rozwod podzial majatku samobojstwo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozwod podzial majatku samobojstwo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: rozwod podzial majatku samobojstwo

Witam, mam bardzo wazne pytanie. Mianowicie chodzi mi o to, ze moj maz chce sie ze mna rozwiesc. W trakcie naszego malzenstwa zaczelismy budowe domu. Podczas rozwodu dojdzie do podzialu majatku, z czego polowa nalezy sie dla mnie. Dom zaczelismy budowac na jego dzialce nabytej przed slubem. Wiem, ze ziemia mi ie nie nalezy, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to ze po rozwodzie chce popelnic samobojstwo. Podejrzewam, ze przed popelnieniem samobojstwa a po rozwodzie chce przepisac ziemie na swoich rodzicow. Dom, nalezalby do niego, a on mialby mnie splacic, poniewaz nie chce tego domu. Mamy rowniez dziecko na ktore zlozylam juz papiery o alimenty. Czy po popelnieniu przez niego samobojstwa, jego rodzice musieliby s placic mnie z jego zadluzenia, gdyby po rozwodzie jeszcze za zycia przepisalby na nich dom i ziemie ? Wiem, ze podczas smierci ojca dziecka alimenty wygasaja, ale co z tymi alimentami wstecznymi, ktorych mi nie zaplaci ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

Poszukaj dibregi psychiatry to na początek i pomyśl o dziecku.

3

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
stokrotka1978 napisał/a:

Poszukaj dibregi psychiatry to na początek i pomyśl o dziecku.

Chodzi o to ze to tylko ja mysle o dziecku, ja chcialam wszystko przepisac na dziecko, ale maz sie nie zgodzil, poniewaz nie wie kim bedzie w przyszlosc, czy nie bedzie pijakiem i tego nie sprzeda.... woli na kogos obcego przepisac niz na jedynego syna

4

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

Myślisz ze pieniądze zastąpią matkę,  skąd takie pokretne myślenie.  A o rodzicach pomyślałaś? Myślisz tylko o sobie.

5

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
stokrotka1978 napisał/a:

Myślisz ze pieniądze zastąpią matkę,  skąd takie pokretne myślenie.  A o rodzicach pomyślałaś? Myślisz tylko o sobie.

Ja przez poltora roku patrzymalam, na to jak mnie zdradza,  nie chcialam i nie chce rozwodu... moze to tak wyglda ze mi zalezy na pieniadzach, al to nie jest tak.... ja chce dziecko zabezpieczyc. Skoro on woli przepisac to na swoich rodzicow, niz na dziecko to jak moge dziecko na przyszlosc zabezpieczyc ? Zostalo mi nie wiele czasu, bo mam juz wyrok... zostalo mi gora rok czasu zycia... ponadto maz pracuje za granica, a jak wrac do polski na dwa tygodnie raz na trzy miesiace to widzi sie z dzieckiem 4 godziny na dwa tygodnie pobytu tutaj. Wiecej czasu spedza ze znjomymi ....

6

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

z taką zimną krwią piszesz o zamiarach męża - samobójstwo po rozwodzie....
w tym wszystkim dręczy Cię co stanie się z majątkiem.

Nie lepiej rozwiązać problem zanim się pojawi ?

Dlaczego mąż chce się zabić ?
Dlaczego chce się rozwieźć ?

Widać, że mąż przeżywa jakiś ogromny dramat, problem który go przerasta,
zniechęcenie do życia, znienawidzenie wszystkich łącznie z synem...
W jaki sposób można mu pomóc ?
W jaki sposób odciągnąć go od decyzji o samobójstwie ?
W jaki sposób naprawić małżeństwo ? 

Jeżeli chcesz poszukać odpowiedzi na te pytania, zapobiec tragedii, powinnaś poszukać pomocy psychologa, psychoterapeuty, może przewodnika duchowego. Zależnie od światopoglądu.
Zamiast spekulować lepiej działać, a najlepiej pomóc mężowi a jednocześnie sobie i dziecku.

7

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
stokrotka1978 napisał/a:

Myślisz ze pieniądze zastąpią matkę,  skąd takie pokretne myślenie.  A o rodzicach pomyślałaś? Myślisz tylko o sobie.

Ktora kobieta bylaby z mezem, czytajac sms ze kocha inna i jej nie opusci ... jestem moze zslepiona ale go nadal kocham, stokrotka 1978 ja wiele razy myslalam o tym zeby isc do psychologa, bo nie umiem poradzic sobie z tym wszystkim , wszystko znosilam , bicie, wyzwisk, gdanie na rodzine, zdrady, bo nie ootrafie sobie wyobrazic zycia bez niego. Nie wiem jak bedzie jak zlozy papiery o rozwod, dlatego chce zabezpiec dziecko

8

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
Secondo1 napisał/a:

z taką zimną krwią piszesz o zamiarach męża - samobójstwo po rozwodzie....
w tym wszystkim dręczy Cię co stanie się z majątkiem.

Nie lepiej rozwiązać problem zanim się pojawi ?

Dlaczego mąż chce się zabić ?
Dlaczego chce się rozwieźć ?

Widać, że mąż przeżywa jakiś ogromny dramat, problem który go przerasta,
zniechęcenie do życia, znienawidzenie wszystkich łącznie z synem...
W jaki sposób można mu pomóc ?
W jaki sposób odciągnąć go od decyzji o samobójstwie ?
W jaki sposób naprawić małżeństwo ? 

Jeżeli chcesz poszukać odpowiedzi na te pytania, zapobiec tragedii, powinnaś poszukać pomocy psychologa, psychoterapeuty, może przewodnika duchowego. Zależnie od światopoglądu.
Zamiast spekulować lepiej działać, a najlepiej pomóc mężowi a jednocześnie sobie i dziecku.

Syna nie nawidzi chyba przez jedna rzecz.... i mnie tez. Gdy urodzilam syna, 12 godzin pozniej zmarl jego dziadek, ktory tak na prwde to on go wychowywal, nie rodzice, mial zal do siebie ze nie zdazyl pokazac ukochanszej osobie syna

9

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

No tak, liczysz się tylko Ty i całe Twoje nieszczęście. Wszystkich masz w dupie, dziecko, rodziców, nawet nie masz szacunku do siebie. Ciekawe jakbyś się czuła jakby Twój syn popełnił samobójstwo, a Ty musiałabyś z tym życ, ja doskonale wiem co czuje takie dziecko. 

Trafiasz na forum dla zdradzonych, nie wiem czy to ignorancja z Twojej strony, ale chyba nie zadałaś sobie trudu zapoznania się z wątkami kobiet, które mają jeszcze większe problemy.

Wybacz, ale ja nie będę się nad Tobą użalać ani głaskać po głowie, ani Ci doradzać w kwestii formalnych. Zrób porządek ze swoim zżyciem psychicznym.

10

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
stokrotka1978 napisał/a:

No tak, liczysz się tylko Ty i całe Twoje nieszczęście. Wszystkich masz w dupie, dziecko, rodziców, nawet nie masz szacunku do siebie. Ciekawe jakbyś się czuła jakby Twój syn popełnił samobójstwo, a Ty musiałabyś z tym życ, ja doskonale wiem co czuje takie dziecko. 

Trafiasz na forum dla zdradzonych, nie wiem czy to ignorancja z Twojej strony, ale chyba nie zadałaś sobie trudu zapoznania się z wątkami kobiet, które mają jeszcze większe problemy.

Wybacz, ale ja nie będę się nad Tobą użalać ani głaskać po głowie, ani Ci doradzać w kwestii formalnych. Zrób porządek ze swoim zżyciem psychicznym.

Stokrotka, czytaj ze zrozumieniem.

To nie Autorka chce się zabić, tylko jej mąż.

11

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

Cynicznahipo
przepraszam jest takie zdanie na początku,  ze "chce popelnic samobójstwo", a nie ma polskich znaków. 

ZATEM PRZEPRASZAM AUTORKE BARDZO!

a jesli maz chce...hmm...moj byly podobnie mówił...a teraz się bawi w najlepsze.

12

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

On chyba kłamie albo jest totalnie zryty zdradzał cię chce rozwodu a ty nie i chce popełnić samobójstwo dekiel z niego i tyle. Dobrze robisz że się tym nie przejmujesz. Egoista ma gdzieś dziecko na to nic nie poradzisz. Pieprzony maminsynek.

13

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

Autorko
jesli kochasz męża tak jak piszesz, to chyba powinnaś z nim porozmawiać i próbować wyslac do specjalisty.

14

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

Jeśli to nie troll, w co trudno mi uwierzyć wink to polecam nie brać na poważnie obietnic męża.
A jakby co to dać mu wolną rękę na samobójstwo tak jak ją sobie dał zdradzając.

Szantaż emocjonalny to kiepski punkt wyjścia do negocjacji.

15

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

po pierwszej zdradzie to ja go namawiałam iść na terapie, wówczas bylł za granicą , a po powrocie nie było tematu, ja namawiałam ale on odmówił

stokrotka1978 napisał/a:

Autorko
jesli kochasz męża tak jak piszesz, to chyba powinnaś z nim porozmawiać i próbować wyslac do specjalisty.

16

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

chce dodac jeszcze ze zanim powiedział mi o rozwodzie kazał mi podpisać papiery zebym zrzekła się majątku nabytego po ślubie, bo nie chce mnie spłacać potem .... dlatego chcę dziecko zabezpieczyc przez to ze go nie wychowywał ... nie chce dac mu tej satysfakcji, że za to co miałam przez niego po rozwodzie bedzie śmiał mi się w twarz, ze nic nie bedziemy mieli stąd moje pytanie na ten temat

kicur napisał/a:

On chyba kłamie albo jest totalnie zryty zdradzał cię chce rozwodu a ty nie i chce popełnić samobójstwo dekiel z niego i tyle. Dobrze robisz że się tym nie przejmujesz. Egoista ma gdzieś dziecko na to nic nie poradzisz. Pieprzony maminsynek.

17

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
znajoma87 napisał/a:

jak moge dziecko na przyszlosc zabezpieczyc ? Zostalo mi nie wiele czasu, bo mam juz wyrok... zostalo mi gora rok czasu zycia.. ....

Znajoma piszesz ze zostalo ci gora rok czasu zycia ! Jak to rozumiec ?

18

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
pinkpiwonia napisał/a:
znajoma87 napisał/a:

jak moge dziecko na przyszlosc zabezpieczyc ? Zostalo mi nie wiele czasu, bo mam juz wyrok... zostalo mi gora rok czasu zycia.. ....

Znajoma piszesz ze zostalo ci gora rok czasu zycia ! Jak to rozumiec ?

jestem chora...

19

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

a kto zajmie się dzieckiem po Twojej śmierci?

20

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
stokrotka1978 napisał/a:

Cynicznahipo
przepraszam jest takie zdanie na początku,  ze "chce popelnic samobójstwo", a nie ma polskich znaków. 

ZATEM PRZEPRASZAM AUTORKE BARDZO!

A do czego Ci znaki polskie?
"chcę popełnić samobóstwo...."- to wtedy ewidentnie dokonać chce tego autorka,
"chce popełnić samobójstwo..."- to logiczne, że nie Ona a ktoś inny.




lena812 napisał/a:

a kto zajmie się dzieckiem po Twojej śmierci?

A to chyba nie nasza sprawa i nie o to pyta autorka...

21

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
Leila01 napisał/a:
stokrotka1978 napisał/a:

Cynicznahipo
przepraszam jest takie zdanie na początku,  ze "chce popelnic samobójstwo", a nie ma polskich znaków. 

ZATEM PRZEPRASZAM AUTORKE BARDZO!

A do czego Ci znaki polskie?
"chcę popełnić samobóstwo...."- to wtedy ewidentnie dokonać chce tego autorka,
"chce popełnić samobójstwo..."- to logiczne, że nie Ona a ktoś inny.




lena812 napisał/a:

a kto zajmie się dzieckiem po Twojej śmierci?

A to chyba nie nasza sprawa i nie o to pyta autorka...

Jezeli chodzi o dziecko to odpowiem na to pytanie. Moj brat jest chrzestnym, a meza siostra jest chrzestna. Moj brat interesuje sie moim dzieckiem i swoim chrzesniakiem. Zas meza siostra od ponad polroku nawet nie zapytala czy zyje, czy choruje itp.. moim synem zajmia sie mii rodzice, poniewaz to oni mi pomagaja w wychowaniu dziecka, to oni zapewnili mieszkanie co prawda pod swoim dachem, bo nie stac ich na wynajecie mieszkania oddzielnego... i co najwazniejsze to oni finansowo mnie utrzymuja. Rodzice meza co najwyzej kupia dwa soki i cukierka na swieta, mimo ze dorabiaja w wakacje za granica i maja dobra prace, i nie pytaja o wnuka

22

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

O matko!
To jest straszne.

23

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
Leila01 napisał/a:
stokrotka1978 napisał/a:

Cynicznahipo
przepraszam jest takie zdanie na początku,  ze "chce popelnic samobójstwo", a nie ma polskich znaków. 

ZATEM PRZEPRASZAM AUTORKE BARDZO!

A do czego Ci znaki polskie?
"chcę popełnić samobóstwo...."- to wtedy ewidentnie dokonać chce tego autorka,
"chce popełnić samobójstwo..."- to logiczne, że nie Ona a ktoś inny.




lena812 napisał/a:

a kto zajmie się dzieckiem po Twojej śmierci?

A to chyba nie nasza sprawa i nie o to pyta autorka...

zapytać można o wszystko,nie musi odpowiadac
ale wracając do tej opieki nad dzieckiem,to czy ojciec ma prawa ograniczone?
bo jak nie to chyba w pierwszej kolejności będzie on miał prawo zająć się dzieckiem

samobójstwo jakby chciał popełnić to popełniłby już,a nie czekał do rozwodu

24

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
lena812 napisał/a:
Leila01 napisał/a:
stokrotka1978 napisał/a:

Cynicznahipo
przepraszam jest takie zdanie na początku,  ze "chce popelnic samobójstwo", a nie ma polskich znaków. 

ZATEM PRZEPRASZAM AUTORKE BARDZO!

A do czego Ci znaki polskie?
"chcę popełnić samobóstwo...."- to wtedy ewidentnie dokonać chce tego autorka,
"chce popełnić samobójstwo..."- to logiczne, że nie Ona a ktoś inny.




lena812 napisał/a:

a kto zajmie się dzieckiem po Twojej śmierci?

A to chyba nie nasza sprawa i nie o to pyta autorka...

zapytać można o wszystko,nie musi odpowiadac
ale wracając do tej opieki nad dzieckiem,to czy ojciec ma prawa ograniczone?
bo jak nie to chyba w pierwszej kolejności będzie on miał prawo zająć się dzieckiem

samobójstwo jakby chciał popełnić to popełniłby już,a nie czekał do rozwodu

Ja czekam na rozprawe , mam 15 pazdziernika o alimenty. Jezeli zlozy pozew o rozwod to ja zloze pozew o  wylaczne prawa do opieki.





Rozwod chce, by wszystko prepisac rodzicom po rozwodzie, a pozniej samobojstwo zeby mnie niesplacac....




Stad tez moj post, na ktory jeszcze nie otrzymalam wiadomosci.  Czy naprawde nikt nie wie jak to jest ?

25

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo
znajoma87 napisał/a:

Chodzi o to ze po rozwodzie chce popelnic samobojstwo..... Czy po popelnieniu przez niego samobojstwa, .... podczas smierci ojca dziecka

Znajoma87, Twoj maz i ojciec waszego wspolnego dziecka chce po rozwodzie popelnic samobojstwo.
'
A Tobie jak piszesz CYTUJE "zostalo niewiele czasu, bo masz juz wyrok i zostala ci gora rok zycia, poniewaz jestes chora "

Jesli bedzie tak, jak piszesz , wasz synek zostanie za kilkanascie miesiecy sierota.

Nie mam jakichkolwiek podstaw, zeby Ci zarzucac pisanie nieprawdy,niewiarygodne ale czasami tak jest, ze samo zycie pisze okrutne dramatyczne scenariusze.
Jestem przerazona  takim skoncentrowanym nieszczesciem, ktorego mozna uniknac.
W sytuacji , w jakiej sie znajdujesz niezbedna dla Ciebie jest fachowa pomoc, zarowno jesli chodzi o sprawy materialne jak i zdrowotne.
A moze na poczatek skorzystasz z telefonu zaufania?
I jeszsze jedno, jesli chodzi o "rok zycia ktory ci pozostal" ... lekarze nie sa wyrocznia ,medycyna robi szybkie postepy , wiara czyni cuda.
Pozdrawiam

26

Odp: rozwod podzial majatku samobojstwo

To ciesz się. Jednego idioty mniej. Jak chce się zabić to niech to zrobi, a nie gada. Sra w gacie i tylko straszy. Co zrobi? Podetnie sobie żyły? To boli. Powiesi się? Spaskudzi się. Rzuci pod pociąg, auto? Buahahahah.. Olej.. I o nic się nie martw. A spłacać będą musieli rodzice. Wejdź na forum prawne.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » rozwod podzial majatku samobojstwo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024