Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Cześć dziewczyny ! smile

Ogólnie sprawa jest dziwna-poważna. Parę miesięcy byłam z jednym partnerem, niestety coś mu odbiło i zerwał ze mną dokładnie 2listopada 2013r przeżyłam to strasznie nie wychodząc z łóżka przez miesiąc nasza różnica wieku to 9lat. Ciągle się łudziłam, że wróci do mnie spotykaliśmy się parę razy w miesiącu oczywiście nie tylko na kawę seks czy zostanie u mnie/u niego na noc także zachowywaliśmy jakbyśmy byli razem. Kiedyś mi napisał, że miłość i związki nie są dla niego bo po prostu nie potrafi tak dlatego jest cały czas sam. Ja mam 24lata on 33. Po 7miesiącach idąc do nowej pracy poznałam mężczyznę wiek 28lat. Na wyjeździe integracyjnym stało się tak a nie inaczej, że mnie pocałował. potem jakkoś się to rozwinęło i czerwca jesteśmy ze sobą do dnia dzisiejszego. Oczywiście powiem tak, on jest cudowny dba, żadnych kłótni, awantur tylko bardzo zazdrosny jest. Znowu były strasznie o wszystko się złościł awanturował naprawde o WSZYSTKO, ale byłam strasznie za nim i wszystko, żeby było ok na swoja wine brałam choć wiem, że to złe.  Jadąc do obecnego faceta pisałam z byłym i mi napisał (bo nie wie,że teraz jestem w związku ukrywam to przed nim) że mam się wprowadzić (mieszkam jeszcze z rodzicami) do niego, że widzi, że się zmieniłam, nie napisał wprost, że może chciałby sprobować czegoś więcej lub że mu zależy, ale to wyczułam w nim. Strasznie się zmienił jest lepszym człowiekiem niż parę miesięcy temu. Pomaga mi ze wszystkim co tylko się da. Fakt faktem byłam u niego wczoraj na noc a on z wczoraj na dziś bo późno skończylismy pracować i przy filmie usnęło mi się, znowu poczułam to coś bardzo dobrze mi było. Np. u tego teraz nie widzę problemu, zazdrości z mojej strony u mnie jest jedź jak chcesz, idź jak chcesz z nią na kawę nie zabraniam itp itd. Wiem, że nie czuję tego samego co on do mnie, powiedział mi, że się zakochał. Jestem w rozterce nie wiem co mam zrobić znowu się boję, że tamtemu kiedyś odbije i może być cokolwiek. Czy któraś by mi mogła doradzić co mam zrobić ? Z znajomymi nie mogę porozmawiać o tym niestety. Naprawde nie wiem co powinnam zrobić, moi rodzice znowu mojego uwielbiają a była wręcz nienawidzili. trochę się boję sad Pomocy!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2014-10-26 12:27:17)

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Mam wrażenie, że jesteś nastolatką, a nie dorosła kobietą.
Post jest chaotyczny.
Wysnułem z niego, że związałaś się z "cudownym" facetem, ale na pierwszy gwizdek poleciałaś do byłego, który wcześniej Cię olał. Nowy partner, o którym były nic nie wie ma jedną wadę.
Jest zazdrosny.
Masz ci go, jakby miał o co, prawda?

Oszukujesz obu.
Marzy Ci się drań, który już raz Cię porzucił. Choć wiesz, że zrobi to ponownie.
Nowy angażuje się coraz bardziej a rogi rosną mu wraz z tym zaangażowaniem.
Powiedz mu prawdę, że jest tylko erzatzem. By nie spodziewał się dzwonów weselnych.
Zrób mu przysługę i zostaw go.

P.s.
Nie napisałem o byłym.
Moim zdaniem powinnaś być bardziej niedostępna, bo szanował to on Cię nie będzie.
Łaskawca uznał, że się zmieniłaś, tak?
A co on zrobił, by uznać, że zerwanie z Tobą było błędem.
Kazał Ci wprowadzić się do niego. Czyli jak?
Zgodził się z łaskawością na Twoje błagania, czy o to poprosił?

3

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Zostaw obu. Do obecnego nic nie czujesz i tylko marnujesz czas. Swój i jego. Z byłym też nic Cię w przyszłości poważnego nie połączy, a jego obecna "zmiana" to zwykła zaborczość. Ta zaś nie świadczy o miłości. Chyba że o miłości własnej.

4

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!
Excop napisał/a:

Mam wrażenie, że jesteś nastolatką, a nie dorosła kobietą.
Post jest chaotyczny.
Wysnułem z niego, że związałaś się z "cudownym" facetem, ale na pierwszy gwizdek poleciałaś do byłego, który wcześniej Cię olał. Nowy partner, o którym były nic nie wie ma jedną wadę.
Jest zazdrosny.
Masz ci go, jakby miał o co, prawda?

Oszukujesz obu.
Marzy Ci się drań, który już raz Cię porzucił. Choć wiesz, że zrobi to ponownie.
Nowy angażuje się coraz bardziej a rogi rosną mu wraz z tym zaangażowaniem.
Powiedz mu prawdę, że jest tylko erzatzem. By nie spodziewał się dzwonów weselnych.
Zrób mu przysługę i zostaw go.

P.s.
Nie napisałem o byłym.
Moim zdaniem powinnaś być bardziej niedostępna, bo szanował to on Cię nie będzie.
Łaskawca uznał, że się zmieniłaś, tak?
A co on zrobił, by uznać, że zerwanie z Tobą było błędem.
Kazał Ci wprowadzić się do niego. Czyli jak?
Zgodził się z łaskawością na Twoje błagania, czy o to poprosił?

ktoregoś dnia pokłóciliśmy się więc powiedziałam stop koniec, nie będę szmatą do podłogi i przestałam sie odzywać, napisałam mu, że ja już nic  od niego nie oczekuje i że dałam sobie spokój. Po 1,5miesiąca nagle się odezwał i pisaliśmy jak kolega z koleżanką poszliśmy na basen dzień na plus. I od tamtej pory codziennie piszemy o wszystkim i o niczym, o nas itd. Ja o nic nie błagałam ja nawet nie zaczynałam tematu ,,NAS,, kiedyś samo przychodziło w rozmowie. Klucze do jego mieszkania mam nadal. Po prostu pisał/pisze mi pakuj się i wprowadź się do mnie. Ja też zauważyłam, że się bardzo zmienił, ale na ile ? Tego nikt nie wie...

co do drugiej odpowiedzi:
Tak ja za swoim bylym jestem nadal, nie wiem dlaczego, przeżyliśmy piękne chwile z nikim innym mi tak dobrze nie było jak z nim, nie licząc tych awantur jego. Cały czas mnie do niego ciągnie, ale się boję...  czego ? trudno mi powiedzieć.

5

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Mała bajka o wykorzystywaniu... Wcześniej ex Ciebie, teraz Ty obecnego.

6

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Zostaw obu i nastepnym razem powazniej podchodz do uczuc i zwiazkow.

7

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Tylko, że ja widzę, że mi zależy na byłym i to strasznie znowu z obecnym nie potrafię się jakoś rozstać nie wiem dalczego sad

8 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2014-10-28 14:06:15)

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

To się nazywa syndrom niedopieszczonej księżniczki - uwielbiasz być w centrum uwagi. To czy druga osoba może liczyć z twojej strony na to samo gówno cie obchodzi.
Najlepiej jakby znalazł się jeszcze 3 i 4 facet, wtedy już całkiem byłabyś taka królewna (z drewna).

Gdyby ci to nie odpowiadało, podjęłabyś decyzję.
Skończ tę grę aktorską, bo i żaden to Szekspir..

9

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

nie zgadzam sie w 100000% z Twoja wypowiedzią , chyba mowisz o sobie, widzę że musisz bardzo cierpieć i może ktoś tak Cie potraktował, że teraz Ty tak piszesz i obrażasz ludzi wink Pozdrawiam

10

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Ależ nikt się nie spodziewał, ze przyznasz się do tego otwarcie, "księżniczko". wink

Biedactwo..same dylematy... Pamiętaj, że kiedyś to ty będziesz po drugiej stronie - na co właśnie pracujesz smile

11 Ostatnio edytowany przez NieZnamSiebie (2014-10-28 17:20:06)

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

A ja ci powiem, że gdybyś była pewna, że były znów nie odwali ci numeru, wróciłabyś do niego.
Zatem ten z którym teraz jesteś, to takie koło zapasowe, ewentualność.
Dlaczego tak myślę? Ano chociażby dlatego, że do dziś nie wie, że jesteś w związku. Ano dlatego też, że  były sypia u ciebie, ty u niego.
Gdyby ci zależało na facecie, z którym jesteś, gdybyś go choć trochę szanowała, nie pozwoliłabyś sobie na takie zachowania.
Ale nie bój. Soon obaj się dowiedzą, że dwie sroki za ogon chciałaś łapać i myślę sobie, że żaden z nich nie będzie w siódmym niebie.
Powoli rozglądaj się za kimś trzecim, bo w tej konfiguracji, czy też w konfiguracji z którymkolwiek  z nich już długo nie pobędziesz.

12

Odp: Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!
takaajedna122 napisał/a:

(...) Naprawde nie wiem co powinnam zrobić (...)

W tej sytuacji poinformuj poprzednika, ze wprowadzasz się z aktualnym. Aktualnemu powiedz, że wprowadzacie się do poprzedniego. Klucze przecież nadal Masz... Pewnie jeden wymięknie i Masz sprawę rozwiązaną...
A potem zacznij szybki proces dorastania...

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić z jednym i drugim ? Pomocy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024