Stresująca praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Stresująca praca

Hej witam wszystkie dziewczyny mam taką dziwną sytuacje w pracy otóż pracuje jako opiekunka.Opiekuje się ciężko chorą osobą lecz to nie to stanowi problem ale warunki w jakich trzeba pracować są niezwykle bardzo trudne wręcz czasem wymagającej anielskiej cierpliwości, osoba którą się opiekuje ma męża nie obliczalnego, nie posiada żadnych hamulców mówi to co myśli. zarazem nie zastanowi się nad tym iż może tym swoim gadaniem obrazić drugą osobę, wymyśla różne niestworzone sytuacje które nie zaistniały i wmawia że się zrobiło to i tamto, wymyśla i wkurza się jak się do tego nie przyznaje,  ale ja nie rozumie jak się można przyznać do czegoś czego się nie zrobiło,  mam na myśli zepsute żelazko,  zaniedbana chora, nie uprane ciuchy i tak dalej wszystko to jest jak najbardziej w najlepszym porządku a on się rzuca i krzyczy, czasami sobie myślę że ten facet jest chory bądź się narkotyzuje i dlatego taka jego reakcja, ale to pół biedy ja to ja, lecz bardziej szkoda jest mi jego chorej żony,  widziałam nie raz jak się nad nią znęca, szarpie ją, kiedyś ją tak posadził na krześle że aż uderzyła głową o ścianę bidula się popłakała,  ja zareagowałam to powiedział że poboli i przestanie, jest jeszcze bardzo dużo takich sytuacji można by książkę o tym napisać,  chciałabym pomóc chorej ale nie ma dla niej żadnej pomocy, interweniowałam z tym problemem do rodziców chorej ale oni nic z tym nie robią, czy istnieje jakaś pomoc dla tej biednej chorej dziewczyny?czy można jej jakoś pomóc? bo zauważyłam że ja nic nie mogę w tej sprawie zrobić a tylko pogarszam swoją sytuację tym interweniowałam do rodziców, czy można coś zrobić dla dobra chorej?proszę o podpowiedzi was może któraś miała podobnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stresująca praca
pelagiaa napisał/a:

kiedyś ją tak posadził na krześle że aż uderzyła głową o ścianę bidula się popłakała,  ja zareagowałam to powiedział że poboli i przestanie, jest jeszcze bardzo dużo takich sytuacji można by książkę o tym napisać,

Witam.
Idź na policję i zgłoś, poproś o anonimowość.
Także możesz zgłosić do MOPS-u.
Nie piszesz, gdzie mieszkasz, czy to miasto, wieś, miasteczko.
Ale nie pozostawaj z tym problemem sama.
Pozdrawiam.:)

3

Odp: Stresująca praca

Dziękuje ale boję się poruszać ten problem gdzieś dalej a z rodzicami chorej rozmawiałam nie raz i nic nie pomogło, właśnie sama mam obawy co do zgłoszenia znęcania się nad chorą,  pracuje tam nie sama są też inne panie opiekunki ale im nie ufam, pracuje tam parę miesięcy więc już wiem na co która stać, żadnej nie ufam, zresztą już długo tam nie popracuje bo nie da się, nie mogę już na to patrzeć

4

Odp: Stresująca praca

Skoro nie popracujesz tam długo to w czym problem ?? Najłatwiej udawać, że nic się nie dzieje, a potem słyszymy kolejną historię jak to w domu pełnym ludzi nikt nie słyszał, nikt nie widział jak komuś dzieje się krzywda sad

5

Odp: Stresująca praca

Mahika to jest problem duży bo tej chorej trudno pomóc, opiekunki z którymi pracowałam nie można było im zaufać a samej brak odwagi

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024