Rozstanie i co potem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie i co potem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Rozstanie i co potem?

Witam wszystkich,

Jestem tutaj nowa ale piszę bo może ktoś zechce podzielić się ze mną swoją opinią i pomoże mi to w zrozumieniu sytuacji, w której się znalazłam.Miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem a właściwie to on zostawił mnie ( o powodach nie będę pisać bo nie jest to teraz istotne) .Mogę tylko dodać, że był to mój pierwszy poważny związek, pierwszy mężczyzna którego tak pokochałam, wiązałam z nim swoją przyszłość z resztą on tak samo.Teraz po rozstaniu oczywiście czuje okropny ból, nie potrafię normalnie funkcjonować. Wiem, że ciężko mi będzie dojść do siebie, ale wiem też, że do siebie nie wrócimy ( on sam ostatnio powiedział mi że nie ma na to szans, choć ja bym tego chciała, ale dotarło do mnie, że tak nie będzie). W tym całym cierpieniu oprócz tego okropnego bólu przeraża mnie myśl, że już nikogo takiego nie spotkam, nikogo nie będę tak kochać. W chwili obecnej ciągle myślę o nim, nie interesują mnie inni mężczyźni, nie wyobrażam sobie życia z kimś innym. Wiem, że jest mi to jeszcze trudniej zrozumieć bo on był pierwszym, w którym naprawdę się zakochałam. Dlatego chciałabym wiedzieć czy ten ból kiedyś minie, oczywiście wiem,że potrzeba na to czasu bo nadal go kocham, ale kiedy ten  najgorszy etap będę miała za sobą i czy w ogóle to nastąpi? I czy będę gotowa na nowy związek bo tego się najbardziej boje, że z nikim nie będę tak szczęśliwa jak z nim, że ten moment kiedy będę mogła spojrzeć inaczej na innych mężczyzn nigdy nie nastanie, że będę wiecznie sama? To mnie najbardziej przeraża, że nie będę potrafiła wymazać go ze swej pamięci. Dlatego może ktoś napisze jak to było u niego, jak długo może to trwać? Wiem, że to jest sprawa indywidualna i u każdego jest inaczej ale może pomoże mi to jakoś optymistycznie spojrzeć w przyszłość bo póki co widzę to w czarnych brawach.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie i co potem?

Witaj,
ja kilka razy byłam zakochana i kilka razy musiałam mierzyć się z koniecznością wymazania z serca i umysłu bliskiej osoby. Wydawało mi się również, że inni nie istnieją, że ta osoba była wyjątkowa i to było między nami jest nie do zastąpienia, tęskniłam, płakałam, chciałam powrotu... ten stan jest kompletnie c*ujowy.

Ale ustaje.

Przechodzi Z CZASEM. Wszyscy poradzą Ci, żebyś zajęła się sobą, najlepiej znalazła jak najwięcej zajęć, zaczeła grać w szachy, albo uprawiała ogródek, cokolwiek. Ale sam czas robi również nieprawdopodobnie dobrą robotę smile

3

Odp: Rozstanie i co potem?

Czy minie? Minie. Podobno potrzeba na to tyle miesięcy, ile lat trwał związek. Nigdy tego nie sprawdziłam,ale może Ty będziesz mogła to potwierdzić.

Czy pokochasz? Pokochasz. Podobno każdemu z nas jest przypisanych kilka osób, do których "pasujemy". Tzw "bratnie dusze". Trzeba nauczyć się rozpoznawać takie osoby lub liczyć, że same na nas trafią. Wierzę w to. Jak widzisz, nic straconego. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Widocznie tak miało być. Jesteś teraz bogatsza w doświadczenia i wiesz, czego potrzebujesz.

I tak,jak mówi jolanka, powinnaś zająć się czymś innym. Czas leczy rany i koi ból...

4 Ostatnio edytowany przez gonia_191 (2014-09-19 21:41:02)

Odp: Rozstanie i co potem?

Na początku od razu napiszę, że zostałam bezpodstawnie oskarżona przez parę osób o trolling po dodaniu wątku z moim problemem, więc jeżeli chcesz to możesz zignorować moją wypowiedź bo pewnie zaraz znowu zostanę zaatakowana:)
Chcę Ci tylko napisać, że chociaż może Ci się teraz wydawać, że ten ból i cierpienie nigdy nie minie to możesz być pewna iż czas leczy rany. Niektóre goją się szybciej inne wolniej, wiadomo. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie to trwało jak najkrócej. 
Życzę dużo wytrwałości!

5

Odp: Rozstanie i co potem?

Dzięki Wam bardzo za te słowa, zaczynam wierzyć, że z czasem to wszystko minie i wiem, że jest mi z tym trudniej bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, jednak wierze, że czas leczy rany.

6

Odp: Rozstanie i co potem?

Szczerze trzymam za Ciebie kciuki.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie i co potem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024