Prezent pod choinke dla mezczyzny ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent pod choinke dla mezczyzny !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Prezent pod choinke dla mezczyzny !

Witajcie. Wiem ze mamy dopiero październik, ale ja juz zaczynam planować Święta Bożego Narodzenia i wszystko co z nimi związane . Oczywiście jak co roku ogromnym dylematem jest dla mnie prezent dla mojego ukochanego .. Myślałam żeby mu kupić srebrny łańcuszek ze ślicznym krzyżykiem i do tego jakieś ciekawe drobiazgi smile ale kompletnie nie wiem czy to dobry pomysł smile nie chce żeby to były jakież perfumy czy coś z kosmetyków.  A może zegarek ? Może mi pomożecie , zanim konkretnie stracę do  tego głowę ..:( chętnie poczytam sugestie Panow, co chcielibyście dostać od waszych ukochanych na gwiazdkę !!!:) byłabym bardzo wdzięczna za pomoc smile Dodam ze mój ukochany ma 24 lata smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent pod choinke dla mezczyzny !

Moim zdaniem łańcuszek nie jest złym pomysłem pod warunkiem, że narzeczony lubi tego typu drobiazgi. Najlepiej dyskretnie wysondować, z czego byłby zadowolony i co mu się podoba.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.

3

Co roku pytam co by chciał dostać. Ale jego odpowiedz zawsze jest taka sama . Mówi ze jego prezentem na cale życie jestem ja, i chce tylko bym kochała go przez cale życie. Przecież nie zapakuje się w papier świąteczny smile chce mu kupić cis co mu się spodoba, i co będzie mu służyło przez dłuższy czas smile

Reklama

4

Natalia98169 napisał/a:

Przecież nie zapakuje się w papier świąteczny smile

A dlaczego by nie? Mógłby się z takiego prezentu całkiem nieźle ucieszyć big_smile.

A tak poważniej - ja zwykle staram się "wybadać" aktualne potrzeby mojego mężczyny i podążam tym śladem. I tak w ubiegłym roku kupiłam mu profesjonalny kij do bilarda wraz ze skórzanym pokrowcem, dwa lata temu zegarek, bo poprzedni nie wygladał już dobrze, a jeszcze wcześniej skórzaną, biznesową torbę do pracy.

Łańcuszek jest w porządku, ale pod warunkiem, że - jak wspomniała Summerka - on lubi takie rzeczy. Podobnie z zegarkiem - dobrze jest trafić w gust.
Jeśli nie to, to może kup mu bilety na koncert albo jakieś wydarzenie sportowe, o którym marzy, aby zobaczyć je na żywo? Albo voucher do hotelu, w którym wspólnie spędzicie weekend (to też będzie tak, jakbyś ofiarowała mu siebie wink)?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Ja dla swojego mężczyzny postanowiłam kupić dobrą latarkę. Nie wiem tylko czy warto wydawać tyle pieniędzy np. na tą:
http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/latarki/OLIGHT/latarka_olight_s15_titanium/latarka-olight-s15-tytan_polerowana1.jpg

czy lepiej kupić coś tańszego:

http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/latarki/OLIGHT/latarka_Olight_I3s_XPG2_i3s/latarka_Olight_I3s_XPG2_i3s.jpg

Czy któraś z Was zna się na tym i mogłaby mi pomóc?

"Ludzie mają różne głupie pomysły, ale zawsze można im je wyperswadować."
Reklama

6

Niebieska_sukienka smile
Pierwsza latarka swietna jest, elegancka smile ja lubię takie rzeczy.
Druga również jest fajna, taka bardziej sportowa.

Musisz sie zastanowić czy Twój facet jest zawsze elegancki ? Czy sportowy ? Jaki jego styl jest.

Ja w tym roku nie daje prezentu. Idziemy do kina i do knajpki. Ja moze kino postawie a mój jedzenie. Zobaczymy.

W zeszlym roku dostal ode mnie komplecik z Gilette maszynkę i żel do golenia.
Elektrycznej nie ma, jeszcze mnie nie stać heh.

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-18 16:24:49)

Bardziej pasuje do niego ta pierwsza, ale niestety jest też droższa. Opinie na spam są pozytywne. Tylko czy faktycznie ją wykorzysta? Chyba muszę go jeszcze o to podpytać wink a co do kolacji to też świetny pomysł, na pewno zostawi dobre wspomnienia smile w końcu prezent nie zawsze musi być czysto materialny.

8

Niebieska_sukienka licza sie checi smile
U nas roznie bywało z prezentami.
Ja ogólnie mam budżet do 70 zl , nie raz mniej czasem więcej.

Ja juz osobiście nie mam pomysłów,koszulki, kosmetyki, ramki ze zdjęciami,kubki, portfel, bieliznę, ciapki i wiele innych ode mnie dostal.

O i tak.

9 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2014-11-18 17:22:49)

Jestem osobą, która nie lubi kupować prezentów, więc każda taka okazja, to dla mnie męczarnia.

Od dwóch lat stosuję praktyczną metodę spisywania zachciewajek mojego małża tongue Kto normalny w grudniu będzie pamiętał, że jemu w styczniu marzył się wakuometr ( tongue ) albo jakieś inne ustrojstwo. W tym roku mąż dostał siekierę tongue Już dostał, bo chorował na nią, a cholera droga była, więc mikołaj przyszedł do niego w październiku big_smile

W ubiegłym roku był portfel, rok wcześniej rękawiczki na motor, była też podstawka pod laptopa z lampką led, no oczywiście jakaś książka się przewinęła, tshirt, skrzynka na narzędzia, i mój najdziwniejszy prezent klucz do czegośtam za 150 zł big_smile

10

Mój ma wiele zainteresowań nie miałabym problemu co mu kupić, ale nie są to prezenty uniwersalne. Uważam, że warto znać pasje swojej drugiej połówki, dzięki temu problem z prezentami kończy się, wiem jakie rzeczy go interesują i w ciągu kilku sekund jestem w stanie wpaść na pomysł co by tu kupić.

11

Niebieska_sukienka napisał/a:

Ja dla swojego mężczyzny postanowiłam kupić dobrą latarkę. Nie wiem tylko czy warto wydawać tyle pieniędzy np. na tą:

czy lepiej kupić coś tańszego:

Czy któraś z Was zna się na tym i mogłaby mi pomóc?

Podaj nazwy modeli popatrzę co i jak smile i jaki masz budżet?

12

Małpa69 napisał/a:

Mój ma wiele zainteresowań nie miałabym problemu co mu kupić, ale nie są to prezenty uniwersalne. Uważam, że warto znać pasje swojej drugiej połówki, dzięki temu problem z prezentami kończy się, wiem jakie rzeczy go interesują i w ciągu kilku sekund jestem w stanie wpaść na pomysł co by tu kupić.

Mój konkretnych zainteresowań nie ma, wiadomo auta jakieś śrubki i inne cuda interesuja. Ale nie kupię mu zestawu kluczy jak wiem ze takie ma, nie kupie mu do auta cb radia czy cd bo ma. Po za tym ma wypasione auto wiec już nie ma co kupowac.

13

Nie ma uniwersalnego prezentu... najlepiej jest właśnie samej wybadać co i jak potrzeba smile a może ma jakieś nowe hobby? Może jakaś zajawka? A może po prostu kup mu kupon na tor gokartowy big_smile

mysik napisał/a:

Podaj nazwy modeli popatrzę co i jak smile i jaki masz budżet?

Latarka Olight I3S EOS XP-G2
Latarka Olight S15 Titanium XM-L2 Neutral White Limited Edition

Budżet ok. 250-300 zł.

15

Wejdź na spam tam mają oba modele, możesz odpalić porównywarkę. Ja bym brała tą drugą jest droższa, ale lepsza wg mnie oczywiście smile Obudowa z tytanu a na małej mocy (7 lumenów) może świecić nawet 32 h. Wydasz więcej, ale kupisz lepszy produkt no i dodatkowo edycja limitowana smile

Tak właśnie zrobiłam. Ta druga wydaje się być bardziej odpowiednia na prezent wink mam nadzieję, że trafię w gust...

17

Daj znać czy się spodobało smile Koniecznie!

18

Niebieska_sukienka napisał/a:

Tak właśnie zrobiłam. Ta druga wydaje się być bardziej odpowiednia na prezent wink mam nadzieję, że trafię w gust...

W takie rzeczy warto inwestować - dobry markowy sprzęt może posłużyć lata!

19 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-28 20:07:54)

Hejo wink Ja swojemu kupiłam już bokserki smile Troszkę fajnej bielizny mu nie zaszkodzi smile Jeśli chcecie kupić też tam gdzie ja to ja kupiłam na spam Polecam bo bokserki czy slipy wysokiej jakości a za bardzo przystępną cenę smile

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent pod choinke dla mezczyzny !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016