życie z chorobą nowotworową - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » 50 + » życie z chorobą nowotworową

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez mamraczka52 (2014-09-15 21:16:46)

Temat: życie z chorobą nowotworową

Jestem" świeżutką" net-kobietą zalogowaną kilka dni temu, więc czuję się b. niepewnie na tym nieznanym, choć mam nadzieję, przyjaznym mi gruncie.
Domyślam się, że temat, który chcę poruszyć, zwłaszcza w tej grupie wiekowej, nie jest niczym nadzwyczajnym.
Dla mnie to doświadczenia osobiste związane z chorobą, ale również doświadczenia zawodowe, nabyte podczas ponad trzydziestoletniej pracy pielęgniarki w oddziale chirurgii. Tym wszystkim Paniom, które w jakimś stopniu problem dotyczy, chcę powiedzieć, wykrzyczeć: nie dajcie się!!!
Co więcej, potrafię wykazać, że czasem choroba ma pozytywne aspekty, to może brzmi paradoksalnie, ale tak jest.
Jeszcze nie bardzo wiem, jak to wszystko działa, na tym portalu, ale z niecierpliwością czekam na oddżwięk swojego wpisu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: życie z chorobą nowotworową

Witaj mamraczka52 smile
witam Cię serdecznie, szczególnie, że jesteś z moich okolic wink
Widzę, że masz dużo pogody ducha, jak również doskonałe poczucie humoru - mam na myśli Twój login wink Bardzo mi się Twój wpis spodobał, zatem postanowiłam się tu dopisać i zadam od razu pytanie: jeśli nie mam choroby nowotworowej, tylko - co jest w tym wieku normalne - inne choróbska, to też mogę tu pisać?
Pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Forum Kobiet » 50 + » życie z chorobą nowotworową

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024