Teekanne Multivitamin gdzie znajdę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Czy któraś z was wie coś na temat herbaty multivitamin z teekanne? Jakiś czas temu byłam u koleżanki na parapetówce i poczęstowała mnie tą herbatą, w sumie prowadziłam auto więc piłam napoje bezalkoholowe, bardzo mi zasmakowała herbatka multivitamin z teekanne. Może któraś z was już próbowała tej herbatki i wie gdzie mogę znaleźć multivitamin z teekanne? Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

hmm wydaje mi sie, ze w kazdym wiekszym sklepie jak tesco, auchan itd. znajdziesz ta herbatke, jak na owocowke smaczna, chociaz ja bardziej przepadam za gatunkiem zielonym.

3

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Oj tez lubię tą herbatkę, można ją pić przez cały rok czy to w postaci zmrożonej herbaty czy też na ciepło.

4

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

ja do teekanne multiwitamin dodaje jeszcze sok z pomaranczy i plasterki cytryny, całość mieszam w dużym dzbanie, a jak się już robi zimniej za oknami to wszystko wlewam do czajnika z podgrzewaczem bo na ciepło też smakuje.

5

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

No coz akurat multiwitamin z teekanne mozna pic na milion sposobow i za kazdym razem smakuje inaczej, dobra opcja jest dodanie startego imbiru na rozgrzanie organizmu. Teraz robi sie co raz to zimniej wiec przeziebienie mozna szybko zlapac.

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

poszukaj w kauflandzie, wydaje mi się, że jakiś czas temu widziałam tą herbatkę jeszcze w lidlu, ale pewności 100% to nie mam.

7

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Najlepiej szukać w większych sklepach typu tesco, carrefour itp. Ja moje ulubione herbaty kupuję właśnie tam - niestety nie ma ich w lidlu ani biedronce sad

8

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

A szkoda, bo biedronek i lidlów to wyrasta w całej polsce jak grzybów po deszczcu. Swoją drogą przy takiej pogodzie można się łatwo przeziębić, raz ciepło potem znowu zimno. Oby i w tym roku zima była dla nas łaskawa.

9

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

przekonamy sie juz niebawem, mi to sie nawet podoba, ze jeszcze w pazdzierniku mozna odnotowac kilka cieplejszych dni, przynajmniej jakos weekendy mozna spozytkowac, a w tygodniu to wiadomo obowiazkowo herbatka teekanne multivitamin i kolejna czesc myrona bolitara.

10

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

no co jesienne wieczorki to sie znacznie czesciej spedza w domu smile

11

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Mi tak wystarczy towarzystwo herbatki multivitamin z teekanne, kocyka i dobrego filmu, a najlepiej to z jakims przystojniakiem w roli glownej.

12

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?
..BR.. napisał/a:

Mi tak wystarczy towarzystwo herbatki multivitamin z teekanne, kocyka i dobrego filmu, a najlepiej to z jakims przystojniakiem w roli glownej.

cóż taka wersja filmu może skutecznie poprawić humor na całe dłuuugie popołudnie.

13

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

osobisicie mnie taka pogoda wykancza, a was? albo pada snieg albo deszcz, temperatura jak i cisnienie skacza. czekam juz na wiosne z utesknieniem.

14

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Mnie ta pogoda irytuje, bo teraz ciągle, ale to ciągle pada śnieg, który po kilku godzinach zmienia się w wodnistą breję i jak ubiorę ciepłe buciki to potem jak kończę pracę buty mi przemakają. Chyba czas najwyższy rozejrzeć się za ocieplanymi gumowcami.

15

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

takowe gumowce posiadam i w tym miesiacu jak padal snieg, deszcz i wszystko na raz to w nich chodzilam. poki pogoda jakos normalniejsza nie bedzie to takim sposobem bede dalej siedziec w domku i popijac herbatke multivitamin z teekanne do jakiegos nastrojewego filmu. oczywiscie nie chodzi mi o deszczowa piosenke hihihi

16

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Oooo, nie słyszałam o takiej herbatce. Musze sie rozejrzeć w sklepie, bo czuję, że to moje smaki.

17

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

To lepiej spróbuj bo multivitamin z teekanne to smakowita owocówka.

18

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

też się pod tym podpisuje, w wersji mrożonej też smakuje.

19

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Chyba jak każda herbatka smile

20

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Pijam tylko mrożoną.

21

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Nie dziwie ci się, przy takiej pogodzie pić ciepłą herbatę ?:-)

22

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

chyba, ze ktos jest przeziebiony mi tak statystycznie raz w wakacje niestetey sie to zdarza.

23

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

serio? w wakacje?

24

Odp: Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Wczoraj byłam w lidlu i widziałam rzut herbatek teekanne, wsumie kilka rodzajów, były chyba tez liptony. Nazw niestety nie pamiętam, ale chyba wczesniej nie mieli w ofercie?

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Teekanne Multivitamin gdzie znajdę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024