Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Witam mam mały problem i nie wiem jak z niego wybrnąc?
Od pewnego czasu wynajmuje garaż, który połączony z moim domem. Mężczyzna,który wynajmuje ten garaż pewien czas temu napisał mi na GG,że mu się podobam, i że chciałby ze mną uprawiac sex. Oczywiście się nie zgodziłam. Napisałam mu,że jest to nierealne ponieważ mam męża i dziecko i że on też ma rodzine, ale nie dawał mi spokoju ciągle wracał do tego tematu a ja mu nadal odpowiadałam Nie. Ostatnio po coś wyszłam do garażu i akurat on był. Nie spodziewałam się tego, ale chwycił mnie w pasie i chciał pocałowac odepchnęłam go i powiedziałam NIE a po chwili mu powiedziałam, że sobie więcej nie życze takich sytuacji. Co mam zrobic żeby to się nie powtórzyło? Nie chcę o tym mówic mężowi ponieważ znam go i wiem jaka by była jego reakcja a nigdy nie miałam przed mężem tajemnic i źle się z tym czuje. Co mam zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Powiedz mężowi!! To moja rada.

3

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Napisałaś, że koleś też ma rodzinę, to może mu powiedz, że sobie z jego zoną pogadasz...

4

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

skoro nie miałaś przed mężem tajemnic, to tym bardziej powinnaś mu powiedzieć
czym dłużej będziesz zwlekać, tym gorzej dla ciebie
wyobraź sobie, że ten gość następnym razem zrobi to samo i w tym momencie wejdzie twój mąż, co wtedy mu powiesz?
facetowi powiedz otwarcie i bez żadnych niejasności, że ma się od ciebie odczepić, bo sobie nie życzysz takiego zachowania z jego strony
gdyby mnie spotkała taka sytuacja, to gość dostałby porządnie w twarz i bym mu powiedziała, że jak nie przestanie mnie nachodzić, to zgłoszę to na policję i rozwiążę umowę najmu.
dopóki będzioesz tak subtelnie odmawiać, to facet dalej będzie to robił

5

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

powiedz mezowi,a jak nie jestes pewna czy pow czy nie to wybierz sie na film "obsesja" do kina.

6

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Tka, zgadzam sie z przedmowczyniami. Powiedz mezowi!! Niema co ukrywac, bo jak wyda sie wszytsko na jaw-to maz moze Ci nie uwierzyc, ze Ty tego nie chcialas. A po drugie, on na pewno Ci pomoze, razem co wymyslicie!!
Acga, i zerwanie umowy byloby najnardziej wskazana!
Trzymam kciuki!

7

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

powiedz meżowi, a jak jeszzce raz koleś coś zrobi to strzel go w twarz i kopnij w jaja niech se nie myśli że może wszystko!

8

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

tak tylko jak powiem mężowi to się obawiam jego reakcji bo jest wybuchowy i boję się,że może coś głupiego zrobic

9

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

lepsze to niz jak mialby was zastac w niezrecznej sytuacji wtedy dopiero bedziesz musiala sie tlumaczyc.
poza tym sama napisałaś ze mówisz mężowi wszystko- a "TO" powinien wiedziec od razu jak tylko taka sytuacja zaistniala

10

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Ja bym nie powiedziała mężowi tylko bym faceta postraszyła policja o molestowanie.ta sytuacja jest na tyle śliska,że facet sie może wyprzeć i obarczy Ciebie ,że np. go kokietujesz,albo sobie coś ubzdurałaś.
Szkoda nerwów na takiego gada i przepychanki słowne.Postrasz go i już.

11

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

zrezygnowanaaa ma racje , postarsz drania , a jak nie pomoże to powiedz jego żone !

12

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

...i może rozejrzyj się jeszcze za innym garażem do wynajęcia:)

13

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Po pierwsze, wynajmij inny garaz. Po drugie o sprawie powiedz jego żonie. Od razu da Ci spokój. Jeśli nie, powiadom policję. Rozumiem, że możesz nie chcieć powiadomić męża, bo nie chcesz, żeby gada pobił i odpowiadał za tym przed sądem. Ja też bałam się swojego czasu powiadomić mojego faceta o tym, że inny składa mi dziwne propozycję. Wiedziałam, że zareaguje impulsywnie i będą z tego problemy. O sprawie powiedziałam mojemu przyjacielowi. On sobie z tamtym porozmawiał i postraszył go policją. Poskutkowało.

14

Odp: Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

To on wynajmuje ten garaz od Ciebie czy ty od niego? zreszta tak czy tak po prostu rozwiaz umowe i koniec sprawy. Powiedz mezowi, nawet jak mu przywali za to w nerwach czy go zwyzywa to lepiej, bo sie wystraszy i da Ci spokoj.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nachalny koles co mam zrobic zeby mi dal spokój?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024