Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

Mam problem, nic strasznego, ale trochę się wkurzam. Otóż zamówiłam na ebayu pewną rzecz z lat 70, rzadką i dla mnie wartościową, przedmiot kolekcjonerski. Przesyłka została wysłana tyle wiem na pewno, natomiast utknęła w urzędzie celnym i nawet nie wiadomo w którym. Przesyłka jest z Ameryki. Mój przedmiot pożądania siedzi już w tym urzędzie uwaga... 2 lata...

Najprościej byłoby zadzwonić do urzędu, ale nawet nie wiadomo do którego ;/

Miał ktoś z Was taki problem? Nie bardzo wiem co mam robić, sprzedawca też się wkurza, przedmiot na pewno wysłał, ja się wkurzam bo nadal go nie mam a bardzo mi na nim zależy. Nie wiem co zrobić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

Nic w tym kierunku nie robiłaś przed 2 lata? Ale cierpliwa jesteś smile Ja bym zadzwoniła do urzędu celnego byle którego. Opisałabym sytuacje i zapytała co robić.

3

Odp: Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

LeeBee tak bywa z wysyłkami z Ameryki, nie raz już czekaliśmy ponad pół roku, przesyłki w końcu dochodziły. Z Chin, Japonii w tydzień, ale właśnie z Ameryki zawsze jest problem i długo się czeka sad

4

Odp: Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

Napisz skarge do Glownego Urzedu Celnego.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Przesyłka która przepadła w urzędzie celnym...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024