze trafią do potrzebujących, etc. Podrocz się z nią trochę, zadaj pytanie skąd masz pewność, że nie jest oszustką, a potem przyznaj, że "ale właściwe jak taka śliczna dziewczyna mogłaby być oszustką?".

jolero napisał/a:

b)    Dziewczyna idzie po chodniku

Najłatwiej zapytać o drogę. Możesz zmyślić jakieś miejsce którego niby szukasz. Dobrze by było, gdyby było łatwo tam trafić wówczas zatrzymasz ją na dłużej, bo wytłumaczy Ci jak tam trafić. Możesz zapytać o to jak trafić do najbliższego kina i czy nie poszłaby z Tobą smile Możesz też prosto z mostu powiedzieć, że zauważyłeś ją przed chwilą i pomyślałeś, że zapytasz czy nie dałaby Ci swojego numeru, bo ładna z niej sztuka. Ewentualnie warto zwrócić uwagę na jakieś cechy szczególne, gdy dziewczyna niesie taką charakterystyczną dużą teczkę, możesz zagadać "Hej koleżanko, Ty to musisz być chyba studentką architektury". Albo gdy dziewczyna ma ładną figurę:

- przepraszam czy Ty nie pracujesz czasem jako modelka? big_smile
- nie, dlaczego?
- no nie gadaj, na pewno miałaś w swoim życiu jakiś epizod z modelingu, bo masz typową figurę modelki. Ale nie bój się nie jestem naganiaczem z agencji, po prostu niewiele takich dziewczyn jak Ty...
- ...
- a co robisz na co dzień
- ...
- aha, a ja (...)

Dalej już leci z górki.

jolero napisał/a:

c)    Dziewczyna jedzie w autobusie, tramwaju, pociągu, itd.

Znów zapytaj czy ten autobus jedzie "tam i tam". Albo jw.

jolero napisał/a:

d)    Dziewczyna stoi na przystanku

"Dwójka już jechała?", "Ale zimno dzisiaj, nie?", "Koleżanko, nie wiesz czym dojechać do...", "Ładna dzisiaj pogoda".

jolero napisał/a:

e)    Dziewczyna czeka na dworcu

- przepraszam czy to peron 2?
- tak
- Ty też jedziesz może do...
- ...
- szkoda miałbym ładną towarzyszkę podróży. Jesteś z Wrocławia?

jolero napisał/a:

f)    Dziewczyna robi zakupy w supermarkecie

- hej, słuchaj mogę sobie zrobić z Tobą selfie na facebooka? big_smile
- wtf?
- żartowałem, po prostu wyglądasz na uroczą dziewczynę i pomyślałem, że może wyszlibyśmy gdzieś razem któregoś wieczora?

- hej, nie wiesz ilo procentowa śmietana będzie najlepsza do sosu?

- hej, koleżanko jadłaś kiedyś może te nowe Laysy, bo nie wiem czy warto?

- koleżanko powiedz które z tych skarpetek najbardziej Ci się podobają, tak żeby, no wiesz od razu poderwać dziewczynę? Te mogą być (i podsuwasz jej te skarpetki big_smile)
- ...
- aha, czyli jak sobie te kupię to miałbym szanse na wyjście z Tobą do kina, hm?

A później chwalisz się wszystkim, że wyrwałeś dziewczynę na skarpetki big_smile I opowiadasz za 40 lat wnuczkom: widzisz wnuczuś, ja to Twoją babcię wyrwałem na skarpetki albo na chipsy, ale to były inne czasy... big_smile

jolero napisał/a:

g)    Dziewczyna pracuje w aptece, sklepie, supermarkecie, na stacji benzynowej, sklepie odzieżowym, itd.

W takich miejscach przecież naturalnie do nich zagadujesz, coś kupując, pytając o produkt.

jolero napisał/a:

h)    Dziewczyna siedzi na ławce w parku bądź spaceruje

Dosiadasz się i zaczynasz o pogodzie. Później pytasz czy jest Wrocławia i znów, że wygląda Ci na studentkę czegoś tam, bo coś tam albo:

- trochę się nudzę dzisiaj i stwierdziłem, że pozawracam Ci głowę.
- yyy, aha
- to jak poznamy się? Tomek jestem.
- ...
- co tu robisz?

Albo:

- hej, mogę Ci zająć chwilę?
- ...
- ładna z Ciebie dziewczyna i musiałem do Ciebie zagadać, bo potem żałowałbym, że tego nie zrobiłem wink Jak masz na imię?
- ...
- O, to ładne imię

jolero napisał/a:

i)    Dziewczyna siedzi w pubie

- cześć, czekasz może na kogoś
- ...
- mogę Cię o coś zapytać?
- ...
- lubisz seks? big_smile
- ...
- no nie gadaj, na pewno trochę lubisz?
- ...
- a czego trzeba żebyś się zakochała?

Albo:

- cześć, masakra, jak tu dzisiaj gorąco, nie?
- ...
- często tu bywasz?
- ...
- aha, a ja czasami, ale takiej ładnej jeszcze tu nie spotkałem wink Wydajesz się być ciekawą osóbką.
- ...
- co robisz na co dzień?

jolero napisał/a:

j)    Dziewczyna tańczy w klubie

- hej, Tomek jestem
- ...
- dużo ludzi dzisiaj
- ...
- ale to dobrze, jak jest pusto to jest nudno
- ...
- gdzie Twoi znajomi?
- ...
- ale nie masz tu ze sobą chłopaka który by mnie ścigał, jak chwilę z Tobą potańczę?
- ...
- całe szczęście wink Chociaż myślę, że taka fajna dziewczyna jak Ty długo nie będzie sama.
- ...
- jesteś z Wrocławia?

Dalej jak zwykle z górki. Trochę pytań, trochę o sobie.

jolero napisał/a:

k)    Dziewczyna czyta książkę w bibliotece

- hej, przepraszam nie wiesz może ile można trzymać jedną książkę w domu?
- ...
- a to luz, zdążę przeczytać, no chyba, że mi jakaś dziewczyna zawróci w głowie albo coś...
- ...
- właściwie to Ty jesteś bardzo ładna
- ...
- podejrzewam, że zaraz inni czytelnicy mnie zlinczują za to gadanie w tym miejscu, więc mam pytanie, wymieniłabyś się ze mną numerami i odezwę się kiedyś do Ciebie?

jolero napisał/a:

l)    Dziewczyna studiuje na uczelni, na której ja też studiuję, ale nie znamy się

- hej, wiesz gdzie jest sala nr 153?
- ...
- a z jakiego kierunku jesteś?
- ...
- i co ciężko tam u Was?
- ...
- no tak, wszystko zależy od prowadzącego, a mieliście zajęcia z dr ...

I leci z górki.

Generalnie w każdym z tych przypadków musisz się dziewczynie narzucić i wejść z butami w to co akurat robi nad czym myśli lub czym jest zajęta. Musisz zwrócić na siebie uwagę. Jeżeli tego nie zrobisz i nie zadasz po przywitaniu się kolejnych pytań lub nie pociągniesz rozmowy, a najlepiej jej za język dziewczyna odejdzie, bo pomyśli, że miałeś tylko jedno pytanie i nic od niej więcej nie chcesz albo będzie zbyt zbita z tropu by kontynuować rozmowę, a wiadomo, że ucieczka jest zawsze łatwiejsza, więc sobie pójdzie. Masz jej nie pozwolić odejść w tym pierwszym etapie (pierwsze kilkanaście sekund lub kilka minut), ani nie dopuszczać by na dłużej zapadała cisza.

Zauważ, że w każdym z tych przypadków praktycznie nie jest istotne co dziewczyna odpowie, schemat jest praktycznie ten sam, co więcej może nic nie odpowiedzieć kilka razy (bo nie będzie wiedziała co albo nie będzie pewna czy się naigrujesz czy może coś kombinujesz) a Ty dalej będziesz jechał z tematem wink

Udanego polowania wink

11

Odp: Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Widzisz dziewczynę, która Ci się podoba to najpierw nawiązujesz kontakt wzrokowy i próbujesz ocenić, czy Ty jej też. Po prostu zagadaj, mnie kiedyś jeden koleś na ulicy spytał o godzinę albo jak gdzieś dojść. Już zwróciłam uwagę i o to chodzi, a dalej się toczy. Na dyskotece warunki bardziej sprzyjające, jeśli piwko pomoże Ci w przełamaniu nieśmiałości to najprostsze prosisz dziewczynę do tańca i jak się zgodzi to dalej dasz sobie radę z rozmową. Facet powinien mieć inicjatywę. Osobiście nie znoszę podrywaczy, a jak facet się troszkę krępuje to bywa nawet uroczy. Żadnych głupich tekstów na podryw, bo jak jeden do mnie powiedział w parku, że coś leży na ziemi i to jego serce, i żebym nie podeptała to myślałam, że umrę ze śmiechu. Próbuj a będzie Ci w końcu dane poznać fajną dziewczynę.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Jak nawiazać kontakt z kobietą w miejscu publicznym?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024