wirtualna zmiana koloru włosów - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-10-11 20:43:33

sqyangel
Zbanowany

wirtualna zmiana koloru włosów

Witam smile

Mam brązowe włosy i myślę nad kupnem farby w kolorze ciemny blond. Ale nie chcę ryzykować nieudanego efektu, więc szukałam na necie stron na których można by wstawić swoje zdjęcie w różne kolory włosów( tzw photoshop). Ale widziałam, że można to zrobić tylko w specjalnym programie np adobe photoshop. A może znacie jednak jakieś stronki, gdzie mogłabym sprawdzić w jakim kolorze mi dobrze??
i drugie pytanie- czy jak na brąz nałożyłabym miodową lub ciemny blond farbę, to czy wyszła by mi na głowie kupa?hmmtongue

#2 2009-10-11 21:04:45

Anemonne
Moderator

Re: wirtualna zmiana koloru włosów

Co do stronek, to nie znam za bardzo, mimo że kiedyś też szukałam, ale photoshop jest dość łatwy w obsłudze, w necie jest wiele stronek z instrukcjami (tzw. tutoriale), jak zmienić kolor włosów na zdjęciu - krok po kroku, przystępnie.

Ale odradzam Ci farbowanie na jaśniejszy kolor w domu - chociażby dlatego, że jak po prostu nałożysz sklepową farbę, to nic Ci nie wyjdzie - nie będzie żadnego efektu. Najpierw trzeba włosy rozjaśnić specjalnym rozjaśniaczem, a to Ci zrobi tylko fryzjer. On też może Ci doradzić kolor.

#3 2009-10-11 21:23:42

sqyangel
Zbanowany

Niestety nie moge ściągnąc tego photoshopa z zadnej strony sad non stop wyskakuje mi jakiś błąd.

W środę zamierzam kupić jakąs farbę więc do fryzjera nie mogę zabardzo iść , nie zdąże. Ech, nie mam pomysłu na kolor a nie chcę już czysto brązowych włosów..

#4 2009-10-11 21:42:33

Anemonne
Moderator

Nie kupuj farby, ufarbuj w całości u fryzjera - kupując i robiąc to w domu zmarnujesz tylko pieniądze i czas, bo bez rozjaśniania na pewno nic Ci nie wyjdzie. Po prostu żeby móc przefarbować włosy na jaśniejszy kolor, najpierw trzeba "wywabić" z nich pigment. A rozjaśnianie samodzielne to jeszcze głupszy pomysł, wtedy dopiero może Ci wyjść "kupa" wink

#5 2009-10-11 21:55:19

sqyangel
Zbanowany

To jednak będę musiała zrezygnować z rozjaśniania bo nie stać mnie na fryzjera tongue
kiedyś farbowałam na machoń i rubin,  więc sie zastanawiam.. myśle również na jasnym złotym brązem ( akurat to już kiedyś prubowałam i ''kupa'' ( big_smile ) nie wyszła, lecz i jasny brąz nie był, lecz średni) .
Mam bardzo jasną, bladą cerę i niebieskie oczy , oraz lekko ciemne brwi. Jaki kolor byś mi doradziła, pomijając odcienie blondu? tongue

#6 2009-10-11 21:58:22

Noelle
Przyjaciółka Forum

Przede wszystkim nie propaguj spamowania forum- podawanie linków nie jest zgodne z naszym regulaminem, jedyna opcja to e-mail ;-)

A co do zmiany koloru, mnie samą kusi zrobienie kilku pasemek, albo rozjaśnienie włosów z ciemnej czekolady na ciepły brąz..

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#7 2009-10-11 22:13:17

Anemonne
Moderator

sqyangel napisał:

Mam bardzo jasną, bladą cerę i niebieskie oczy , oraz lekko ciemne brwi. Jaki kolor byś mi doradziła, pomijając odcienie blondu? tongue

Ja tam bym Ci poleciła czerń tongue bo moim zdaniem kobieta o jasnej cerze, jasnych oczach i dla kontrastu czarnej czuprynie wygląda powalająco smile zwłaszcza, jeśli masz ciemne brwi - to nie wygląda najlepiej przy farbowanych na blond włosach...
Ale jeśli nie chcesz czarnego, to ten rubin też brzmi nienajgorzej - do niebieskich oczu i jasnej cery będzie super.

#8 2009-10-11 22:50:06

sqyangel
Zbanowany

Anemonne napisał:

sqyangel napisał:

Ja tam bym Ci poleciła czerń tongue bo moim zdaniem kobieta o jasnej cerze, jasnych oczach i dla kontrastu czarnej czuprynie wygląda powalająco smile

Obawiam sie, że ja bym wyglądała jak trupiak tongue

Chyba zdecyduje sie na jasny złoty brąz albo ten machoń lub rubin. Choć podobno w ciemnych włosach wyglądam msutno i blado. Znaczy nie mam ciemnych jakichś brwi tylko szare. Chodziło mi o to, że nie są specjalnie jasne tongue

#9 2009-10-11 23:56:07

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

http://www.nowafryzura.pl/?id=rejestracja tylko tam koszt smsa,żeby się zalogować to ok 30 złotych z groszami,ale można sobie dobrać fryzurę i kolor smile

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

Ostatnie tematy :

Stopka forum