Klub samotnych kobiet - Kielce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Klub samotnych kobiet - Kielce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasia2121 (2014-09-14 08:15:59)

Temat: Klub samotnych kobiet - Kielce

Witam
szukałam na necie osób, a dokładnie kobiet które są samotne, tak jak ja. Fajnie by było stworzyć taki klub samotnych kobiet, w grupach wiekowych, i poznawać takie samotne kobiety jak ja, i samotność zamienić w relacje gdzie można rozmawiać o wszystkim poznawać się i spędzać miło czas, wyjść, na spacer, zakupy, na miasto, żeby móc poznawać nowych ludzi, i przełamywać, przede wszystkim bariery strachu, i nieśmiałości poprzez wspólną rozmowę, rozmawianie o problemach, planowanie wspólnie czasu, być może stworzyć przyjaźń. Dla każdej osoby fajnie by było żeby w każdym mieście, był taki klub samotnych kobiet. tylko kobiet. Bo te strony randkowe, ja to przerabiam, i jakoś dziwnych mężczyzn tam poznaję. Zresztą kobieta przed kobietą jest bardziej otwarta i czuje się swobodnie, poza tym ja myślę, o przyjaźni miedzy kobietami, i rozmawianiu o problemach jakie mają kobiety, i nie tylko. Ja jestem z Kielc mam 25 lat, i chciała bym poznać takie samotne kobiety jak ja, stworzyć taką grupę gdzie mogły byśmy się spotykać przy kawie i rozmawiać o wszystkim. żeby nie czuć się takie samotne, tylko zacząć tętnić życiem:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Klub samotnych kobiet - Kielce

Hej dziewczyny to jest na prawdę świetny pomysł ja może mam daleko do Kielc ale jestem z okolic Katowic.  Razem możemy więcej możemy zabić tą samotność i nie pozowlic by ona coraz bardziej nas pochłaniała nie ważne ile ma się lat jesteśmy kobieta które zasługują na uśmiech i radość każdego dnia ja świetnie was rozumiem bo sama jestem w sytuacji gdzie pochłonęła mnie samotność w moim życiu jest tylko dom, wychowywanie córki i praca a gdzie reszta nie ma, nie mam przyjaciół nie mam z kim pogadać wyjść na kawę czy na zakupy. A wspólnie możemy stworzyć więcej piszcie jest wiele kobiet które potrzebują przyjaźni ja jestem jak najbardziej za smile

3

Odp: Klub samotnych kobiet - Kielce

to super jest nas juz dwie:) zapraszam inne chetne samotne kobiety smile to wspólnych konwersacji smile

4

Odp: Klub samotnych kobiet - Kielce

witam i ochoczo podłączam się pod wątek. mniemam, że znajdzie się jakaś samotna dusza również w Grudziądzu smile

5 Ostatnio edytowany przez Paolcia92 (2014-12-03 17:54:24)

Odp: Klub samotnych kobiet - Kielce

I ja! Moj nr GG: 5274889. Jestem z okolic Kielc ;-)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Klub samotnych kobiet - Kielce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024