GG i CZAT - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » GG i CZAT

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: GG i CZAT

Mówiłam mojemu chłopakowi aby nie pisał z innymi ale i tak on pisze z innymi.A to na gg czasami albo na czat wchodzi.Mówil mi,źe z innymi koleźankami pisze tak o dla źartów o intymnych sprawach i,źe i tak on nigdzie nie pojedzie i z innymi sie nie spotka.A ja u niego mieszkam od 3 maja tego roku w Angli.Bo on tez w Angli mieszka.Wcodze czasem na jego gg i patrze co on pisze z innymi.Czasem mi pokazuje co pisze do innych a czasem niechce mi pokazywać co pisze do innych.Jak temu zaradzić i jak go do tego przekonać aby nie pisał do innych lasek.A jestem bardzo zazdrosna o mojego.Proszę o dobrą rade i o pomoc.Z góry będę wdzięczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: GG i CZAT

Popracuj nad poczuciem wlasnej wartosci.
Jak bedzie cie chcial zdradzic to i tak cie zdradzi i nie bedzie mu do tego potrzebny ani czat, ani gg.

3

Odp: GG i CZAT
Iceni napisał/a:

Popracuj nad poczuciem wlasnej wartosci.
Jak bedzie cie chcial zdradzic to i tak cie zdradzi i nie bedzie mu do tego potrzebny ani czat, ani gg.

Zgadzam sie.
Powinnaś również pomyśleć nad tym związkiem.
Rozumiem pisanie ze znajomymi nawet jak sie jest w zwiazku ale ludzie o intymnych rzeczach z laskami których nie zna.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » GG i CZAT

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024